Mistrovská utkání - ČFL (Bohemians Praha 1905 A)
Bohemians 1905
1:1 (0:0)
FK Teplice B
neděle 11. září 2005 0:00
Branky
90. + 4 Škoda – 75. Zoubele.
Rozhodčí
Slavíček.
ŽK
Škoda – Hanzlík, Pěnkava, Procházka.
Diváků
4 808.
Bohemians 1905
Rada – Freisler, Škoda, Lukáš, Kotrba – Malý (43. Chod), Růžička, J. Svozil, Jiroušek – Slezák, Machuta (61. Strnad).
Teplice B
acharda – Durila, Pimpara, Klein, Hanzlík - Maliňák, Zoubele (86. Kopecký), Pěnkava, Koukal - Kowalík (65. Mašanský),Procházka.
Místo zápasu
Ďolíček

Reporáž

Bohemka nastoupila s novým složením útoku Dalibor Slezák, Robert Machuta a to se projevilo aktivnějším napadáním a množstvím šancí. V první se ocitla nová akvizice z Kladna, Robert Machuta, když po přihrávce od Slezáka mířil těsně nad. Pak si role vyměnili, ale Slezák mířil sám před brankářem mimo. Na druhé straně se ocitl před prázdnou bránou Kowalík, ale ze dvou metrů minul. To bylo ze strany Teplic vše, zaujali jen likvidačním zákrokem na Malého, který byl oceněn jen žlutou kartou. Naopak klokani mohli jít v závěru do vedení, ale hlavička Jaroslava Svozila skončila jen na břevně.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, pouze vyložených šancí trochu ubylo. Bohužel začal úřadovat velmi slabý rozhodčí Slavíček, který už v prvním poločase odpustil Teplicím ruku v pokutovém území a svůj špatný výkon gradoval ve druhém poločase. V 61.minutě vystřídal Strnad Machulu a tento tah málem vyšel, jenže když se po uličce od Slezáka dostal před brankáře, byl zezadu stažen. Všichni očekávali jasnou penaltu, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Do rozhozené obrany pak unikli hosté, ale jejich šanci odvrátila obrana na roh. Po něm se bohužel prosadil ze vzduchu obránce Zoubele, který si neodpustil nesportovní provokování fanoušků domácích a stejně se zachoval i Koukal. Klokani se nadechli k zoufalému náporu, který byl přerušován jen polehávání teplických hráčů a neustálým simulováním. Přesto jsme se dočkali zaslouženého vyrovnání, kdy v poslední minutě posadil Petr Jiroušek míč na hlavu Milana Škody a ten ho umístil k levé tyči. Přes ztrátu bodů v domácím prostředí bylo na hře již patrné zlepšení a musíme doufat, že se to projeví v dalších zápasech.

                                                                                                         Matak

 

Známkování hráčů

Známkování hráčů

Filip Rada 3,3 / 50
Václav Kotrba 3,1 / 46
Tomáš Freisler 2,7 / 47
Jan Růžička 3 / 46
Pavel Lukáš 3,2 / 45
Jaroslav Malý 3,1 / 48
Jaroslav Svozil 3,5 / 50
Vlastimil Chod 2,6 / 47
Petr Jiroušek 3,5 / 50
Miloslav Strnad 3 / 47
Dalibor Slezák 3,2 / 50
Milan Škoda 3,5 / 51
Robert Machuta 3,4 / 54

Hodnotit výkon hráčů mohou pouze přihlášení uživatelé.