Z utkání obratů vyšel lépe C-dorost

Závěr utkání lépe zvládli Klokani a vezou z Plzně 3 body.

V týdnu před zápasem s Plzní se nám rozšířil počet hráčů, kteří nejsou připraveni k utkání na deset. I proto jsme byli nuceni povolat další hráče ročníku 94. Pro tuto sezónu to byli v pořadí hráči číslo 7. 8. a 9.

Úvod utkání byl v režii domácích a ty hned v první minutě orazítkovali břevno naší branky. Plzeň předváděla rychlou kombinační hru plnou pohybu, a dělala tak velké starosti našemu obrannému bloku. Ovšem i my jsme vystrčili růžky, ale první protiútok skončil rohovým kopem, který jsme nedokázali zužitkovat. Ve 4. minutě jsme přibrzdili snažení domácích. Nerad na středu vystihl přihrávku, kousek potáhl míč, přihrál Maxovi do brejku a ten se nemýlil. Plzeňští ovšem měli dále míč převážně na svých kopačkách a zle nám zatápěli. Obrana měla mnoho práce a nevěděla kam dřív skočit. Když už se zdálo, že je nejhůře, zachránil nás Smrčka nebo domácí netrefili branku. Po půlhodině hry nám vyšel další kontr. Egert získal míč u pokutového území, poslal ho na Maxu, který jej předložil do úniku Plamínkovi. David se dostal do šance 1:1 z pozice pravého beka, což nebývá obvyklé, ale s šancí si poradil jako zkušený útočník a zvýšil na 2:0. Naneštěstí pro nás domácí v zápětí snížili. Domácí útočník stačil nacentrovat z kraje vápna před vybíhajícím Smrčkou a na zadní tyči otálel Košata s odkopem. Do poločasu mohlo být srovnáno. Maxa nepřesně přihrál na útočném vápně a rychlý protiútok likvidoval až Smrčka.