C-žáci: Vršovické derby lépe pro Klokany

Klokani svého soupeře přehráli, přestříleli a nakonec zaslouženě vyhráli.

Tento víkend bylo na programu vršovické derby. První střetnutí na jaře dopadlo lépe pro domácí Slavii, která vyhrála 1:0. Ale nyní jsme byli domácí my. Na naší oblíbené trávě na Lokádě jsme nastoupili opět ve žlutých dresech a stejně jako minulý víkend, tak i tento zápas jsme vyhráli. Tentokrát jsme našeho vršovického souseda porazili 2:0, když jsme po prvních třiceti minutách vedli o jeden gól. Vynikající týmový výkon podpořil zejména ve druhém poločase gólman Dařina, který v důležitých momentech přikryl nebezpečné střely hráčů z Edenu.

Již od začátku utkání bylo zřejmé, že dnes uvidíme nádherný zápas. Hrálo se nahoru a dolu a technický fotbal s kombinační hrou praktikovala obě mužstva, a to v obrovském temmpu od první do poslední minuty. Postavově menší hráči Slavie se snažili prokličkovat mezi stoperskou dvojicí Jakab - Brak, jenže vždy narazili. Vojta s Pepou si vzadu náramně sedli a za poslední tři zápasy, kde nestoupili vedle sebe, jsme dostali pouze jeden gól.