Chomutov
Zaťko - Škota, Rezek, Dykas, Vait (80. Šlehofer) - Kubálek, Eiselt, Haviar, Doksanský(57. Sedlák) - Měšťan, Ilavskij.
Zahálka - buldra, Pávek, Lukáš, Kotrba (85. Knap) - Kotyza, Růžička, Dian (78. Chod), Bartek - Slezák (68. Strnad), Kulvajt .
Chomutov

Jestliže jsme byli po minulém utkání s Náchodem namlsaní nádhernou hrou praktikovanou klokany, tak dnes to bylo poněkud vystřízlivění. Největším faktorem, který způsobil to, že utkání nelahodilo oku diváku a přineslo více boje než fotbalové krásy, byl terén, který na Letním stadionu v Chomutově byl podmáčen a tak se po hřišti spíše klouzalo než běhalo.

V brance dostal před Charvátem přednost Zahálka. Charvátovu absenci později trenér vysvětlit Martinovým porušením některých zásad sportovce v tréninku. Stoperská dvojice nastoupilo opět ve složení Pávek-Lukáš. Nicméně již v 10. minutě jsme se dočkali vytouženého gólu z kopačky opět s neutuchající energií hrajícího Dalibora Slezáka. Kulvajt přesprintoval domácí obránce, snažil se odcentrovat, ale míč skončil na paži uklouznuvšího stopera chomutovských a šťastnou náhodou se opět dostal ke Kulvajtovi, který již bez ataku soupeře nahrál na vápno Daliboru Slezákovi, který si míč patičkou zpracoval a následně vystřelil - míč třepatající se v chomutovské svatyni znamenal vedení 1:0. Další boj se odehrával převážně ve středu hřiště a pro nás vysvobozením byla 68. minuta utkání ve které Slezák vystřelil již svůj druhý gól. Michal Dian vysunul do útočného snažení Martina Kotyzu, ten s balonem vysprintoval rychlostí blesku do vápna domácích. Již se dostal až ke gólmanovi Chomutova ale místo toho aby střílel, tak ještě přihrál pod sebe na lépe postaveného Slezáka, pro kterého zakončení do prázdné branky bylo, při jeho zkušenostech, úkol hodně jednoduchý.

Poté se v 70. minutě hloupě nechal vyloučit domácí Kubálek po hrozivě vypadajícím zákroku na Kotyzu ve středu hřiště. Kubálek Kotyzu zezadu bez balonu sestřelil a tak se nemohl divit následné reakci rozhodčího, který ho poslal do kabin. Poté několikrát zahrozili hráči Chomutova, ale Bohemka dohrávala zápas v pohodě a především dnes opět výborně hrající Bartek výmýšlel jednu kulišárnu za druhou. Jeho přihrávka na Strnada neskončila gólem jen díky zbrklosti nerozehraného Míly, který pár okamžiků před tím vystřídal Slezáka, jež předal kapitánskou pásku Pavlu Lukášovi. Asi jednu z největších šancí měl Tomáš Kulvajt jehož hlavičku zázračně odvrátil Zaťko na roh. Kulvajt se ale přci jen gólu hlavou dočkal. Již se zdálo, že Bustovci se spokojí s výhrou 2:0, ale v 91. minutě zahrával právě již zmiňovaný Strnad roh, brankář Zaťko špatně vyboxoval pouze na Pávka, který poslal balon opět na Strnada. Ten se pokusil odcentrovat. jeho přetažený pas našel hlavu nikým neatakovaného Kulvajta a ten razantní hlavičkou pod břevno udělal tečku za dnešním utkáním.

Jerremy

Tímto končím dnešní textový online, který byl provázen malými technickými problémy.Tyto se podařilo naštěstí vyřešit a tak jsme mohli všichni vychutnat naše dnešní vítězství.Za redakci Virtuálního Ďolíčku se loučí s poděkováním telefonistům i reportérovi Škrob
Na stanoviště Radia Bohemka se chystá trenér Zbyněk Busta
Hráči běží poděkovat našim fanouškům, kteří přelézají plot a slaví s našimi borci přímo na ploše.
93.min
Je tu konec, vítězíme 3:0 po dvou golech Slezáka a jednom Kulvajta.
92.min
Blíží se konec a povezeme domů 3 důležité body
90.min
Po rohu Strnada a boxingu brankáře opět centroval Strnad na Kulvajta a Tomáš hlavou nezaváhal
90.min
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooool
89.min
Tečovaná střela Buldry odvrácena na roh
89.min
Nastavují se 3.min
88.min
Kulvajt posouvá na Růžičku a opět je máván offside
87.min
Bartek posílá do šance Strnada a po střele Růžičky domácí kopou od vlastní brány
86.min
Trenér Busta neúnavně burcuje naše borce do posledních minut
86.min
Domácí zahrávají přímý kop, který však končí v náručí brankáře Zahálky
85.min
Střídáme a Vaška Kotrbu střídá Tomáš Knap
84.min
Máme hru pevně v rukou a snad již v poklidu dohrajeme
83.min
Po střele Davida Bartka z 20m jen těsně míjíme
82.min
Zázračný zákrok domácího golmana zabránil Kulvajtovi ve skorování hlavou
78.min
Na hřiště hodil někdo skleněnou láhev a střepy se dostaly až do velkého vápny domácích
Tak konečně Dian odchází a je ochráněn před osmou žlutou kartou,Je střídán Vlastou Chodem
Již poněkolikáté hlavní rozhodčí neumožnil Klokanům vystřídat
76.min
Dian posílá na Bartka, kterého opět nesmyslně zastavuje pomezní rozhodčí
Trenér Busta burcuje naše obránce k zodpovědnějšímu výkonu
76.min
Dle Radia jsme mohli kopat dnes již tři pokutové kopy
75.min
Dian dává Kulvajtovi, který se řítil sám na domácího brankáře, toho zastavil hvizd rozhodčího za útočný faul
75.min
Strnad odvrací hlavou
74.min
Roh domácích
73.min
Budeme opět střídat a připraven je Vlasta Chod
73.min
Strnad přhrál Kotyzovi,který je však zablokován
Střídají také hosté
71.min
Kotyza již hraje, takže to dopadlo dobře a můžeme pokračovat
70.min
Červená karta za brutální faul na našeho hráče
69.min
Slezi odchází a je vyprovázen bouřlivým potleske.Ten předává kapitánskou pásku Pavlu Lukášovi
68.min
Střídáme a na hřiště se dostává Strnad
68.min
Po nádherné akci Slezák dává na 2:0
Goooooooooooooooooooooooooooool
66.min
Další roh..Dian na přední tyč přihrával Bartkovi, který hlavou jen těsně minul
65.min
Kopeme roh....Dian se rozbíhá a po výborné hlavičce Kulvajta jsme měli dobrou šanci
65.min
Opět přímý kop Diana a další roh
64.min
Odkop domácích po nevydařené střele Pávka
63.min
Kopeme další roh a?.........Dlouhý centr odvrácen
63.min
Několik offsidů přijímají diváci s velkou nevolí
62.min
Po faulu na Slezáka rozehráváme pouze do náruče domácího golmana
62.min
Zahálka bravurně likviduje
62.min
Buldra dostává žlutou kartu a domácí ze vzdálenosti 20m kopou přímý kop.
61.min
Utkání provází řada nepřesností a oku diváka určitě nelahodí
60.min
Útok domácích zastavuje Buldra a po faulu na Pávka rozehráváme od naší brány
57.min
Velký ohňostroj fans
57.min
Kulvajt sražen uprostřed hřiště
56.min
Domácí střídají
55.min
Přímý kop asi z 30.m Dian se rozbíhá a hlavička Lukáše míří těsně vedle
54.min
Kopeme další roh.......Kulvajt byl přistrčen, a proto nevystřelil.
53.min
Kopeme roh.Dian se rozbíhá..........Pávek hlavičkuje a opět roh
Zápas je spíše bojem, na kterém má lví podíl jak počasí tak nekvalitní terén
51.min
Kotyzova střela po rychlé akci šla těsně vedle
50.min
Přímý kop domácích.......odvracíme
49.min
Hra poklidně plyne a hru máme pod kontrolou
47.min
Nepřesná střela Bartka
46.min
Druhý poločas byl zahájen
Ultras rozvinuli velký transparent s nápisem Bohemians 1905, který je zhotoven na průsvitném papíře a propouští světlo ohňů.Velmi působivé
45.min
Je tu poločas a vedeme 1:0. Radio právě vítá na rozhovor Jirku Rosického
44.min
Dian zahrává volný přímý kop bez většího efektu
43.min
Nepřehlednou situaci v našem vápně vyřešil Buldra odkopem
Terén je velmi náročný a podmáčený
Musíme si dávat také pozor na žluté karty v ohrožení je hlavně Michal Dian
Asi 200 fans neúnavně povzbuzuje naše hráče
41.min
Zahálka odkopává od brány
Radio jede, takže už podrobněji
Pokud by se to opakovalo, přecházím plynule na bohemiansfan
37.min
Hraje se 37. min.Po Slezákově golu vedeme 1:0.Omlouváme se za výpadek webu.
26.min
Kotrbova střela šla těsně vedle pravé tyče
24.min
Po neodpískané ruce, kterou dle zpráv musel pomezní vidět, jsme penaltu nezahrávali
17.min
Tak z toho co jsem slyšel jsme se dostali do slibné šance, která byla zmařena domácí obranou
15.min
Dlouhý nákop na Sleziho, který se ocitl sám před domácím golmanem, který včas míč v pádu odkopl
Tak výborně.Začátek utkání nám vyšel a vedoucí branka nám určitě dodá tolik potřebný klid do kombinací a zakončení
10.min
Dalibor Slezák opět potvrzuje svoji formu a nádhernou střelou z otočky otevírá skore
Gooooooooooooooooooooooooooooooool
5.min
Dian zahrával přímý kop, který domácí s potížemi odvrátili. Z následného protiútoku jsme odvrátili na roh
1.min
V těchto okamžicích bylo utkání zahájeno
Poněvadž Radio Bohemka má problémy s připojením, které se operativně řeší.Budeme se snažit podávat informace po telefonech z místa dění.Jaká bude frekvence teď momentálně nevím.
9:56
Stále bez spojení.Doufám, že aspoň část fandů Radio slyší
9:50
25.min do začátku utkání a stále jsme bez spojení s Radiem i Fans
9:41
I přes aktivní okno Radia Bohemka, není bohužel navázáno spojení se serverem.
9:23
Bylo by nošením dříví do lesa opakovat, že 3 body z dnešního souboje jsou povinné a jen ty nás udrží ve hře o postup.Bohužel terén a počasí nám moc vyhovovat nebude.
9:22
Počasí je velmi sychravé a místy prší.Uvidíme, jaký bude stav terénu v Chomutově.
9:20
V autobusu do Chomutova je 33 zájezdníků a v podstatě osvědčená sestava vedená Holasem, Vránou, Djambrem, re076 atd.Za nimi jedou dvě plná auta cca 9 fans a vypraven byl i autobus Ultras
8:20
Zdravím všechny fans, kteří nebudou mít možnost poslechu Radia Bohemka u textonlinu.Pokud to podmínky dovolí a to lze zjistit až na místě samém, budu průběh dnešního utkání přepisovat dle radia pro ty, kteří nemají možnost poslechu.Tímto zdravím klokany za mořem a v oblastech českých, kde tato možnost není.Pokud RB nebude moci fungovat, budeme to muset dát dohromady dle infa fans přímo zúčastněných v Chomutově.Uvidíme.
Sledujte s námi důležitý zápas v Chomutově v sobotu dopoledne od 10:00