B-žáci otočili zápas s Karlovými Vary

Bohemka slaví výhru 4:2, byť jsme prohrávali již 0:2.

Poprvé v sezóně jsme šli do domácího utkání s plným bodovým ziskem z předchozího týdne. Konkrétně to byl duel s Karlovými Vary podpořený o výhru v Roudnici nad Labem v poměru 8:3. Karlovarští si užili podobný gólový festival, ale bohužel na svůj účet, když doma podlehli silnému Sokolovu 2:9.

Samotné utkání se však ukázalo extrémně náročným. První branku jsme nabídli Tokárovi do prázdné branky a druhou vstřelil Tůma prakticky vzápětí po výborně vyřešeném brejku týmu hostí. Ještě do poločasu jsme však dokázali snížit a po přestávce jsme vyrovnali. Obě branky vsítil Filip Blecha. Rozhodnutí přišlo tři minuty před koncem, když svůj únik z půlky hřiště zakončil hokejovým blafákem a střelou do prázdné branky Martin Puczok. Potvrzení výsledku přišlo v poslední minutě, když velmi pěknou akci zakončil Šimon Trčka. B-žáci se tak radují z druhé výhry v řadě.