Detail uživatele diskuzního fóra - dinamozg

Datum prvního příspěvku
5.4.2017
Celkový počet příspěvků
154
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 145
Ptejte se vedení Bohemky 8
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
w77KIuXs 78
2zTfFkgb 72
yUtBtoYH 2
C+0a6I18 1
jQwyp6cJ 1

sasek napsal:

Pane “trenére”, abychom byli fér, napište, kdo za působení trenéra Haška naopak přišel. Pomůžu vám - Hůlka, Tetteh, Yusuf, Reiter, Vodháněl, Hašek + Tonda Vaníček vytažený z mládeže. Ať mě někdo opraví, jestli jsem na ...

+ Urdinov, synator Filip, Vondra, Julis, Levin, Puskac, Marhun, Kostl - legendy Dolicku

"trener" Hasek je nastesti pryc a casu na lavicce Bohemky mel azaz. Patri minulosti

stridani s Kostlem v 92. minute jsem nepochopil. Melo smysl 5-10 minut driv

jinak kluci bojovali, snazili se, ale utocnika nemame ani ho nebudeme mit. Nebylo to na psani dekovnych dopisu Darkovi a klukum jako minuly zapas, ale v tuto chvili mame pouze na 0:0 se Slovackem

donpedro12 napsal:

Neměli by jsme koupit toho Bastina už dal dva goly Plzni.Skromný klučina ale maká :)

na toho nemame. Mozna ale v utoku maji nekoho, kdo nedal gol poslednich 20 zapasu... ten by pro Bohemku mohl byt zajimavy pokud maka a je rodinny typ

lide se uplne zblaznili

nejenom, ze jsme hrdi na to, jak jsme nejchudsi klub v lize a vlastne nam to vubec nevadi, protoze jsme Bohemka a kazdopadne nemame na vic, ale tady ctu jak jsou lidicky uplne mimo sebe stestim, ze jsme prohrali na Sparte 0:4. Tady se pisou dekovny dopisy hracum a trenerum jak jsme to bravurne zvladli

kdybychom prohrali treba jenom 0:2, dokazu si predstavit, ze bychom Darka, Klusacka a hrace nosili na ramenou zpatky do Vrsovic

Keita se snazi, ale golu se od nej nedockame. To jsme vedeli, kdyz jsme ho kupovali z Radotina. To, co netrefil v prvnim pol. po strele Vodhanela je sokujici

jinak, zapas jako zapas ok. Zda se mne, ze se snazime hrat mnohem primocareji. Parkrat jsme meli stesti. Do dalsi repre prestavky mame Spartu, Slovacko a Boleslav. Snad 3 bodiky