3912.
Berkovec - Pauschek, Brabec, Krch, Kalina - Bartek, Jindřišek, Rada, Nerad (85. Růžička), Hora (90. Budínský) - Lietava (72. Jeremenko).
Teplice
Grigar - Vondrášek, Jablonský, Klimpl, Hošek, - Litsingi, Vachoušek (71. Vůch), Ljevakovič, Salami (35. Fenin), Nivaldo - Jindráček

Tak ještě poslední aktualita. Hráči nešli zatleskat pod kotel, nejspíše za projevenou nespokojenost v minulém zápase v Olomouci, kdy se sektor hostů po zápase otočil zády ke hráčům. Nakonec po naléhání se hráči ještě z kabiny odebrali a šli poděkovat sektoru pod hodinami.
Dneska si Klokani za druhý poločas zasloužili tři body. Zlepšili pohyb, zpřesnili přihrávky a hlavně se třikrát střelecky prosadili. Tepličtí pokračovali v herním projevu z první půle a z Klokany si nevěděli rady. Hráčem utkání byl zvolen Petr Nerad. To je od nás dnes vše, těšíme se Vás za týden v Jihlavě.
90.
A je konec!
90.
Klokani dohrávají v klidu zápas, už nemůže být pochyb, že si připíší tři důležité body.
90.
Nastaví se tři minuty.
89.
Budínský se ještě podívá na hřiště místo Hory.
87.
Teďka se Tepličtí usadili na polovině Klokanů, zatím neměli ale žádnou větší příležitost.
85.
Po Kalinově zpětné přihrávce střílel z hranice vápna Jeremenko, Grigar připravený.
84.
Růžička střídá Nerada, kterému aplauduje celý stadion.
83.
Fenin se málem dostal k odraženému míči, ale obětavě se tam vrhl Krch.
80.
To je válec! Rada zahrával standardku, sice byla zblokována, ale k osamocenému Horovi na levém růžku velkého vápna, který z voleje protáhl Grigara, ten s obtížemi vyrazil na roh.
79.
Dnešní utkání sleduje 3912 diváků včetně 86 fanoušků v sektoru hostů.
78.
Stadion nyní mocně oslavuje každou zdařenou akci Klokanů, ti jsou sebevědomí.
74.
Hora zvyšuje na 3:1! A zase v tom byl ten Nerad! Ihned po odkopu Grigara Klokani přenesli hru na Nerada, ten si prsama míč zpracoval a vyčkával, co na to Hošek. Ten udělal výpad, ale hbitý mladík si míč hodil chytře do jeho protipohybu a centrem našel na malém vápně Horu, který už neměl problém hlavou míč doklepnout  do branky. Grigar pak jen bezmocně seděl v růžku své branky.
74.
Vondrášek měl problémy před dotírajícím Horou, Grigar musel v tísni odkopnout.
71.
Je tady avizované střídání, Lietava jde dolů, nahoru Jeremenko.
70.
Tepličtí střídají, na hřiště se podívá Vůch místo Vachouška.
70.
Pauschek dostává žlutou kartu.
69.
Další protiútok. Po ose Lietava-Bartek-Hora se poslední jmenovaný pokusil o kličku, ale míč mu byl vypýchnut, ovšem jen k Radovi, který se několikrát obtočil, aby nakonec levou nohou střílel křížem těsně mimo.
67.
Lietava kulhá a říká si o střídání.
62.
Nerad skóruje!!! Výborná přihrávka od Lietavi a skvělý náběh Nerada po pravé straně se zakončením na vzdálenější tyč. Na počátku všeho stál Rada, který prostrčil Lietavovi míč na polovině hřiště mezi dva žluté protihráče. A rozhodně podíl na brance má i samotný Grigar, Nerad byl již ve velkém úhlu.
61.
Roh byl moc přetažený, bude se odkopávat od brány.
61.
Jindřišek zablokoval centr Santose a Teplice budou kopat roh.
59.
Hošek po faulu na Nerada inkasuje žlutou kartu.
58.
Míč se dostal k Jindřiškovi na velké vápno, v tísni střílel vedle.
57.
To samé si zopakují Klokani na druhé straně.
57.
Lietava na přední tyči odvrací.
56.
Teplice zahrají roh.
53.
Dobrý protiútok od Zelenobílích. Rychlým přesunem se Klokani během pár vteřin dostali k vápnu, kde po kombinaci Rada předložil míč Bartkovi, jeho střela nebyla dost razantní i díky tomu, že míč musel přebírat "za sbeou".
52.
Rada vidí žlutou kartu.
50.
Vachoušek přiťukl Ljevakovičovi, ten vypálil dělovou ránu, ale dobrých pět metrů vedle pravé tyče.
49.
Z podobné pozice jako v prvním poločase Jindřišek budou nyní po faulu na Jindráčka zahrávat Tepličtí přímák.
48.
Zas tak hrozné to nebylo, už je zpět.
47.
Lietava přidupl Hoška, když ho přeskakoval, ten se nyní svíjí u střídaček.
47.
Hora si doběhl pro přetažený centr, vrátil na Radu, který za sebou tušil Kalinu a patou mu předložil míč na střelu. Levý bek to zkusil technicky, ale jeho přehození šlo hodně vedle.
46.
Druhý poločas začal.
První poločas moc fotbalové krásy nepřinesl. Nepřesné přihrávky, zbytečné "tahání" míče a přetažené centry, to vše zapříčinilo hlasité povzdechy napříč hledištěm. I přesto jsme se dočkali dvou branek. Na hřišti se u taktovky střídali obě mužstva, domácí hrozili především centry ze stran, hosté se snažili nebezpečně pronikat mezerami mezi řadami Klokanů. Za pár minut začne druhý poločas.
45.
Konec prvního poločasu.
45.
Nastavuje se jedna minuta.
43.
A Jindřišek proměňuje! Klokani sice reklamovali několikrát pohyb zdi proti zahrávajícímu, ale ani to nezabránilo, aby středopolař umístil míč na vzdálenější tyč, Grigar se jen ohlédl.
41.
Grigar dostal žlutou kartu za připomínky.
40.
Rada nebo Jindřišek bude kopat z opravdu dobré pozice přímý kop.
38.
Ani se pořádně Fenin nezahřál a už skóruje. Z hloubi pravé strany centroval Santos do vápna, kde mezi Brabcem a Pauschekem číhal právě Fenin. Ani jedním ze dvou obránců neobtěžovaný útočník v klidu naskočil, zamířil a hlavou poslal míč do protipohybu Berkovce, jenž si sice na něj šáhl, ale cestě do brány mu nezabránil.
35.
Bartek zabojoval proti Jablonskému a získal tak míč pro Nerada, který přenesl hru na druhou stranu na Horu, ten se pokusil protlačit přes obránce, ale neprošel.
34.
Do hry se podívá již ve 34. minutě Martin Fenin, střídá Salamiho. Že by to bylo za ten neproměněný brejk?
32.
Jindřišek poslal centr z pravé strana, Hora si naskočil a hlavou zakončoval vedle Grigarovy pravé tyče.
30.
Hra se teď trochu rozpohybovala, dílem spíše ale nepřesností na obou stranách než fotbalovostí.
28.
Sudímu se dneska moc nechce vytahovat karty z kapsy, již několikátý tvrdý zákrok řešil domluvou.
26.
Ljevakovič se řítil do šestnácky a vypadalo to, že už ho nikdo nezastaví, na poslední chvíli ho tělem odstavil čistě Jindřišek.
23.
Santos naváděl pomalu míč na branku, prostrčil ho na Litsingiho, který překvapivě střílel z první, Berkovec byl na bližší tyči včas.
21.
Salami v obří šanci! Po odkopu z vápna Klokani zapomněli, že mají za sebou Salamiho, který tak uháněl téměř přes celou polovinu hřiště sám na Berkovec. Rozhodl se zakončit po jeho pravé straně, ale brankář Bohemky vytáhl skvělý rozštěp a nohou míč odklidil do strany.
18.
Konečně větší vzruch. Jindřišek viděl skvěle nabíhajícího Pauscheka za obranou Teplických, který se prosmýkl na pravé straně a servíroval míč po zemi na malé vápno, ale tam nikdo z Klokanů nebyl.
17.
Hra je teď hodně neurovnaná, bez šancí.
12.
Zelenobílí špatně presovali, takže Jindráček se ocitl osamocen za záložní řadou. Dostal míč a ihned ho vysunul na Litsingiho, který hledal spoluhráče ve vápně, naštěstí byl na svém místě Paschek.
10.
Klokani se dostali z úvodní tlaku, který je provázel prvních pár minut, nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují.
8.
Lietava vysunul Pascheka, ale dneska je snad každý centr předem určený k nezachycení.
5.
Horův centr byl moc přetažený, aby našel někoho ve vápně.
3.
Nebezpečná situace před brankou Bohemky. Berkovec špatně odhadl centr Hoška, Vachoušek ho předskočil a hlavičkou mířil  kousek vedle jeho pravé tyče.
2.
Ljevakovič se pokoušel probít do šestnácky, Jindřišek mu však vstoupil včas do cesty.
1.
Zápas byl zahájen.
Hráči jsou již na hrací ploše včetně rozhodčích Proska, Nádvorníka a Galla.
Na dnešní zápas si našli cestu i trenéři celků, které vyzvou v dalších kolech dnešní soupeře. A tak je k vidění na tribuně Dušan Uhrin mladší, Alex Pastoor s Martinem Poustkou nebo například Petr Švancara.
Hráči se již trousí do útrob stadionu, Klokani trochu otálejí. Zápas začne za deset minut.
Obě mužstva před pár minutami vyběhla na hřiště a v lehkém pohybu se zahřívají. Trenér Luděk Klusáček udělal jednu nucenou změnu oproti zápasu v Olomouci, vykartovaného Moravce nahradil David Bartek. Na soupisce hostů můžeme najít jméno Martina Fenina, který po neúspěšném návratu na Slavii se několikrát mihl i v její třetiligové farmě na Admiře, aby nakonec našel útočiště v Teplicích. Zápas ale dnes začne pouze na lavičce.
Vítejte u dnešního online přenosu z Ďolíčku, kde za nějakých půl hodinky začne 24. kolo Gambrinus ligy mezi domácími Klokany a celkem FK Teplice.