A-žáci ve druhém jarním kole do Jablonce

Starší žáci se po remíze se Spartou vydají bojovat o první jarní vítězství do Jablonce.

V prvním jarním kole jsme se rozešli smírně se Spartou a nyní nás čeká první výjezd ven. Cestovat budeme na sever Čech, kde se utkáme s týmem FK Baumit Jablonec. Starší žáci soupeře hráli v 16. kole žákovské ligy na půdě našeho městského rivala SK Motorlet a odvezli si vítězství 2:0, když se v prvním poločase trefil Kuhn a dvě minuty před koncem pojistil import tří bodů do Jablonce Holman. Jablonecký tým prožívá velmi dobrou sezónu a po vítězství na Motorletu poskočil na 4. příčku v tabulce, což je pro tým, který se loni zachránil v posledním kole, určitě velký úspěch. My však nejedeme do Jablonce na výlet, chceme předvést dobrou hru a zvítězit. Ještě doplním, že se hraje v neděli 21.3. od 10:15 u ZŠ Mozartova na umělé trávě.