Dorostenci o víkendu třikrát remizovali, C - dorost naplno bodoval

Výsledkový servis dorosteneckých týmů Bohemians 1905 za uplynulý víkend.

A - dorost (1991) - I. liga staršího dorostu
Elitní dorostenecký tým hrál druhé utkání po sobě na domácím hřišti, tentokrát přivítal na LOKO Vršovice tým ze Zlína. Mladíci v zeleno-bílém otočili ve druhém poločase skóre, ale v závěru zápasu opět inkasovali a stejně jako v předchozím zápase sveřenci trenéra Trpišovského získali jen bod za remízu 2:2.

Bohemians 1905 - Zlín 2:2 (0:1)

C - dorost (1993) - I. liga mladšího dorostu
O poznání lépe si proti Zlínu vedli mladší dorostenci, kteří pokračují ve skvělém vstupu do sezony. Trvalou převahu proměnil ve vedoucí gól v prvním poločase Maxa. Ve druhém poločase přidali branky postupně Plamínek, opět Maxa a Balcárek. Mladší dorostenci tak zvítězili jasně 4:0.

Bohemians 1905 - Zlín 4:0 (1:0)

B - dorost (1992) - Česká liga staršího dorostu
Starší dorostenci v České lize se museli proti silné Plzni povětšinu zápasu bránit a získali bod za bezbrankovou remízu.

Bohemians 1905 B - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)

D - dorost (1994) - Česká liga mladšího dorostu
V divokou přestřelku se proměnilo utkání mladších dorostenců v České lize s Plzní. Mladíci Bohemians vedli po sedmi minutách už 2:0, ale Západočechům se povedlo zápas pořádně zdramatizovat, když otočili na 3:4 a v závěru zápasu musel alespoň zisk bodu zařídit Matějka.

Bohemians 1905 B - Viktoria Plzeň B 4:4 (3:2)