Detail uživatele diskuzního fóra - JanProchazka

Datum prvního příspěvku
10.11.2019
Celkový počet příspěvků
54
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 53
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
faPqSLqc 16
wZdsq1bo 16
AYS1w7WL 13
cIoSTIGQ 3
EvQn7ilh 2
UnuoL58J 1 samett
kNa3+KHa 1
PzN6PuQj 1
7pcMh7TJ 1

Bororo napsal:

Jenže Osmančík je spíš rychlostní typ na křídlo-halva, pokud se naučí poctivě vracet,  Marvis Ogiomade má potenciál, ale je takový lepší Keita. To jsou všechno hráči spíše do stran a využít jejich rychost, já měl ...

Koubek když v JIhlavě nastoupil na těch pár minut, tak dal gól nebo se aspoň dostal do šance. Proč těch minut dostal tak málo neví asi nikdo.

Osmančik má dobrý výběr místa ve vápně a klid v zakončení, na hrotu hrát může, rychlost tam uplatní taky. Nemusí mít každý hrot 190cm, stačí když dává góly:)

Lamas napsal:

Michal Beran patřil Slavii, u nás jenom hostoval.

Fakt? Tak to se omlouvám Haškovi a všem, co jsem uvedl v omyl :)

atletiko napsal:

Nevšiml jsem si, že by tu někdo měl nedostatek pokory, právě naopak. Přínos tragéda Haška pro Bohemku bych ilustroval na případu Pepy, kterého odstavil jen aby mohli hrát jeho synci. Nebylo náhodou, že odešli Hubínek ...

K Hubínkovi a Jiráskovi si na pozici SZ připočti Berana, kterého nechal Hašek předloni zadarmo odejít do Liberce a teď už válí v lize. Byl to náš nejlepší hráč U19, ale Haška vůbec nezajímal, protože na jeho pozici počítal s Filipem.

kovalam napsal:

Velká gratulace všem, kdo se zasloužili o tuhle neuvěřitelnou proměnu mužstva. Ještě na konci podzimu jsme se dívali Slovácku na záda s propastnou ztrátou ani nevím kolika bodů a teď je dvakrát za sebou "řachnem" ...

Buďme adresní. Díky trenérovi Klusáčkovi, a díky vedení klubu, které ho přivedlo:)!

spyder napsal:

Zase na druhou stranu je třeba vidět to, že Klusáček má k dispozici téměř dva plnohodnotné týmy, zatímco Hašek kolikrát řešil, jak vůbec postavit jedenáctku.

Klusáček umí vybrat hráče do sestavy podle svých zkušeností a zdravýho rozumu. Hašek byl v zajetí svejch vlastních dogmat a rodinnejch i sparťanskejch vazeb a vítěznej tým postavit neuměl. 

skip napsal:

Máš pravdu ,ALE... Kdo hrál fotbal,tak jak uvidíš praporek nahoře, tak už to nedohraješ na 100 procent.....I Valeš si myslím, že by tam pod ty nohy vletěl jinak....... A pak tam teda ten pomezní ani bejt nemusí. Po ...

Přesně tak! Zvlášť když hlavní zvedne ruku. Ale kdo to nehrál, tomu to nevysvětlíš a bude dokola blábolit co si přečte v novinách. 

dolíček napsal:

Vzdy jsem byl kriticky. Ale nechapu ze vetsina tu pise hlavne jsk my jsme byli pasivni, jak jsme hrali beton. Ze jsme nemeli strelu na branu. A co Sparta? Vzdyt nemeli krome golu nic. Podivejte ...

Přesně jak píšeš! Od nás výborný výkon, každý hráč se vydal na 100%. Skvělá taktika, po překvapivém nasazení rychlých ofenzivních hráčů jsme byli nebezpeční, byl tam zákrok ve vápně za který by se na druhé straně kopala pentle. 

Na místě není tentokrát kritika našich hráčů ani trenéra, jen povzdech nad stavem fotbalu (nejen českého), kdy chirurgicky přesně využité video připravuje fanoušky nejen o emoce, ale i o překvapivé výsledky. 

Jose7 napsal:

Za mě prostě zářez a je potřeba se ozvat, neustále je video používáno k obhajobě silnějších( bohatších). jasně, ofside to nebyl, ale bylo pískáno a to je podstatné, na druhé straně by to nikdo neřešil ...

Fotbalu neslouží, slouží těm silnějším. A jak je vidět i z týhle diskuze, selektivní vybírání záběrů a situací k posouzení VARem a televizí vede k tomu, že nakonec i fanoušci poškozenýho týmu uvěří tomu, že to nebyl zářez.

Slamak napsal:

Mno, nevim jak dlouho chodis na fotbal ??. Ja dost dlouho na to, abych videl cervenou za daleko mensi zakroky. Tohle byl jasnej skluz zezadu.. 

40 let. Mohl vyloučit Jhona, mohl vyloučit i Sparťana. Ale tyhle diskuze nemají cenu, protože ve finále převáží názor expertů z TV, a to bohužel i mezi fanouškama poškozenýho týmu.

Slamak napsal:

Me se zapas libil. Rozhodci si obhaji, ze nepiskal pred golem. (i kdyby piskal).  Je to rozhodne mene vymysleny gol, nez VAR tenkrat na Sparte. Kdyby nas chtel rozhodci poskodit, tak Mosquera byl na cervenou. ...

Používej vlastní mozek. Když řeknou v TV že to bylo na červenou tak to ještě neznamená že to tak bylo, a že podobný zákroky nebyly na druhý straně.