26. Mareš, 64. Havránek
Matějka - Vott, Mareš, Coňk, Spizzirri - Švestka, Havránek, Čipera - Keller (67. Hollmotz), Novák (74. Knap), Kousal (60. Vacek).
Loko Vršovice

Hodnocení trenéra Jakuba Fajfra:

"Ve sváteční den, 8.května, jsme doma přivítali hráče z Chrudimi. Od počátku utkání jsme měli míč většinu času ve svém držení, soupeř se však kvalitně pohyboval a na své obranné polovině hřiště nám nenechával moc prostoru. Ve 25. minutě utkání se na pravé straně uvolnil Novák, krásnou střelou nastřelil břevno branky. Ve snaze zabránit dorážce hosté faulovali těsně za hranicí pokutového území a následný přímý kop precizně provedl Mareš, 1:0. I nadále jsme byli nebezpečnějším týmem. Na úvod druhé půle se sám před brankářem ocitl Kousal, ale svou střelou netrefil branku. Potřebný druhý gól padl patnáct minut před koncem, když se na středu hřiště uvolnil Havránek a druhým dotekem vystřelil přesně k tyči. Následné útočné výpady už jsme nedotáhly do zdárného konce, a když se proti gólové příležitosti hostů vytáhl brankář Matějka, utkání skončilo 2:0. Z naší strany se jednalo o jeden z nejlepších výkonů v sezóně, na který budeme chtít dále navazovat."