Zahálka – Nešpor, Freisler, Lukáš, Kotrba – Kotyza, Rosický, Dian (58. Chod), Vágner (15. Horváth) – Strnad (66. Kocourek), Slezák.
Jablonec B
Bočok – Vrabec, Jindříšek, Štálík, Hozda (74. Bohatý) – Mrklas (83. Vokáček), Patka, Král, Rathouz – Hloušek, Nulíček (55. Grubhoffer).
Ďolíček

Do ďolíčku se opět vrátil fotbal. Po dlouhé zimní přestávce a odloženém 18. kole na Slavii, se Klokani opět představili svým fanouškům. V jarní premiéře přijel do Vršovic Jablonec B. Mladý tým bez posil z A týmu Bustovým svěřencům příliš nevzdoroval. Čtyři tisícovky diváků se těšily i na nové posily. V základní sestavě Bohemky se představily hned čtyři nové tváře. V brance Milan Zahálka, na pravém kraji obrany Marek Nešpor a v záloze dvojice exjabloneckých fotbalistů Jiří Vágner, Martin Kotyza. V základu měl jisté místo i Tomáš Kulvajt, ale dva dny před utkáním si natáhl vazy v koleni a zápas sledoval jen z tribuny.

Klokani vlétli na svého soupeře ve velkém stylu. Ve druhé minutě se po pravém křídle probil až k brankové čáře Strnad, odcentroval a na přední tyči si míč nešikovným odkopem srazil do vlastní branky obránce Josef Jindříšek. Bohemka se snažila rozhodnout v úvodu, kdy terén ještě nebyl tak zničený. Krátce po úvodní brance se do míče opřel Rosický - jeho krásná střela jen těsně minula růžek jablonecké branky. Také hosté ukázali své ofenzivní možnosti. Vrabec střílel velmi nebezpečně, Zahálka se jen ohlédl. První nepříjemnost potkala trenéra Bustu v 15. minutě, kdy musel vystřídat zraněného Vágnera. Na levé straně zálohyho zastoupil Horváth a chvíli poté přišel další gól.

Druhá branka se vryla do myslí fanoušků - byla nádherná. Dian ve středu hřiště dal středně dlouhý balón na Slezáka, který vyhrál hlavičkový souboj a poslal míč za sebe. Tam už nabíhal z pravé strany Kotyza, obešel jednoho obránce a prudce odcentroval přes celou šíři velkého vápna, kde už stál nekrytý Miloslav Strnad. Odrazil se do vzduchu, z voleje střihl postranní nůžky - krásná střela k tyči a 2:0. Stadión aplaudoval asi nejkrásnějšímu gólu po znovuzrození Bohemky.

Vydařenou půlhodinu zakončil Dian sólem, které zmařili až dva obránci Jablonce na hranici pokutového území. Náročný presink ze začátku utkání skončil, těžký terén byl velkým testem pro fyzickou kondici hráčů. Do přestávky už fotbalisté Bohemians v klidu dohrávali. Dian občas diváky pobavil nekonečnými kličkami, ale do zakončení už se zelenobílí nedostali.

Po přestávce Klokani kontrolovali vývoj utkání, ale do velkých šancí se už přeci jen tak často nedostávali. Ve 49. minutě aktivní Dian odcentroval na zcela volného Strnada, který ale zblízka mířil vysoko nad branku. Strnadova chvíle přišla až v 61. minutě. Nejdříve se pobíjel podél brankové čáry a těsně před pokutovým územím byl faulován. K přímému kopu se sám postavil, společnost mu dělal ještě Jiří Rosický. Byla připravena Rosického pravačka, která by balón ztočila směrem od branky a nebo Strnadova levačka, která mohla střílet rovnou na branku. A právě přímou střelou zaskočil Strnad gólmana Jablonce. Bohemka vedla 3:0 a Strnad se radoval z druhého gólu v zápase.

Bohemians už utkání v klidu dotáhli do vítězného konce, i když sudí Wencl nepochopitelně rozdával velmi přísné žluté karty. Na domácí byl viditelně přísnější, ale to nemohlo zkazit dojem z fotbalově vydařeného utkání. Bohemka porazila jabloneckou rezervu 3:0 a vykročila úspěšně do jarní části.

Karneval v Ďolíčku.Co dodat? díky,díky,díky
Je konec.Vítězíme 3:0.Za redakci VD se loučí komentátor Škrob, příjemné prožití zbytku neděle.
Nastavují se 3.min
90.min
Je to tady!!!!!!!!!!Hoši děkujem a jen tak dál.
Co dodat.Jistou a propracovanou hrou jsme přehráli těžkého soupeře a nastává dle mne rozhodující fáze.Serie utkání mimo náš stadion bude velmi náročná a musíme ji zvládnout
86.min
Hra se mění v exhibici našich barev.Slezák ošetřován na půlící čáře.
85.min
V Ďolíčku znějí vítězné chorály a nadšení vrcholí.
83.min
Kontrolujeme situaci a blíží se konec
81.min
Centr Kotyzy dává Kocourek nad
Hra v těchto minutách je spíše o rychlém dohrání, nedostání žlutých karet a nepřivození si zranění.
80.min
Kopeme další z množství rohů, tentokrát velmi nepřesně.
Domácí zjevně šetří síly na další pokračování naší cesty za postupem.
75.min
Velká šance hostí naštěstí skončila střelou vedle
Hra v poklidu plyne a směřujeme ke třem bodům.
Tak tu máme stav diváctva 3800.Komentátoři se diví a odhadují tak 5 a půl tisíce diváků
Velká šance Dana Kocourka zůstala nevyužita
Ozývá se skandovaný potlesk tribun
70.min
Po krásné Kotrbově přihrávce nás zastavil nesmyslný offside.
Strnad střídá.Skvělý výkon Mílo .Díky
Strnadův hattrick je na spadnutí
Hlasatel zdraví Berciho na tribuně
62.min
Míla Strnad trošku nepovedenou střelou zvýšil na 3:0.Je opravdu radost sledovat klokany.
Goooooooooooooooooooooooooooool
Faul na Strnada.Faul byl ve vápně, ovšem sudí míč vytáhl ven.
60.min
Budeme střídat: Dian odchází a nastupuje Vlasta Chod.
58.min
Naše obrana nepouští soupeře do vážnější šance
Jablonec posiluje ofenzivu a střídá
53.min
Stále vedeme a kontrolujeme situaci
Střela Jablonce ohrozila Zahálku.Šla však vedle.
50.min
Slezák míjí hlavou v dobré pozici.
49.min
Strnad v tísni překopává branku hostí
V dáli je slyšet Holasovy bubny
48.min
Roh Jablonce odvrácen
Obraz utkání se nemění a držíme dobyté pozice
46.min
Začal druhý poločas
Tak neskutečný válec ničí všechny soupeře.Poslední to dostal vejkal:-))) Naprosto úžasné.
Na vlajce je vidět cesta klokana do druhé ligy, uvidíme snad na videu.Asi to bude opět velký.
Choreo je tu
46.min
Vedeme 2:0 a hrajeme dobře, letošní první body se blíží.
45.min
Další nesmyslný verdikt rozhodčího odnesl Strnad za filmování žlutou kartou.
43.min
Hostující Vrabec dostal žlutou kartu.Po centru Rosy vznikl závar, který řeší brankář hostí.
41.min
Blíží se konec poločasu a offsidová past pohltila dalšího klokana.Jsme lepší a hrajeme s přehledem.
40.min
Tak odhady se pohybují kolem 6.000 diváků.
39.min
Střela hostí končí vysoko nad brankou klokanů.
37.min
Dalibor dostává žlutou kartu
37.min
Jistý Zahálka stáhl centr hostí.
35.min
Strnad po samostatné akci a narážečce skončil v offsidu.
34.min
Záložní řada našeho mužstva je ve skvělé kondici a přehrává soupeře
32.min
Nepřesná přihrávka na Strnada
30.min
Strnad trefil nefunkční hodiny.Míla je určitě největší osobností první půle.
27.min
Díky RB slyšíme pokřik kotle:-))))
27.min
Obrovská šance Diana po přihrávce Strnada.Bohužel zmařená.
26.min
Kopeme roh
25.min
Jasný faul na našeho útočníka zůstal bez odezva sudího
25.min
Oslavné chorály zní Vršovicemi
22.min
Neskutečná báseň jako za dob Kainara.Pokud by šel zhudebnit gol, tak tohle by asi byl ten, který si to zaslouží.Neskutečný Strnad korunuje svůj prozatimní výkon.
21.min
Gooooooooooooooooooooool
20.min
Nebezpečná střela hostí
19.min
Po centru Rosy hostující brankář včas zakročil.
16.min
Budeme střídat:-(( Jirka Vágner odstupuje z důvodu zreanění a vítáme Martina Horvátha.Doufejme, že to nebude nic vážného.
15.min
Na zápas se dojeli podívat i fans St.Pauli
14.min
Skvělý Strnad opět vykouzlil nádhernou uličku.
13.min
Celý stadion skanduje Bohemka do toho.
12.min
Po Vágnerově akci kopeme roh.
12.min
My chceme gol bouří zelený kotel a vytleskává své hrdiny.Rosa nádherně vystřelil, bohužel vedle.
10.min
Velká šance agilního Strnada, který však nestačil zakončit
10.min
To je ono.......zní zaplněným Ďolíčkem
Celkem komická situace vznikla, když jablonecký hráč hodil z autu míč do autu.
7.min
Naše obrana odvrátila náznak šance hostí.
5.min
Velká šance Rosy končí pouze rohem.
5.min
Máme zcela hru ve své moci.
2.min
Vlastní gol po autu Míly Strnada.Neuvěřitelný začátek, který charakterizuje zbytek sezony.
Neskutečné peklo se hrne Vršovicemi a vedeme.
1.min
Gooooooooooooooooooooooollllllllllll
1.min
A je to tu.Hrajeme.
Transparent Vždycky jsme s vámi, zdobí kotel.
Ohlušující jásot provází naše borce při vstupu na trávník.Roso-Neri z jablonce jen matně konkurují zelené lavině.
A je tu tedy sestava: Dík Tondo: Zahalka, Nespor, Lukas, Freisler, Kotrba, Kotyza, Rosicky, Dian, Vagner, Slezak, Strnad
Tak za dva dny je to přesně rok, co jsme ukázali světu, že jde vše pokud se chce.Vivat DFB a všichni členové.
Již jen pár minut nás dělí od začátku.Dovolím si prohlásit, že cesta již začala!!!!!
Tak jsem tu sestavu opět nestihl:-(((((
Je slyšet Holasovy bubny.
RB:je čtena sestava soupeře.Naše sestava již prošla.
14:43
Dva nové bubny budou násobit zelenobílou vlnu linoucí se z kotle.Prostor pod hodinami je téměř pln a tribuna neustále přijímá další a další klokany.
14:40
Stadion se pomalu plní natěšenými diváky, slovy klasika: "Cesta za postupem začíná za 20.min."
Tak Tomáš se ze všeho nejvíc těší na bohemácké fanoušky.Zdroj RB
Bohužel zraněné koleno nedovolilo Tomovi nastoupit, ale vše by se mělo zpravit do utkání ve Varech.
Rozhovor s Tomem Kulvajtem
Překvapením v sestavě je absence Buldry.
14:15
Tomáš Kulvajt je v civilu!!!! Zjišťuji podrobnosti.
14:12
Stav hrací plovhy je dle RB uspokojující, naší propracované kombinační hře to jen prospěje.
14:10
Naši se valí do Ďolíčku!!!! Množství fans již nyní okupuje nově instalované turnikety.
14:05
Hráči jsou na ploše. Tradiční rozcvičení vede trenér Busta.
14:00
Zdravím všchny a předem říkám, je naprosto neskutečné poslouchat Naše Radio a psát online.Skvělé a neskutečné.Vždycky jsem říkal "Bohemka je Tonda", ale jsou to Tondové.Díky
12:20
Ač polomrtev, prostě musím, a to je pocta každého člena a fans Bohemky, všech těch, kteří dnes dorazí do našeho nezničitelného Chrámu, ano do Našeho Ďolíčku.Příroda nám zhatila náš prvotní záměr, nevadí stojíme i proti větru, dešti a i proti sněhu.Nezměrná snaha všech dobrovolníků a vedení klubu umožní dnes Naši Zelené Legii získat všechny možné body.MY zvítězíme.