Sestava Bohemians 1905: Sňozík (46. Marek) - Bartek, Cseh, Nikl (46. Rychlík), Nešpor D. - Moravec (46. Ibragimov), Držík, Kaufman, Trubila (46. Kraus) - Hartig (46. Škoda), Bálek (46. Nešpor M.).
Ďolíček

90.
Konec utkání, Bohemka jasně zvítězila 5:1.
82.
Martin Nešpor zvyšuje na 5:1, po efektní přihrávce Škody šel mladý útočník sám na gólmana a nekompromisně jej propálil.
73.
Kunice snižují na 4:1 po centru z pravé strany a zakončení hlavou na přední tyči.
70.
Bohemka má ve druhé půli výraznou převahu a klokani si vypracovávají jednu šanci za druhou, ovšem bez gólového efektu.
61.
Další gól Bohemky přidal opět Matin Nešpor po chybě gólmana.
54.
Škoda hledal centrem zleva spoluhráče v malém vápně, obrana hostí odvrátila.
51.
Milan Škoda zvyšuje hlavou na 3:0 po centru Rychlíka z hloubi pole.
48.
Držík prošel středem hřiště přes několik hráčů a posunul Ibragimovi, jehož pokus byl zblokován na roh, který Bohemka nezužitkovala.
46.
Bohemka vystřídala do druhé půle hned šest hráčů a nyní hraje v rozestavení: Marek - Bartek, Cseh, Nešpor D., Rychlík - Ibragimov, Držík, Kraus, Kaufman - Škoda, Nešpor M.
46.
Začal druhý poločas.
45.
Konec první půle.
44.
Velmi zajímavou standardku měly také Kunice z pravé strany, ale hráči v červenobílém trefili jen zeď.
44.
Přímý kop rozehrál Kaufman přímo na branku, ale mířil nad.
40.
Bohemka se usadila na polovině soupeře a měla několik náznáků šancí, které však nedotáhla do gólového zakončení, z tribun se ovšak ozval několikrát potlesk.
25.
Pěkná akce Bohemky, Kaufman si narazil s Bálkem, ale osamocen ve vápně volil zakončení šajtlí, kterému nesedlo a minul. Zahrozily také Kunice, Sňozík chytil jasný gól, který by nakonec stejně neplatil pro ofsajd.
19.
Po hezké kombinaci do vápna vtrhl Moravec a zvyšuje nekompromisní ranou na 2:0.
14.
Bohemka se ujímá vedení 1:0 po  gólové hlavičce Nikla, kterému posadil míč na hlavu Kaufman.
Před generálkou proti Sokolovu se Bohemka ještě představí v Ďolíčku proti třetiligovým Kunicím, ze zápasu vám přineseme textový online.