Detail uživatele diskuzního fóra - rvi

Datum prvního příspěvku
05.03.2003
Celkový počet příspěvků
1066
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 939
Ptejte se vedení Bohemky 96
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Tlachy a kecy 8
Bug Reporting 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
lZL7H5Gj 81
mT6S9DbT 11
ZF5e7s1d 4
jKjBKdyq 2
4CLOa0q7 2
pHAyCxrk 1
p60vKCU2 1
2zu23IaT 1
9EuYW1o8 1
Ydkwqujr 1

S "B" prejet nejsilnejsi sestavu Jablonce 3:0!!! Co dodat, kluci jen tak dal, nadhera a fantazie!!! JEDINE KLOKAN Z VRSOVIC!!! 

Za me rozhodci taky OK, ten nam zapas neprohral, dle me piskal dobre!!! Skoda toho praporku pomezniho, njn, stalo se, ale hraci nemeli prestat hrat!!! Jindrisek je frajer a rekl to jasne!!! Dulezite je uhajit prostredni skupinu a nezazit uz takove nervy do posledni minuty jako pred rokem...!!! Verim tomu ze Slovacko a Jablonec dame!!! Uz se nemuzu dockat az zacneme prestavovat Dolicek, soucasny stav uz je zalostny... S novym stadionem se Bohemka posune uplne jinam!!! AT ZIJE BOHEMKA!!! 

Vzadu odbojovane, dopredu zel vubec nic. Trener hold vsadil na defenzivni sestavu... No nic, jeste hrajeme o 6 bodu a stredni skupinu a tu dame!!! BOHEMKA DO TOHO!!!

Moooooc cenne vitezstvi a konecne 3 body z venku!!! Hosi dekujem!!! BOFOR

Ted napisu neco, co se mi honi v hlave a nad cim premyslim. Predem upozornuju, ze to neni mysleno proti ZADNEMU fandovi, vazim si kazdeho, kazdeho kdo miluju Bohemku!!! Muzu mit tisice pripominek k urcitym vecem v klubu...muzu treba "nemit rad" Darka, sere me ze nehrajeme lepsi fotbal a nejsme vis v tabulce a bojujeme opakovane o sestup!!! Ale...jak uz jsem psal driv, kus prace se za poslednich X let v klubu udelal, o tom zadna a za to musime "pantotovi" podekovat a zatleskat!!! Rozumim vyjadreni "pantaty", rozumim vyjadreni "kotle", proste pravda je nekde na pul... Ale chci se zeptat "kotelniku", mate pripraveny "plan B", kdyby se rozhodl "pantata" opustit od pristi sezony Bohemku?????? Mate v "zaloze" noveho silneho zajemce o klub?????? Jak jsem psal, neni to proti nikomu!!! Tahle situace me ale proste se*e!!!

Už jsem dlouho nic na fóru nepsal, raději se věnuji historii klokanů, ale po přečtení vyjádření Ing. DJ musím něco málo napsat! V neděli jsem na zápase s Karvinou byl a vše, co se dělo ohledně "vlajky" jsem viděl z kotle. Jedna věc je jistá, bylo to nešťastné řešení, o kterém se už tady napsalo dost a každý z nás na to má svůj pohled. Každý fanoušek má právo vyjádřit svůj názor, o tom žádná, ale přijde mi, že se tu strhla až hysterická a chvilkami až urážlivá a vulgární diskuze a to je špatně, špatně pro Bohemku!!! Je neoddiskutovatelné, co "pantáta" udělal pro náš milovaný klub, např. to, že náš klub je po dlouhých letech v "zelených číslech" a drtivá většina hráčů je pod smlouvou!!! Vzpomínáte na X let zpátky, jaká byla ohledně hráčů - hostovačky - situace???!!! Bohemka nikde nedluží, konkurz je vyřešen, máme jen jednu Bohemku, máme kvalitní tréninkové centrum, máme "Městský stadion Bohemians", atd... a to, že klokani byli nějaký čas v Edenu (věřte, či ne), to nebyla práce "pantáty!!!! Naopak "pantáta" vrátil klokany zpět do Ďolíčku a to byl jeden z hlavních kroků k záchraně Ďolíčku!!! Chystá se celková rekonstrukce Ďolíčku a bez ní se prostě nikam neposuneme!!! Nový stadion=větší návštěvy=větší příjmy=vetší ekonomická síla klubu=lepší hráči=lepší výsledky=nový sponzoři=více peněz do klubu, atd. atd, mezi vším jsou prostě =!!! K Darkovi se vyjadřovat nechci, neznám pozadí všeho, co se v klubu děje... I já bych si moc přál, aby Bohemka byla v tabulce mnohem víš a netrápila se každoročně bojem o záchranu ligy!!! Chtěl jsem jenom napsat, že každá mince má dvě strany a je třeba vše vidět bez krvavých očí a uvědomit si spoustu pozitivního, co v klubu "pantáta" dělá a co vše pro klokany udělal!!! To jestli by mohl "pouštět" do hráčského kádru ještě nějakou tu korunu na víc, je věc druhá... Tyhle "války" mezi klubem a fanoušky teď nejmíň potřebujeme!!! Musíme teď táhnout za jeden provaz, což vždy Bohemku zdobilo!!! Klokani musí zachránit ligu, pak postavíme nový stadion a věřím, že pak už bude jen líp a líp!!! BOFOR

Zdar KLOKANI, moc děkuji za všechnu chválu od vás, moc si ji vážím!!! :) Baví mě historie klokanů a dělám to pro nás všechny - klokani klokanům!!! ;) Chystám materiál o "praDanneráku"...asi ne každý ví, že Ďolíček, který byl slavnostně otevřen v roce 1932, nevznikl na "zelené louce"! Nějaké to "hřiště", kde se čutal fotbal, tu bylo už mnohem dřív... :)

Zdar KLOKANI :)

Konečně jsem dodělal rozsáhlý materiál o historii současného Ďolíčku od roku 1932 do současnosti!!! Tak kdyžtak mrkněte sem:

http://www.rvibohemkapage.wz.cz/stadion_dannerak.htm" target="_blank">http://www.rvibohemkapage.wz.cz/stadion_dannerak.htm

a pak jsem ještě vytvořil něco k připravované rekonstrukci Ďolíčku:

http://www.rvibohemkapage.wz.cz/stadion_novy_dolicek.htm" target="_blank">http://www.rvibohemkapage.wz.cz/stadion_novy_dolicek.htm