Mistrovská utkání - II. liga (Bohemians Praha 1905 A)
Baník Sokolov
1:2 (1:2)
Bohemians 1905
sobota 28. října 2006 0:00
Branky
11. Gába - 5. Kulvajt, 30. Sňozík (pen.).
Rozhodčí
Štěrba - Mencl, Pinkas.
ŽK
29. Kubásek, 31. Glos - 11. Růžička, 62. Slezák.
ČK
.
Diváků
3380.
Sestava Sokolov
Kubásek - Dřížďal, Hájovský, Něměček (K), Mach (32. Adam) - Ditrich, Mácha (46. Salák), Gába, Glos - Mlika, Šorfa (70. Boček).
Sestava Bohemians
Sňozík - Marek, Pávek, Lukáš, Růžička - Kotyza (64. Dian), Adam, Slezák (K), Hašek P. (78. Held) - Kulvajt, Bartek (91. Nešpor).
Místo zápasu
Sokolov

Reporáž

Domácí začali před zraky více než tří tisíc diváků aktivněji, ale jako první se radovali Pražané. Po centru Haška hlavičkoval Marek na nekrytého Kulvajta a ten prakticky z nulového úhlu obstřelil již v 5. minutě Kubáska.

Sokolov odpověděl šancí hned vzápětí, ale Mlikovu střelu vyrazil hostující brankář na roh. Ten rozehrál Glos a následná hlavička Hájovského skončila na břevně.

I nadále byli nebezpečnější domácí a v 10. minutě vyrovnali. Po Mlikově centru se dostal ke střele v pokutovém území Gába a se štěstím propálil všechny bránící hráče i gólmana. Po čtvrthodině hry převzali iniciativu hosté. Ve 23. minutě vytěsnil Kubásek nebezpečnou střelu Slezáka z přímého kopu na tyč. Po chvíli vyběhl gólman Sokolova proti sprintujícímu Haškovi a rozhodčí posoudil jeho zákrok jako pokutový. Penaltu bez problémů proměnil brankář Sňozík.

Domácí pak usilovali o vyrovnání, ale žádnou ze šancí neproměnili. V 59. minutě skončila Salákova střela z přímého kopu na pravé tyči. V samém závěru mohl pojistit výhru Bohemians Bartek, ale Kubásek jeho sólo zlikvidoval. V poslední minutě nastavení ještě hlavičkoval domácí Hájovský, ale Sňozík se překvapit nenechal.

Online

Známkování hráčů

Hodnotit výkon hráčů mohou pouze přihlášení uživatelé.