Detail uživatele diskuzního fóra - apokopa75

Datum prvního příspěvku
02.03.2021
Celkový počet příspěvků
14
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 14
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
fCu6+k3Z 11
H40c5k6m 3

Pavel Osmančík, kdo si počká ten se dočká. 

Tak to byla vtipná odpověď,  Ten kluk se mně začíná líbit.  Jen víc takových hráčů. 

"A teď si dáme" tu havířinu umouněnou :-))

kíša napsal:

Při pohledu na naši soupisku a současnou marodku je docela děsivý stav naší zálohy - aktuálně mohou nastoupit v podstatě jen 4 (slovy čtyři!) záložníci: Vaníček, Hronek, Květ a Levin. Ano, v záloze může alternovat ...

Moje sestava by vypadala asi takto :-)

Le Giang, Köstl, Bederka, Dostál, Schumacher - Vaníček, Levin, Květ, Hronek - Puškáč, Necid

kacrrr napsal:

Ahoj Klokani, v pátek nás čeká opět "Derby Ďolíčku"! Pardubice mají Ďolíček jako svůj domovský stadion, tak proč to tak nenazvat. Určitě taky stojí za povšimnutí že nastoupí proti sobě nejstarší a a jeden z nejmladších ...

Myslím že ty obavy měli i generace před námi  :-)  a klub žije dál .

Máte pravdu že Pardubice jdou správným směrem a to je, dávat příležitost mladým hráčům. Nakonec jsem z Pardubic a vidím to na vlastni očí. Už aby stál stadion. 

Jak už tady někdo psal , zázemí "klokanů" počínaje od mládeže není nic moc a to je alfa a omega všeho, kde ty mlade hráče brát?  Kde brát ty ikony a srdcaře ? Smekám pomyslný klobouk před klukama co se starají o mládež . 

Jinak derby Ďolíčku, je to strašný takhle psát . Vítěz muze být jen jeden a to je Bohemka :-)

Co zasadíš to sklidíš, stadion s tím má pramálo společného . Dříčů jako je Pepa Jindříšek  tam je víc, ale stejně to neklapne tak jak by mělo, bohužel. 

Trenérovi věřím, chce to jenom víc času aby se nastartovala chemie, mezi hráči. 

Optimista nejsem protože optimista je ten, co nemá informace :-) ale věřím že se dočkáme .

kacrrr napsal:

Dlouhodobě tady píšu o nekvalitě kádru Bohemky. Ligové parametry má tak pět hráčů, mládí pod Klusáčkem téměř nehraje. Puškáče bych někomu daroval, ten kluk nemá techniku, fotbalové myšlení  je Bohemce díky chybám co dělá nebezpečný! Jako hráč ...

Mladých tam v závěru bylo až až,  a bylo to vidět, rozběhali to ale to bylo tak všechno , je potřeba taky něco zkušenosti a to nemají. 

Prezidentem taky nemůžeš být v 15ti.

kacrrr napsal:

Vaníček je mladý kluk. Bohemka potřebuje tvořivého zalóžníka a ten se vychová tak že se hráč snaží na míči něco udělat, hned se ho nezbavuje. Vaníček nyní dělá hodně chyb, ale postupně půjde nahoru uvidíš! ...

Kéž by jsi měl v tom prvním případě pravdu.

kacrrr napsal:

Ahoj Klokani,  první poločas nebyl ze strany Bohemky úplně špatný. Technických dovedností od průměrných hráčů asi čekat mnoho nemůžeme, za mně jasně nejlepší hráči Bohemky Jindřišek a Necid. Dovolím si poznamenat jeden postřeh. Hronek a Puškáč ...

Zapoměl jsi na Vanička,  mladej kluk mysli si že všechno uběhlá přitom, kdy by si narazil, tak to má bez souboje.  A dozadu se mu moc nechce. 

Ty ruce tam byly videt , ty voeee co je to za argument.  Ty moderátoři jsou aut. 

Ten VAR by měli zrušit. Už mě ten fotbal nebaví když do toho takhle zasahuji.  Chce se mne zvracet.