Sparta Praha B
2:2 (1:1)
neděle 8. května 2011 12:30
branky
21 min. Novotný 0:1, 47 min. 1:1, 65 min. Kučera 1:2, 66 min. 2:2
sestava:
 Dočekal- Ježdík, Rothe, Veselý (15.Dušek), Lipan (51.Jelínek)- Pilík, Novotný, Doupovec (41.Tikhonov)- Hnilička (51.Mládek), Kučera, Lukáš
Strahov

Vstup do utkání nemáme herně špatný, ale již během úvodní čtvrthodiny vytahuje Dočekal první výborný zákrok a několik dalších náznaků domácích není dotaženo k úspěchu. Sparta získává výraznou herní převahu a postupně nás zachraňuje břevno, spolehlivý Dočekal a nemalou měrou i paní štěstěna. Ve 21. minutě udeřilo však na druhé straně, kdy se po spolupráci Ježdíka s Lukášem řítil sám na brankáře Novotný a s přehledem rozvlnil síť 0:1. Hra se opět trochu srovnává, v šanci se ocitl např. i Kučera, který zakončil vedle, ale závěr poločasu opět patří domácím. Pozorný Dočekal však je proti vyrovnání, takže do šaten odcházíme jako vedoucí tým. V nástupu do druhé části sice nepovolujeme soupeři tolik šancí, přesto se zaslouženě dočkal vyrovnání z penalty po zahrání rukou Lipana. Herně předvádíme asi nejvydařenější úsek, ale po 15i minutách získávají domácí velkou převahu, ze které však nejsou schopni vytěžit vedoucí branku. A tak, když se v 65.minutě se po odvrácené standartce statečně bije Kučera a využívá hrubky brankáře, opět vedeme 1:2. Okamžitě po rozehrání však Sparta srovnává 2:2 a tento stav již drží až do konce zápasu, i přes snahu domácích a naše rušivé brejky.