Detail uživatele diskuzního fóra - JanProchazka

Datum prvního příspěvku
10.11.2019
Celkový počet příspěvků
26
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 25
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
faPqSLqc 12
wZdsq1bo 11
AYS1w7WL 1
UnuoL58J 1 samett
kNa3+KHa 1

berjir napsal:

Jasny, zname regulerni kachny, ale... Jednak ,,na kazdym sprochu" a druhak tema trener Brabec vs. nespokojenost jeho sverencu bylo pomerne rezonujici tema i mezi lidmi, kteri se kolem mladeze Sparty pohybuji. Jasne, reknes mi, ze ...

No právě, on to napsal ve smyslu, že to byla netrpělivost těch kluků že odešli. Ale to je blbost, když odejde tolik dobrejch hráčů najednou, tak chyba bude spíš na straně klubu a trenéra, tedy Brabce.

rocknroll napsal:

Dekuju za odkaz, zajimavy clanek.  Z tisku by mel clovek dojem, ze vsechny problemy zpusobil Erich Brabec.  Ale rekl bych, ze tady se jednalo o prechod z dorostu do chlapu, coz je extra prekazka a tu ...

Nemůžeš věřit všemu co napíše jeden novinář. Když odejde z jednoho týmu  najednou 7 hráčů, včetně reprezentantů, tak to normální není. 

AFK11 napsal:

Klusáček přece neřekl, že je hloupej. Jít do zahraničí do úplně jinýho prostředí a konkurence bude pro Vodháněla velký krok. Každej sportovec se vyvíjí a klíčový je, jak má nastavenou hlavu. Má za sebou dobrej ...

Tak hloupej aby si neuměl spočítat, na kolik si tam přijde, určitě není. 

Angažmá bych mu přál, a když se tam prosadil takový Ondrášek, tak Vodháněl by si tam slušně zahrál určitě taky.

Ale když jsme Haška pustili do Sparty skoro zadarmo, tak na tomhle klukovi musíme za každou cenu vytřískat co se dá, aby se to vyrovnalo. 

Robert napsal:

Trenér Klusáček v článku říká: Jednáme, aby přišel ještě jeden hráč do středu zálohy. Jméno neřeknu, jen napovím, že je z české ligy. Nevíte někdo kdo by to mohl být?

Nevím. Ale hodně středních záložníků má teď Plzeň, a všichni se do kádru nevejdou.

rocknroll napsal:

Chalus by byla spatna volba - pomalej, neobratnej, kopyto.  Ten vycnival v dorostu jedine diky sve postave, v chlapech na to nema. 

Máš pravdu, ale podle mě by byl pořád lepší nez Kostl. Navíc mohl být náš, tj zadarmo a kdyby z něj nakonec něco bylo, tak jsme z něj něco mohli mít. 

U Kostla předpokládám že je to klasicky, jako u ostatních sparťanů. Když se náhodou vykope a něco z něj bude (i když to bych se divil), tak buď půjde do Sparty za pár šupů nebo se o profit se Spartou podělíme.

hrdin napsal:

Köstl je mladej a potřebuje zkušenosti z 1. ligy. To je "investice" do budoucnosti. Dneska byl dobrej. Stejně Šmíd i Krch. 

Kostl je pomalej, těžkopádnej, nemá vůbec parametry pro současnej fotbal. 

Nejlepší investice do budoucna by pro nás bývala byla neprodat za pár šupů Chaluše do Příbrami. Ten už tu mohl stabilně hrát a byl by to náš hráč, bez opcí a kdovíjakých klauzulí.

berjir napsal:

Nečas je za mě hráč na křídlo nebo podhrot, jako hrotovej útočník je sice nebezpečnej - někdy - ale nemá takovej ten gólovej tah. Ale hezky plní běhací pokyny, za to ho velebil Hašek.

Přesně tak. Na křídle hrál v Bolce a byl nebezpečnej, tam je jeho místo. 

Ale Hašek typický hroťáky nesnášel, proto se pakoval Kabajev a šanci nedostal Koubek.

Pulkraba by ale možná stavěl, když je to Sparťan.

AFK11 napsal:

Jenomže třeba Nečas je dlouhodobě náš nejlepší útočník. Pokud hraje, tak občas dá gól, což se o ostatních útočnících říct nedá. Vzpomeň si na loňské jaro v Teplicích. Köstl už svoji užitečnost dokázal.

To souhlasím, nic proti Nečasovi. Měl za sebou už starty za MB, kde hrál dobře. 

Köstl dostal šanci v Bohemce jenom proto, že jsme víceméně béčko Sparty, jinde by si ligu vůbec nezahrál, případně po prvním zkaženým zápase by se už na hřiště nepodíval. 

cossacs napsal:

Sou dvě možnosti buď neměl komu a nebo neumí vyhodnotit situaci. Ale dle mě to prostě mohl odkopnout dopředu na zmar a asi by bylo lépe. No co už. Chybí Havel i Dostál.

Je to mnohem horší,  on se vůbec nedíval kolem sebe. Základní návyk. 

FreeBeam napsal:

Nikdy jsem nepochopil jak můžeme mít Závišku v kádru, to co předváděl na beku proti Dukle i teď proti Jablonci, to neudělá divizní hráč. Kdy se s ním rozloučíme ?

Máme ho v kádru protože si ho přivedl trenér Hašek, stejně jako Bederku, Vondru, Nečase a Kostla.