V Karviné remíza 1:1

V zápase 25. kola druhé fotbalové ligy fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v Karviné 1:1, když vyrovnávali šest minut před koncem. Domácí do utkání vstoupili velmi dobře. V 17. minutě propálil zeď domácí útočník Opic a Karviná vedla 1:0. Od té doby byla Bohemka lepším týmem. První vyloženou šanci neproměnil Slezák, ve druhé půli to zopakoval Růžička. Oba netrefili prázdnou bránu z několika metrů. Klokani se po výrazném tlaku gólu přeci jen dočkali. V 86. minutě zleva centroval Škoda, na zadní tyči čekal na míč Strnad, ale před ním ještě skluzem zasáhl domácí Staš a srazil si míč do vlastní branky. Přes tři tisíce diváků tleskalo zajímavému fotbalu a dvě stovky fanoušků Bohemians odjížděly do Prahy spokojeny. <br /> <br /> Sestavy a statistiky <a href="http://www.fc-bohemians.cz/zapasy/zapas.aspx?kod=974">ze zápasu v Karviné.</a><br /> <a href="http://www.fc-bohemians.cz/online/default.aspx?kod=149">Online přenos</a> ze zápasu v Karviné.