Zahálka - Nešpor, Lukáš, Freisler, Kotrba - Kotyza (73. Chod), Rosický, Dian, Vágner - Strnad (63. Strnad), Slezák.
Sparta Krč
Šilhavý - Milan, Švejda, Horkavý, Waldhauser - Kunt (83. Švejdík), Kordiak (83. Švec), Krejcar, Jungman - Dvořák (46. Vojtíšek), Houštecký.
Ďolíček

Přestože se v Praze hrálo hokejové finále Slavia - Sparta, na návštěvě v ďolíčku to vůbec znát nebylo. Do Vršovic si našlo cestu znovu přes čtyři tisíce lidí, ovšem tentokrát byl k vidění katastrofální výkon Klokanů. Do základní sestavy se vrátil brankář Milan Zahálka, v záloze se po karetním trestu objevil Jiří Rosický. Tomáš Kulvajt zůstal jen na lavičce, jeho koleno ještě není zdaleka v pořádku.

Do ďolíčku se vyplatí chodit na úvodní minuty. Lidé se těší na útočnou smršť a tlak, který zaskočí soupeře. Tentokrát nic z toho nepřišlo a fanoušci na záblesk fotbalové radosti čekali marně. Krč kouskovala hru, už v 11. minutě dostal brankář Šilhavý žlutou kartu za zdržování. Ve 28. minutě zelenobílí poprvé vážněji trefili branku - Strnadova hlavička mířila jen do náručí připraveného brankáře Šilhavého. Ve 31. minutě se Krč odvážila k vápnu Bohemians, nakopnutý míč chtěl z velkého vápna odvrátit Nešpor, ale místo odkopu se balón obloukem dostal na malé vápno. Brankář Zahálka chtěl míč vyboxovat, ovšem trefil přitom direktem Dvořáka a sudí Navara nařídil penaltu. Tu s přehledem proměnil kapitán Jiří Krejcar.

Odpověď Klokanů přišla záhy. Sudí Navara Strnad se probíjel do vápna a v okamžiku, kdy chtěl vystřelit, ho jeden z obránců přistrčil a kopal se druhý pokutový kop. Jiří Rosický byl také úspěšný a stanovil poločasové skóre na 1:1.

Rozpaky z výkonu Bohemians přetrvaly i ve druhém poločase. Všechno mohl zlomit Slezák, šel sám na gólmana, ale trefil jen jeho nohy. Hra Klokanů byla plná nepřesností, chyběl pohyb bez míče, velký prostor mezi zálohou a útokem byl často příčinou nedotažených akcí a nevyužitých zpětných přihrávek. Oživení do hry přinesl střídající Kulvajt. Jeho pohyb a napdání ostře kontrastovaly s chodícím fotbalem několika hráčů v zelenobílém, ovšem ani Kulvajt gól nedal. Naopak hosté dokázali to, o co se Bohemka marně snažila celý zápas. Několik přesných přihrávek za sebou rozložilo obranu zelenobílých a Houštecký už měl dostatek času v pokutovém území usměrnit míč k tyči.

Bohemka měla v tu chvíli 15 minut na vyrovnání, případně na zvrat. Ale neřišel ani závěrečný tlak. Snad jen dlouhé auty Nešpora znamenali určité nebezpečí. Krč si vítězství v pohodě uhlídala, Bohemka končila utkání v křeči. Od 21. srpna zaznamenala Bohemka první domácí porážku a ani podruhé v sezóně Krč neporazila. Hosté vyhráli v ďolíčku 2:1.