Libuš
2:0 (1:0)
neděle 17. dubna 2011 12:15
branky
34 min. 1:0, 50 min. 2:0
dt>sestava: Dočekal- Ježdík (55.Huleš), Lipan, Pilík, Turea (51.Kudrlička)- Oppolzer, Novotný, Doupovec- Sláma (41.Kracík), Mládek, Kučera
Libuš

Na nepříliš kvalitním hřišti se snažíme kombinovat, ale nijak zvlášť nebezpeční nejsme. Naopak na konci první čtvrthodiny prodlužujeme hlavou výkop domácího gólmana a následnou střelu po úniku útočníka vyrazil na roh Dočekal. O 10 minut později krásně vystřelil zpoza vápna ze strany hráč domácích a robinzonádou zlikvidoval střelu Dočekal. Po půlhodině se ve vápně dostal ke střele Ježdík, branku však přestřelil. Ve 34. se do vedení dostávají po rohovém kopu domácí, když hlavičkující hráč dostal na malém vápně dostatek prostoru – 1:0. Vzápětí musel rodící se brejk zastavit včasným vyběhnutím Dočekal, stejně jako těsně před půlí stejný hráč zmenšením střeleckého úhlu zachránil naší branku před pohromou poté, co protihráč „vymotal“ 3 naše bránící hráče ve vápně. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji, kromě střely Kracíka, kterou brankář domácích chytil, jsme ale pro branku Libuše nebezpeční nebyli – naopak v 50. minutě si osamocený hráč protivníka zpracoval na vápně míč a z otočky krásnou střelou nedal Dočekalovi šanci – 2:0. Poté se nic zajímavého nedělo, až v závěrečné desetiminutovce měli šance domácí – nejprve hlavičkovali po rohu doprostřed brány, poté pronikl záložník středem a zakončil vedle a v největší šanci při pokusu o přehození Dočekala náš brankář konečky prstů vytáhl míč na tyč.