1. Novotný, 2. a 34. Lištván, 18. Jelínek, 39. Formánek - 19. a 36. Šnídl (Slunéčko), 22. a 25. Slunéčko (Junek).
Lištván, Novotný, Formánek - Samek, Kudrna, Vrána.
350.
Sestava Bohemians 1905: Kudrna, Havel - Šnídl, Junek, Mrština, Slunéčko - Vrána, Málek, Samek, Dvořák - Turek.
DM Vysoké Mýto

Tak jsme předvedli další kvalitní ligový futsalový výkon s potřebným nasazením a dostatečnou bojovností ovšem opět bez patřičného efektu. Těsná prohra je pro nás zklamáním i přesto, že jsme již po úvodních minutách prohrávali bleskově 3:0. Zpackaný vstup se nám totiž podařil ve druhé půli postupně napravit, kdy se trefil 2x kapitán Šnídl a 2x Slunéčko a i přes soupeřovu územní převahu jsme v závěru sahali po dalším ligovém bodu, ovšem v poslední minutě domácí podnikli jednoduchou kolmou akci, při níž z nás udělali pouze přihlížející diváky a precizně uklizenou střelou k tyči zlomili dramatické utkání na svou stranu. My musíme opět vřele poděkovat našemu "Bohemáckému" kotli, který s námi vyjel i do V.Mýta a celých 40minut nás neúnavně popoháněl vpřed. Doufejme tedy, že se všem zeleno-bílým fanouškům za bouřlivou přízeň odvděčíme konečně také výhrou a to již třeba tento pátek, kdy od 20h hostíme Benago!