Střížkov
3:2 (2:1)
sobota 21. května 2011 12:30
branky
22 min. 1:0, 35 min. Ježdík 1:1, 36 min. 2:1, 48 min. Lukáš 2:2, 49 min. 3:2
dt>sestava: Dočekal- Jelínek, Lipan, Dušek, Kudrlička- Pilík, Tikhonov (25.Novotný), Ježdík (61.Huleš)- Kracík (41.Lukáš), Mládek, Turea (41.Doupovec)
Střížkov

Úvodní desetiminutovka byla z obou stran sice s nasazením, ale bez fotbalovosti. Pak domácí zahrozili střelou nad z přímého kopu a následně po chybné rozehrávce Ježdíka i brejkem, ze kterého nastřelili boční síť. Ve 22. jsme již inkasovali – Lipan prohrál souboj,protihráč unikl po lajně a z úhlu postupoval na bránu a protože Dušek nezakřižoval, tak měl čas z úhlu prostřelit Dočekala – 1:0. Po půlhodině další brejk zlikvidoval na poslední chvíli Lipan a ve 35. jsme vyrovnali, když nádherně napřáhl z dálky a životní trefou skóroval – 1:1. Hned vzápětí jsme však inkasovali – opět ulička a brejk domácích, Dočekal byl u míče pozdě a fauloval – následnou penaltu hráč domácích s přehledem proměnil – 2:1. Ještě těsně před půlí jsme mohli inkasovat potřetí, naštěstí poprvé zakročil Dočekal a dorážka už byla do změti těl. Po půli jsme nastoupili aktivně a zcela po zásluze vyrovnal Lukáš, když na konci kombinace více hráčů si narazil s Doupovcem a zblízka neměl problém s uklizením míče – 2:2. Jenže i hned vzápětí Doupovec přihrál soupeři a ten brejk podél Dočekala využil – 3:2. Za chvilku mohl vyrovnat Lukáš, ale střela byla slabá a poté po kombinaci s Mládkem uspěchal zakončení Ježdík. V 65. proběhl naší obranou neatakovanýhráč a střelou trefil tyč! Poté jsme se sice snažili, ale domácí nás k ničemu nepustili, naopak v poslední minutě po brejku ve vyložené šanci přehodili nejen Dočekala, ale i bránu. Už v nastavení centroval přímý kop Lukáš a již překonaného gólmana zastoupil na lajně obránce a míč vyhlavičkoval.