Mistrovská utkání - II. liga (Bohemians Praha 1905)
Karviná
Pillár - Hoffmann, Čeman, Buryán, Staš - Jursa, Pavlík, Ficek, Milosavljev - Opic (90. Látal), Mišinský (80. Sourada).
Sňozík - Rychlík, Lukáš, Nikl, Jindřišek - Růžička, Morávek, Adam (79. Ibragimov), Kotyza - Slezák (46. Škoda), Hartig (28. Strnad).
Karviná

Konec zápasu. Karviná - Bohemians 1905 1:1. Za výkon v druhém poločase si Bohemka jednoznačně bod zasloužila. S přibývajícím časem stupňovala tlak a nakonec donutila domácí k chybě, jejímž výsledkem byl vyrovnávací gól.
92.
Za potlesku diváků odchází Opic, kterého střídá Zdeněk Látal.
90.
Budou se nastavovat tři minuty.
85.
Vladana Milosavljeva nahradil v domácím dresu Ján Juska.
84.
Bohemka vyrovnává na 1:1. Milan Škoda unikl po levé straně po uličce Morávka, prudce odcentroval na malé vápno, kde před nabíhajícím Strnadem uklidil míč do branky domácí Staš.
82.
Morávek si vyměnil míč se Strnadem, ale jeho střelu domácí obrana zblokovala. Z následující akce vystřelil Kotyza, ale Pillár své mužstvo podržel.
81.
Po vyhraném hlavičkovém souboji vystřelil z dvaceti metrů Milan Škoda, ale branku netrefil.
80.
První střídání domácích. Dnes velmi dobrého Mišinského střídá David Sourada.
79.
Třetí střídání Bohemky. Aziz Ibragimov vyměnil Lukáše Adama.
77:
Aktivní Mišinský se snažil obstřelit technicky Sňozíka, ale ten efektní robinsonádou střelu kryl.
76.
Hoffmannův centr zprava se snášel pod břevno, ale Radek Sňozík se překvapit nenechal.
75.
Mišinský dostal přihrávku z pravé strany, branku však vysoko přestřelil.
Utkání sleduje 3245 diváků.
72.
Trestný kop Rychlíka stáhl ze vzduchu Pillár. pozice byla nadějná na pravé straně, ale Rychlík centr trochu přetáhl.
71.
Žlutá karta po faulu Pavla Lukáše uprostřed hřiště.
69.
Karviná měla taky gólovku, akci Opice zakončil tečí špičkou kopačky Mišinský, ale trefil boční síť u levé tyče Sňozíkovy branky.
67.
Po chybě Buryana šel Strnad ze strany na branku perfektně našel nabíhajícího Růžičku, který však z osmi metrů sám před brankářem vysoko přestřelil.
66.
Zasloužená žlutá karta pro Lukáše Adama za faul zezadu na Opice u středu hřiště.
64.
Rohový kop Adama šel na hlavu Marka Nikla, ale ten míč jen nepatrně lízl hlavou a ten podél branky skončil v zámezí.
62.
Domácí odpověděli střelou Mišinského z hranice šestnáctky, kterou s přehledem u levé tyče kryl Sňozík.
60.
Na vysoký nákop šel do souboje s gólmanem Pillárem Milan Škoda, ten míč vyboxoval ke Strnadovi, který Pillára přeloboval, ale rozhodčí Mojžíš pískl diskutabilní faul Škody.
56.
Morávkův centr na volného Srnada z levé strany vyboxoval mimo pokutové území Pillár.
53.
Staš obdržel první žlutou kartu zápasu po nešetrném zákroku uprostřed hřiště.
52.
Po chybě Jindřiška se Mišinský dostal k hlavičce z desti metrů, ale Sňozík dalším výborným zákrokem Bohemku zachránil.
50.
Po trestném kopu domácích se objevil ve vyložené šanci Pavlík, ale Sňozík jeho hlavičku z pěti metrů vyrazil na roh, po kterém definitivně míč stáhl.
46.
Velmi dobrou střelu Lukáše Adama těsně za šestnáctkou gólman Pillár vytlačil konečky prstů na roh.
46.
Do druhého poločasu vystřídal Dalibora Slezáka Milan Škoda.
V prvním poločase využili domácí lepší vstup do utkání a dostali se do vedení. Bohemka poté vyrovnala hru a ke konci poločasu se jí podařilo Karvinou zatlačit, ale ke gólu to nevedlo.
45.
Standardní situaci z nadějné pozice pro domácí zakončil ragbyovým kopem Milosavljev a symbolicky zakončil první poločas.
42.
Nadějný útok Bohemky zastavila domácí obrana a centr Kotyzy adresáta nenašel.
37.
Rohový kop Bohemky nezahrál dobře Strnad, přetažený míč skončil v autu. Z další akce vystřelil ze sedmnácti metrů Morávek po zemi, gólman Pillár kryl.
34.
Sňozík podcenil odkop od branky, trefil Opice, ale míč se naštěstí odrazil zpět k němu.
31.
Hned z následného protiútoku hezky vystřelil Pavlík, ale branku z hranice šestnáctky netrefil.
31.
Trestný kop Jirky Rychlíka bohužel nikdo před domácím brankářem netečoval a ten míč ukryl v rukavicích.
29.
Ze hřiště musí odejít kulhající Lukáš Hartig, do hry šel Miroslav Strnad.
28.
Hartig dostával přihrávku za obranu, mohl by jít sám na brankáře Pillára, ale špatně zpracoval míč a ztratil jej.
26.
Velkou šanci Karviné zachránil obětavým zákrokem Jindřišek, z následného rohu domácí neudeřili.
23.
Kotyza centroval zprava, míč dostal před prázdnou branku Dalibor Slezák, ale hlavičkou do země ze dvou metrů neuvěřitelně přestřelil.
21.
Druhý rohový kop Karviná zahrála špatně a Lukáš Adam odehrál míč mimo pokutové území.
16.
Karviná vede 1:0. Domácí Karviná se dostává do vedení. Trestný kop ze dvaceti metrů téměř ze středu hřiště proměnil Opic. Míč prošel zdí a Radek Sňozík byl bez šance zasáhnout.
14.
Po krátké kombinaci s Jursou netrefil ze šestnácti metru Mišinský, střela mu nesedla ideálně.
13.
Centr Jursy z pravé strany do ohně odvrátil dobře se vrátivší Jindřišek.
11.
Karviná kontrovala velkou šancí Opice, ale Sňozík jeho střelu zleva k tyči nadvakrát zlikvidoval.
10.
Lukáš Hartig se vyhl offsidové pasti domácích, ale centr pokazil.
9.
Dalibor Slezák se nechává ošetřit, doufejme, že bude moci pokračovat v zápase.
7.
Domácí zaútočili po levé straně, Milosavljev centroval na Opice, který na malém vápně promáchl a šanci nevyužil.
4.
Rychlíkovu standardní situaci z půle hřiště domácí obránci odvrátili.
1.
Hned v úvodu bude zahrávat roh, ale klokani odhlavičkovali míč a Lukáš jej odkopl do bezpečí.
Domácí Karviná nastupuje v zelenobílé kombinaci, Bohemka již tradičně venku v žlutčerné barvě. Bohemka bude v prvním poločase hrát zprava doleva. Výkop mají domácí.
Utkání řídí trojice rozhodčích jako hlavní Dušan Možiš, asistenti Pavek Peřina a Robert Kubáň.
Sestava Karviné: Pillár - Hoffmann, Čeman, Buryán, Staš - Ficek, Pavlík, Jursa, Miloslavljev - Opic, Mišinský.
Sestava Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Nikl, Rychlík - Kotyza, Adam, Morávek, Růžička - Slezák, Hartig.
Po 4 zápasech v Praze vyjíždí po měsíci Bohemka do Karviné. Virtuální Ďolíček vám přinese zpravodajství z tohoto zápasu v sobotu 2. května od 17:00