Zápas, který svět neviděl...

Uvnitř článku naleznete soupis sobotních událostí.

Zápas, který svět neviděl...

Největší ostuda v historii českého fotbalu. Tak média titulují sobotní neodehrané utkání Bohemians 1905 - Střížkov. Zápas se neuskutečnil, protože ho hosté bojkotovali. Co se v sobotním odpoledni dělo ve vršovickém Ďolíčku si můžete přečíst níže:

14.26 - Tým ze Střížkova projíždí branou Ďolíčku
14.28 - Hráči hostujícího celku vcházejí do své kabiny za doprovodu realizačního týmu, který tentokrát tvoří i Karel Kapr
14.35 - Sepisuje se oficiální zápis utkání. Karel Kapr je uveden jako vedoucí týmu Střížkova.
15.01 - Oba týmy jsou již v rámci rozcvičení na hrací ploše.
15.33 - Poslední hráč Střížkova míří do kabiny, kam přichází i majitel klubu Karel Kapr.
15.37 - Karel Kapr společně s kapitánem Markem Kinclem vchází do kabiny rozhodčích a oznamují, že k zápasu nenastoupí. Jako důvod uvádějí to, že Bohemians 1905 nejsou řádným členem ČMFS.
15.39 - Hráči Bohemians již netrpělivě stepují v tunelu před vstupem na hřiště. Hráči Střížkova jsou stále v kabině.
15.40 - Za rozhodčími je povolán kapitán Bohemians Radek Sňozík a je obeznámen se skutečností, že Střížkov odmítá k utkání nastoupit.
15.44 - Stále se neví, co se bude dít.
15.47 - Vyprodaný Ďolíček aplauduje vyběhnuvším svěřencům Pavla Hoftycha. Střížkov stále nikde.
15.49 - Ředitel Bohemians 1905 Lukáš Přibyl oznamuje z hrací plochy, že Střížkov odmítá nastoupit. Stadion prořízne ostrý pískot téměř osmi tisíc hlasivek.
15.50 - Sportovní ředitel Střížkova Josef Jícha oznamuje médiím, že hlavním důvodem, proč hosté nenastoupí, je napadení jejich fanoušků. Tuto informaci později dementuje Policie České republiky.
15.51 Karel Kapr prohlašuje, že pravým důvodem, proč zápas se neuskuteční, je to, že Bohemians nejsou údajně řádným členem ČMFS.
15.53 - Do útrob stadionu schází místopředseda svazu Miroslav Kříž, který potvrzuje, že domácí celek je řádný členem ČMFS. Kříž žádá Kapra, aby se utkání odehrálo.
16.05 - Právě uplynula čekací doba.
16.07 - Lukáš Přibyl na hrací ploše oznamuje, že utkání se s definitivní platností neuskuteční.