Mistrovská utkání - II. liga (Bohemians Praha 1905 A)
Bohemians 1905
1:0 (0:0)
Vysočina Jihlava
neděle 6. května 2007 0:00
Branky
70. Bálek.
Rozhodčí
Matějek - Filípek, Urban.
ŽK
37. Adam, 44. Matůš - 19. Baláž, 34. Vít, 63. Kadlec.
Diváků
8509.
Sestava Bohemians 1905
Sňozík - Marek, Lukáš (K), Rada, Růžička - Kotyza (57. Hašek P.), Adam, Škoda, Rychlík - Bálek (85. Kulvajt), Matůš (62. Bartek).
Sestava Vysočina Jihlava
Tulis - Gebreselassie, Šourek, Kadlec (K), Drga - Baláž (78. Rabušic), Vít, Lovětinský, Cihlář (52. Vladyka) - Faldyna, Svoboda.
Místo zápasu
Ďolíček

Reporáž

Ve Vršovicích nabídl tahák druhé ligy vynikající podívanou, návštěva vysoko převyšovala ligový průměr. Téměř devět tisíc diváků sledovalo v prvním poločase převahu Bohemians, ovšem jihlavskou obranu skvěle dirigoval Kadlec. Až ve 31. minutě se Klokani dostali do velké šance. Odražený míč napálil na branku Adam, trefil břevno. V závěru poločasu domácí tlak stupňovali, po sérii čtyř rohů střílel z malého vápna Lukáš, gólman Tulis famózně vykopl balon.

Obraz druhé půle byl v mnohém jiný. Jihlava hrála mnohem aktivněji a vytvořila si velké příležitosti. V 51. minutě překopl z malého vápna Faldyna, který na podzim vsítil Klokanům hattrick. Tentokrát ale minul ve vyložené šanci. Utkání se hrálo ve velkém nasazení, rozhodovali osobní souboje a právě po sérii hlavičkových soubojů trkl do míče Vladimír Bálek a dal jediný gól utkání. Ve Vršovicích propukla obrovská radost v hledišti, ale Jihlava se nevzdávala a stále se snažila vyrovnat. Gólman Sňozík musel v závěru řešit střelu Faldyny a hlavičku Vladyky z malého vápna. V posledních minutě ještě útočník Bohemians Kulvajt trefil břevno. Zelenobílí prodloužili sérii neporazitelnosti na patnáct zápasů a znovu se přiblížili postupu.

Online

Známkování hráčů

Hodnotit výkon hráčů mohou pouze přihlášení uživatelé.