1:6 (0:4)
Baník Sokolov B
sobota 9. dubna 2011 12:30
branky
 4 min. 0:1 (pen.), 16 min. 0:2, 17 min. 0:3, 32 min. 0:4, 67 min. 0:5, 70 min. 0:6, 75 min. Pilík (Mládek) 1:2
dt>sestava: Janoušek- Ježdík, Lipan, Veselý, Kudrlička (51.Turea)- Tikhonov, Novotný (61.Sláma), Doupovec (41.Pilík)- Kracík (41.Mládek), Hnilička, Lukáš
Loko Vršovice

Zápas začíná nešťastně pro Doupovce, který ve 4.minutě fauluje v ne nebezpečném prostoru velkého čtverce a hosté jdou z pokutového kopu do vedení 0:1. V následné 10ti minutovce se snažíme aktivní hrou o vyrovnání, ale střely Doupovce, Lukáše či Tikhonova byly z tak uctivé vzdálenosti, že nazývat je nebezpečnými, by bylo hodně odvážné. V minutě 16. zahrávají hosté přímý volný kop od své lavičky, brankář Janoušek chybuje a daruje soupeři vedení 0:2. Pár chvil poté hosté předvádí do rozhozeného středu obrany povedenou akci a na ukazateli svítí 0:3. V 21. minutě atakuje Hnilička brankáře a jeho zblokovaný odkop končí nad břevnem. Po půlhodině hry podnikají hosté smrtící brejk a absolutně vyšachovávají naší obranu až do kuchyně 0:4. Závěr poločasu patří promarněným příležitostem Kracíka, jehož vychytává brankář soupeře. Ve druhé části se snažíme o korekci stavu, ale hosté jsou nebezpečnější. Ve 42.minutě zachraňujeme odkopem v poslední chvíli a v 61. střela lehce míjí naší tyč. Naskočila 67.minuta, kdy se probíjí Tikhonov do koncovky a míč zachytává brankář. Dlouhým výkopem přes chybujícího Veselého nachází svého spoluhráče a je to 0:5. Ještě v 70. minutě dostáváme šestou branku po pěkné souhře hostů a kosmetickou úpravu výsledku 1:6 dává před koncem Pilík po spolupráci s Mládkem.