Detail uživatele diskuzního fóra - JanProchazka

Datum prvního příspěvku
10.11.2019
Celkový počet příspěvků
61
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 60
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
faPqSLqc 16
wZdsq1bo 16
AYS1w7WL 13
cIoSTIGQ 3
EvQn7ilh 2
PzN6PuQj 2
xEvsKc3L 2
P40roQuc 2
UnuoL58J 1 samett
kNa3+KHa 1
7pcMh7TJ 1
PgP7c35t 1
XAE1+ONH 1

kolina napsal:

Takže to teda vlastně vypadá, že to naše Béčko nebude momentálně nějakou zásobárnou hráčů vhodných doplnit kádr A mužstva, nebo jo?!?        BOHEMKA DO TOHO!!!

Béčka nejsou v dnešní době hostovaček zásobárnou pro žádný tým. Co se týká nás, tak věřím že Novák se do áčka zase brzy posune, podobně Osmančík a Ugwu.

Hrubajz napsal:

Naše béčko také jede..... Pět kol a nula bodů! :-(

A má přitom naše základní sestava béčka věkovej průměr vyšší než béčka ostatních ligovejch týmů, takže by člověk řekl že hráči už by měli mít zkušenosti a nějaké body uhrát.

skrob napsal:

Přesně tak, celý je to kolosální podvod a musím říct, že jsem to sežral taky i s navijákem a vizí spravedlnosti, jsem pitomec a naivní blb.Co bylo dříve?- možná zaplacenej sudí, který dostal notičky- měl ...

Zatímco dříve se musel sudí rozhodnout rychle, šel s kůží na trh a riskoval že znemožní,  dnes má spolu s celou partou u videa několik minut čas promyslet, jestli si obhájí rozhodnutí (samozřejmě vždy ve prospěch toho správného týmu). Navíc se dají najít zákroky, které běžné oko nepostřehne, opět ve prospěch toho správného týmu. Zářez je tak díky videu chirurgicky přesný a jednotlivá rozhodnutí následně obhajitelná.

A taky proto, po zavedení videa odskočila v tabulce silná trojka jako nikdy předtím. 

cossacs napsal:

Tak pokud čekáme na Pulkraba tak doufám, že to nebude trvat až do konce přestupního období, protože to tak vypadá. A to si myslím, že není vůbec jisté, že k nám dorazí.

Spoléhat se že přijde Pulkrab nebo někdo jiný na hostování je nesmysl, protože potom budeme řešit za půl roku stejný problém.

Rey napsal:

Přesně.  Toho bych do Bohemky bral. 

Já ne. Je to bojovník ale žádný zvláštní fotbalista. 

Výborně! Je vidět že je daleko lepší budovat tým z vlastních hráčů, než ze žoldáků na hostování, se zpětným odkupem nebo v rámci pofidérních projektů.

Doufám že se vedení poučilo a půjde dál touhle správnou cestou. Bohemka nemá zapotřebí dělat nikomu farmu!

zeli napsal:

A co je na tom tak špatného??? Podle mě to má hlavu a patu. Z mého pohledu byla nadstavba také úplně o ničem. Nebo Vám tam nějaký zápas připadal opravdu tak nadstavbový? Jak již tady bylo ...

Souhlasím.

1.ligu bych hrál s 10-12 týmy, druhou taky. Bohužel to je realita která odpovídá možnostem českého fotbalu z pohledu klubových financí a zázemí.

16, nebo dokonce 18 týmů v 1.lize, v situaci, kdy finančně dominujou 3 týmy a většina ostatních si od nich půjčuje hráče je nesmysl.

Atraktivnější a kvalitnější by byla i 2.liga také s 10-12 účastníky, protože většina klubů by měla postupové ambice. Teď chtějí postoupit 4 týmy, zbytek to chce nějak doklepat a nesestoupit, co je to za soutěž?

Kluby si ale rybník nevypustí, mají radši jistotu a pohodu pro všechny, než ostrou a zajímavou soutěž.

Bororo napsal:

Jenže Osmančík je spíš rychlostní typ na křídlo-halva, pokud se naučí poctivě vracet,  Marvis Ogiomade má potenciál, ale je takový lepší Keita. To jsou všechno hráči spíše do stran a využít jejich rychost, já měl ...

Koubek když v JIhlavě nastoupil na těch pár minut, tak dal gól nebo se aspoň dostal do šance. Proč těch minut dostal tak málo neví asi nikdo.

Osmančik má dobrý výběr místa ve vápně a klid v zakončení, na hrotu hrát může, rychlost tam uplatní taky. Nemusí mít každý hrot 190cm, stačí když dává góly:)

Lamas napsal:

Michal Beran patřil Slavii, u nás jenom hostoval.

Fakt? Tak to se omlouvám Haškovi a všem, co jsem uvedl v omyl :)

atletiko napsal:

Nevšiml jsem si, že by tu někdo měl nedostatek pokory, právě naopak. Přínos tragéda Haška pro Bohemku bych ilustroval na případu Pepy, kterého odstavil jen aby mohli hrát jeho synci. Nebylo náhodou, že odešli Hubínek ...

K Hubínkovi a Jiráskovi si na pozici SZ připočti Berana, kterého nechal Hašek předloni zadarmo odejít do Liberce a teď už válí v lize. Byl to náš nejlepší hráč U19, ale Haška vůbec nezajímal, protože na jeho pozici počítal s Filipem.