A-dorost rozhodl v prvním poločase

Bohemians porazili Slavii B 5:2 (4:0). C-dorost vybovojoval první výhru v sezóně.

Klokani se do rivala z Vršovic pustili hned od úvodu utkání a několik standardních situací přetavili v brzkou branku. Zanedlouho domácí, hrající netradičně ve žlutých dresech, vsítili další branku a do poločasu se ještě trefili dvakrát. Po poločasové přestávce přišlo lehké opadnutí tempa a Slavia byla nebezpečnější. Hostům se podařilo snížit, ovšem hoši od Botiče si závěr utkání pohlídali a konečný výsledek zní 5:2. Za Bohemians se trefil 2x Budinský a po brance přidali Nerad, Šebek Václav a Vignozzi.

C-dorost se poprvé v sezóně raduje z výhry. Svěřenci trenéra Pačandy nebyli lepším mužstvem, ale svou bojovností a nasezaním Slavii předčili a došli si pro tři body. Hráči předvedli výkon hodný hokejovému play-off, kdy téměř skákali do střel a když už nějaký pokus prošel, mužstvo podržel Bricín. Za Klokany se v úvodu trefil Richtrmoc a druhou branku přidal Habrun.