Volšík - Bažík (65. Povr), Jisl (58. Kazda), Mačí, Rozsévač, Kulhánek, Vích, Ptáček, Brož, Urbanec, Mičkal
Marek - Jindřišek, Lukáš, Cseh, Růžička - Michálek, Kraus, Budínský (62. Borek), Potočný - Nešpor (72. Škoda), Moravec (72. Bartek).

Konec zápasu. Bohemka vyhrála v Nové Pace 7:0!
Milan Škoda obchází brankáře a zvyšuje na 7:0.
72.
Na hřiště jdou Škoda s Bartkem. Odchází Nešpor a Moravec.
62.
Po obrovském závaru nakonec zblízka zvýšil na 6:0 Jan Moravec. Zároveň střídal střelec Hattricku Lukáš Budínský a nahradil ho Tomáš Borek.
50
Po faulu na Růžičku měli Klokani možnost skórovat z pokutového kopu. Ujal se ho Lukáš Budínský a bez problémů zkompletoval hattrick!
48.
Největší šanci domácích měl po skvělém Bažíkově pasu Mičkal, ale po tygřím skoku hlavičkuje těsně vedle.
46.
Začal druhý poločas.
44.
Honza Moravec přelstil offsidovou past domácích a po sólu zvyšuje na 4:0 pro Bohemku. Zároveň končí první poločas.
38.
Tomáš Michálek přesnou ranou k tyči dává svůj první gól v Bohemce a zvyšuje na 3:0!
29.
A zase Budínský. Tentokrát opět gólově, když si naběhl do vápna na Michálkovo sklepnutí a po pravé ruce brankáře zavěsil.
28.
Budínský po spolupráci s Michálkem v další tutovce přestřelil branku.
25.
Nešpor se prodral za Markovým výkopem, přihrávkou pod sebe našel na penaltě úplně osamoceného Moravce, jehož střelu po zemi, ale chytil brankář Volšík.
22.
Ze střední vzdálenosti to zkusil i domácí Vích, ale Václav Marek byl u své tyčky připraven.
18.
1. střela na bránu - první gól. Lukáš Budínský napřáhl z dvaadvaceti metrů a jeho střela zapadla přesně k tyči.
9.
Po centru Potočného hlavičkoval Brož těsně nad vlastní branku. Následný rohový kop zakončil Kraus nad.
5.
První velkou šanci Bohemky měl Martin Nešpor, který vystihl malou domů novopackého obránce a postupoval sám na branku, z úhlu ale mířil vedle.
1
Zápas začal. Klokani hrají v zelených dresech, domácí v modrých.
V sympatickém prostředí stadionku v Nové Pace začne za 15 minut zápas zdejšího týmu proti Bohemce. Klokani nastoupí v sestavě Marek - Jindřišek, Lukáš, Cseh, Růžička - Bartek, Kraus, Budínský, Potočný - Nešpor, Moravec.
Ve druhém kole Ondrášovka cupu se Klokani představí v Nové Pace. Virtuální Ďolíček Vám ze zápasu přinese textový online přenos.