Sobotní speciality: Trika a smažený kapr

Přijďte si v sobotu užít do Ďolíčku ligový fotbal.

Sobotní speciality: Trika a smažený kapr

Velmi očekávané utkání již klepe na dveře. Fotbalisté Bohemians 1905 již zítra ve svém svatostánku přivítají v rámci pražského derby klub z periferie hlavního města, kterým je Střížkov. Ďolíček je již téměř vyprodán, přesto ještě několik desítek vstupenek v prodeji je. Lístky si můžete kupovat do dnešní sedmnácté hodiny, nebo až před zítřejším utkáním na hlavní pokladně vršovického stadionu od 12.00. Na duel se střížkovským klubem se připravil i fanshop Bohemians. U příležitosti utkání budou v prodeji trika, která jsou v bílém provedení se třemi zelenými pruhy. Právě v pruzích se stkví nápisy BOHEMIANS, NEJLEPŠÍ V PRAZE a PROTI STŘÍŽKOVU. Trika jsou v prodeji již v těchto chvílích za 200 Kč a můžete si je koupit i během zítřejšího utkání.
Zajímavou delikatesu objevíte i ve stáncích s občerstvením. Určitě si všichni dobře vzpomínáme na choreo z třetiligového utkání obou týmů, které bylo namířeno proti majiteli Střížkova Karlu Kaprovi. Na plakátech tehdy stálo: "V kotli tě usmažíme." Na obrázku byl pak k vidění kapr smažící se v pánvi pod bengálskými ohni. Nyní přichází společnost v4catering, která zajišťuje občerstvení v Ďolíčku, s opravdovým smaženým kaprem. Jinak zejména vánoční pochutinu můžete v sobotu koupit za 50 Kč. Důležité je také dodat, že koupí kapra přispějete na Bohemku, neboť celý výtěžek z prodeje smažených kaprů půjde do klubu.

Přijďte si užít příjemné odpoledne do vršovického Ďolíčku a podpořte svými hlasivkami zelenobílé Klokany. Utkání Bohemians 1905 - Střížkov začíná v sobotu od 15.45.