.2:3
Sestava [domácí]
Procházka - Křivka (28. Pittauer), Hopp, Grábner, Buneš - Vaníček (46. Rašplička), Nátr, Gruber (31. Garagič), Bouguetouta (31. Melíšek) - Vrána, Kulhánek (33. Begič)
Vítkov

Ze začátku bylo utkání poměrně vyrovnané a hráli jsme zhruba to, co jsme si řekli v šatně, ale jen do prvního gólu v 9. minutě. Po něm Kladno získalo potřebný klid i sebevědomí, což se projevilo ve zbytku utkání. Naši hráči se nedokázali vypořádat s o rok starším, velmi dobře vybaveným soupeřem zejména po silové a rychlostní stránce. Namísto kombinační hry jsme začali hrát ustrašeně a doslova vyhledávali "nerovné" souboje s kladenskými hráči. Po střele z vápna 3 minuty před poločasem padla druhá branka hostů. Do druhé půle jsme udělali několik změn a herní výkon se o něco zlepšil, ale i přesto nám dalo rozjeté Kladno ještě 2 branky. Trenér hostů postupně vystřídal největší opory (doslova) a posledních zhruba 10 minut jsme začali hrát kombinační běhavý fotbal. Určitě tomu částečně prospělo i zahýbání hráčskými posty a zmíněné střídání, ale začít hrát za stavu 0:4 je trochu pozdě. Kladno si dnes vítězství zasloužilo. My musíme dát do příštího zápasu víc chuti po gólech a po vítězství, ale především míň zbrklosti a víc chytrosti v klíčových momentech, ať si můžeme zahrát fotbal, tak jak ho umíme, ale nejen zahrát, tentokrát i VYHRÁT. To jde ale jen tehdy, když hrají VŠICHNI hráči od 1. minuty na 100%, Na tom je do příště určitě co zlepšovat.