Kolář - Žáček, Obermajer, Matuszny, Třasák - Huňa, Strnad, Lesák, Podrazký, Klesa, Zelinka (34. Vyskočil, 81.Janák).

Sled akcí najdete v on-linu, stručná reportáž se zde objeví během pondělí.

šance Bohemians - Janák z úhlu neprostřelil Podhajského.
90.
Rozhodčí nastaví tři minuty.
86.
2:0 - Hradec dal gól! Roman Jůn si zpracoval míč po dlouhém autu a trefil přesně k tyči.
86.
Střídání Hradec - odešel Merganc, přišel Černý (syn bývalého hradeckého kanonýra).
85.
Bohemka je stále pasivní.
84.
Žlutá karta Bohemians - Podrazký.
81.
Střídání Bohemians - odešel Vyskočil, přišel Janák.
70.
šance Hradce - Bohemka se trápí a zmatkuje. Huňa na půli nesmyslně přihrával zpět, Jirsák šel z úhlu sám na Koláře, ovšem zbytečně přihrával. Následný centr neobratně odvracel Obermajer, domácí naštěstí ze čtyř metrů nepropálili hradbu těl v malém vápně.
66.
1:0 - Hradec dal gól! Domácí zahrávali rohový kop a odražený míč napálil z vápna přímo k tyči Jiří Poděbradský.
62.
střídání Hradec - odešel Kraus, přišel Merganc
61.
šance Hradce - po přímém kopu ze strany prošel míč ke Krausovi, jehož střelu z úhlu Kolář vyrazil.
Utkání přihlíží 1493 diváků.
59.
Úvod druhého poločasu se odehrává podle stejných not jako první půle. Hradec má mírnou převahu, ale bez šancí.
V úvodu druhého poločasu předvedly dvě stovky fanoušků Bohemians koncert světlic a obřího zelenobílého dresu.
46.
Žlutá karta Hradec - Křap.
46.
Začala druhá půle.
Konec prvního poločasu. Hradec byl v úvodu jasně lepším týmem. Bohemka ani jednou vystřelila.
40.
Hradec nedal penaltu! Po faulu Strnada domácí zahrávali pokutový kop, ale Kraus vysoko přestřelil.
39.
šance Hradce - Obermajer nedůrazně odvrátil míč, Gibala vystřelil, Kolář vyrazil.
34.
střídání Bohemians - odešel Zelinka, přišel Vyskočil. Zelinka nebyl zraněný, střídán zřejmě kvůli špatnému výkonu.
33.
šance Hradce - zcela sám se metr za malým vápnem objevil Gibala, ale branku překopl.
31.
Žlutá karta Hradec - Šmarda.
30.
šance Hradce - po dlouhé době zase trochu vzrušení. Kraus hlavičkoval těsně vedle šibenice.
25.
Hra se odehrává na polovině Bohemians, ale domácí se nemohou propracovat do vápna.
16.
Zhruba dvě stovky fanoušků Bohemians předvádějí vydařenou choreografii se zelenými a bílými balónky.
12.
Hradec je zatím jasně lepší. Bohemka se jen jednou dostala za půlku.
6.
střela Hradce - Kučera páli těsně vedle.
3.
Žlutá karta Bohemians - Lesák
1.
šance Hradce - hned po prvím postupném útoku se domácí dostali do šance. Kolář střelu osamoceného Jirsáka vykopl.
1.
Utkání začalo.
Na lavičce Bohemians jsou připraveni: Prošek, Zahradník, Janák, Vyskočil, Kubec, Hanus a po zranění i gólman Raba.
Sestava Hradce Králové: Podhajský - Křap, Lukáš, Zemánek, Poděbradský - Jirsák, Gibala, Šmarda, Jůn - Kučera, Kraus.
Sestava Bohemians: Kolář - Žáček, Obermajer, Matuszny, Třasák - Huňa, Strnad, Lesák, Podrazký, Klesa, Zelinka.
15:55
Na tomto místě začne krátce před devatenáctou hodinou on-line přenos z utkání Hradec Králové - Bohemians. Podle zpráv z východu Čech už je v tuto chvíli na místě třicet fanoušků Bohemians, za pár minut odjede dalších devadesát příznivců zelenobílých dvěma patrovými autobusy od stadiónu ve Vršovicích.