Charvát - Nešpor, Lukáš, Pávek, Kotrba - Vágner, I. Hašek (75. Růžička), Dian, Bartek - Slezák, Strnad (61. Kulvajt).
Liberec B
Hauzr - Ginzel, Hochmeister (37. Zeman), Polák, Širanec - Dort, Silný, Bílek, Věchet (46. Šisler) - Papoušek, Jirouš (79. Finklár).
Ďolíček

Kdo na dnešní utkání přišel s desetiminutovým zpožděním, tak přišel o dva góly.
Již v šesté minutě zakombinovala dvojice Hašek-Bartek na levé straně a po proniknutí do vápna soupeře druhý jmenovaný odcentroval. Načechraný centr našel hlavu Michala Diana, který se nemýlil, 1:0. Hned v osmé minutě jsme mohli zvýšit. Po centru do vápna se Hauzr nepohodl s Věchetem, kterému balon přistál na ruce. Penalta!!! Na bílý puntík si míč postavil Míla Strnad. Jeho ránu gólman Hauzr vyrazil pouze k Pávkovi, který se hlavou nemýlil, 2:0. Po celý první poločas jsme měli trvalou územní převahu, ale stále jsme si museli dávat pozor na číhajícího Dorta, jehož průniky do naší šestnáctky vždy dokázaly naší, v prvním poločase kompaktní obranu, pozlobit.

Druhá půle začala na stejné notě, jako půle úvodní. Náš tlak, ale kýžené ovoce v podobě třetí branky v Hauzrově síti nepřinesl, i když Strnadova hlavička mířící těsně vedle růžku liberecké branky k tomu neměla daleko. Náš úvodní tlak vyšel na prázdno, a tak hrozili hosté. Průnik Papouška ještě naši obránci, alespoň za cenu faulu, stačili zaregistrovat, ale následné rozehrání již bylo nad jejich síly. Právě postižený si postavil balon a chystal se ke střele na naší branku. Papoušek si však všiml nabíhajícího Šislera, který zůstal osamocen a měl dostatek prostoru ke střele. Překonal Charváta, ale tomu pomohlo břevno. Od břevna se balon odrazil k Bílkovi, od jehož hlavy míč zamířil za záda smutného Charváta, 2:1. Hned o čtyři minuty, tedy v 55. minutě jsme mohli opět náskok zvětšit na dvě branky. Slezákovu přesnou střelu ovšem zastavila tyč, a tak se skóre u Botiče neměnilo. Neměnilo se na nedlouho. V 68. minutě, dnes výborně hrající, Vágner vysunul na pravou stranu Diana, který obešel obránce hostí a přihrávkou pod sebe našel, na malém vápně stojícího, Kulvajta, který neměl se zakončením do odkryté branky sebemenší problém, 3:1. Hned o minutu později, ale Marek Nešpor stáhl ve výskoku jednoho z libereckých hráčů a verdikt rozhodčího Wencla byl nekompromisní. Penalta. Z ní se Dort nemýlil a snížil na 3:2. V ďolíčku se ještě děly velké věci. Nejprve střídající Růžička našel centrem neomylně hlavu Slezáka a útočník jeho kvalit se v takových situacích nemýlí, 4:2. A opět minutu po našem gólu přišla penalta ve prospěch hráčů v modrém. Tentokrát své zaváhání Charvát odčinil a vychytal Filipa Dorta, i jeho následnou dorážku.
Už se hrálo nastavení, když se do, nepochopitelně, otevřené obrany dostal Dort, jehož střelu ještě Charvát kryl, ale na dorážku Papouška už nestačil. Jen pár chvilek se ještě po tomto incidentu hrálo, ale pak již Wencl foukl do píšťalky naposledy a byly to tóny libozvučné, znamenající, že tři body zůstávají u Botiče.

Online

Konec utkání, vyhráli jsme 4:3.
91.
Žlutou kartu obdržel Jiří Vágner.
Šanci Dorta ještě Charvát kryl, na následnou dorážku volného Papouška už neměl.
90.
Liberec snižuje na 4:3 !
Budou se nastavovat dvě minuty.
Utkání přihlíží 3426 diváků.
84.
Liberecký Dort kopal další penaltu ! Charvát vyrazil a následnou dorážku také kryl, poté se nám podařilo odkopem ukončit snažení Liberce.
Po šanci Liberce jsme udeřili z brejku, po centru Růžičky se hlavou trefil Slezák.
83.
Gól, zvyšujeme na 4:2 !
82.
Šance Liberce, naštěstí naši obránci střelu Dorta zblokovali.
80.
Liberec střídá, odešel Jirouš, přišel Martin Finklár.
79.
Dian technicky přestřelil zeď, Hauzr zachránil robinzonádou.
78.
Další faul Liberce na hranici šestnáctky.
77.
Slezák byl stažen, přímý kop z 20 metrů zahrával Dian, ale trefil Lukáše a míč skončil nad brankou Liberce.
76.
Střídáme, odešel Ivan Hašek, přišel Jan Růžička.
73.
Naši kombinovali na hranici vápna Liberce, k zakončení se nedostali.
69.
Nešpor obdržel žlutou kartu za stažení ve vápně.
70.
Dort z penalty snižuje na 3:2 !
Diana kolmicí vyslal Jirka Vágner, který našel volného Kulvajta a ten se k tyči nemýlil.
69.
Gól, 3:1 !
68.
Následnou brejkovou situaci Liberce vyřešil v našem vápně Vágner.
67.
Po standardce Haška z nějakých 35 metrů zaváhal Hauzr, ale nikdo z našich se k míči nedostal.
63.
Po centru Vágnera se k míči nedostal Bartek, budeme zahrávat roh.
62.
Střídáme, odchází Míla Strnad, na hřiště přijde Tomáš Kulvajt.
61.
Přímý kop rozehrál sám faulovaný, ale nastřeli pouze zeď.
61.
Po faulu na Strnada budeme zahrávat zajímavou standardku z 18 metrů.
57.
Nebezpečný brejk Dorta zastavili Kotrba s Vágnerem, ten si dnes počíná výborně v defenzivní činnosti.
56.
Jirouš po faulu na Vágnera obdržel žlutou kartu.
55.
Po naší útočné akci trefil Slezák tyč Hauzrovy branky.
Papoušek chytře rozehrál standardní situaci nakrátko k Šislerovi, který trefil břevno, odražený míč do sitě vrátil úplně volný Bílek.
53.
Liberec snižuje na 2:1 !
51.
Bartek po levé straně vysunul Slezáka, jeho centr našel Strnada, jeho hlavička mířila těsně vedle horního růžku.
49.
Bartek na hranici šestnáctky přihrál Vágnerovi do slibné střelecké pozice, ten mířil hodně vedle.
47.
Kouř z dýmovnic na chvíli přerušil utkání.
46.
Byl zahájen druhý poločas.
Konec prvního poločasu, 2:0.
45.
Martin Charvát teď dvěma včasnými zákroky zastavil útoky hostů.
V první půli se budou nastavovat 2 minuty.
44.
Hauzr teď poslal dva odkopy po sobě do autu, kotel vyvolává jeho jméno.
42.
Dian poslal další nebezpečný centr z pravé strany, s hlavičkovým pokusem Slezáka si Hauzr společně se svými obránci poradil.
39.
S tečovanou střelou Papouška si Charvát poradil.
38.
Střídání Liberce, odstoupil Hochmeister, přišel Michal Zeman.
37.
Míla Strnad po centru Diana nasměroval hlavičkou míč do šibenice, Hauzr se musel hodně natahovat.
37.
Dort rozehrával z 30 metrů přímý kop, Pávek společně se Slezákem odvrátili.
35.
Hochmeister se zranil v souboji s Daliborem Slezákem, je odnášen na nosítkách.
34.
Po kombinaci na pravé straně hledal Dian svým centrem Davida Bartka, Hauzr byl u míče dříve.
31.
Další náš roh, máme trvalou převahu.
30.
Míla Strnad z pravé strany nadělal starosti Hauzrovi svým stříleným centrem.
28.
Zahrávali jsme roh, Dalibor Slezák hlavou míč do branky neumístil.
26.
David Bartek prošel z levé strany přes čtyři liberecké hráče, zakončil do golmana.
25.
Nebezpečně rozehrána standardka, Lukášovi chybělo málo, rychlý protiútok soupeře zastavil Jiří Vágner.
24.
Ivan Hašek bude zahrávat další standardku, přibližně z 25 metrů.
23.
Zahrávali jsme dva rohy, liberečtí hráči se ubránili.
22.
Míla Strnad pěkně pronikl obranou soupeře, posunul nalevo Bartkovi, ten v šanci trefil pouze Hauzra.
20.
Zahrávali jsme standardní situaci z levé strany, soupeř se ubránil.
19.
Po menších zmatcích jsme se ubránili dalšímu rohu hostů.
16.
Naši bez problémů odvrátili.
15.
Po závaru v našem vápně budou zahrávat liberečtí roh.
11.
Míla Strnad je ošetřován, v souboji s hostujícím hráčem si zřejmě roztrhl ret.
Hauzr vyrazil pokutový kop Strnada, pohotový Pávek vyražený míč hlavou dopravil za záda Hauzra.
9.
Zvyšujeme na 2:0 !
9.
Budeme zahrávat pokutový kop po ruce hostujícího hráče.
Hašek s Bartkem na levé straně zakombinovali, Bartek umístil centr na hlavu volného Diana a ten míč umístil k tyči.
5.
Budeme zahrávat přímý kop z nějakých 22 metrů, zahrávat ho bude Ivan Hašek.
1.
Utkání bylo zahájeno.
Naši budou mít výkop, útočíme směrem ke kotli pod hodinami.
Na hrací plochu nastupují obě mužstva, naši v klasické zelenobílé kombinaci, soupeř v modrém.
Bohemians 1905: Charvát - Nešpor, Lukáš, Pávek, Kotrba - Vágner, Hašek, Dian, Bartek - Slezák, Strnad
Liberec B: Hauzr - Ginzel, Hochmeister, Širanec, Polák - Silný, Bílek, Jirouš, Věchet - Dort, Papoušek
Tým redaktorů je připraven, před malou chvílí začalo vysílání Rádia Bohemka.
Z dnešního domácího zápasu vám tým redaktorů Rádia Bohemka zprostředkuje i klasický textový online.