Přípravná utkání (Bohemians Praha 1905)
FK Příbram
2:3 (1:1)
sobota 27. června 2015 10:00
40. Suchan z penalty, 68. Fořt - 18. Brak (Škerle), 52. Bartek (Čížek), 58. Bartek (Moravec).
Hrubeš - Kříž, Šťastný.
1. FK Příbram - I. poločas
1.FK Příbram - II. poločas
Kočí – Tregler, Divíšek, Barák, Fillo, Mareš, Krameš, Holý, Kim, Blažek, Fořt.
Bohemians Praha 1905 - I. poločas
Bohemians Praha 1905 - II. poločas
Benátky nad Jizerou

80.
První zápas Bohemka zvládla a vyhrála 3:2 po brankách mladíka Braka a Bartka, který se ve druhé půli trefil dvakrát. V Benátkách si Klokani zahrají finále proti lepšímu z dvojice Hradec x Mladá Boleslav, to je na programu od 17 hodin.
75.
Rohový kop Tomáše Čížka musel vyboxovat do bezpečí brankář Kočí.
70.
Do hry se postupně více dostává i Příbram.
68.
Po rohovém kopu se prosazuje Pavel Fořt, stav utkání 2:3.
65.
Agilní Moravec dělá příbramské obraně velké problémy.
58.
A je to rázem o dvě branky! Po přiťuknutí Moravce se do vápna vřítil Bartek a opět zachoval chladnou hlavu. Vstřelil svůj dnešní druhý gól a Bohemka vede 3:1!
52.
Po velmi chytré přihrávce Čížka se dokázal prosadit Bartek, který umístil balón placírkou na zadní tyč. Bohemka vede 2:1.
48.
Balón po Barákově hlavičce letěl těsně nad branku.
46.
Moravce zastavil praporek asistenta rozhodčího. Fanouškům se jeho rozhodnutí příliž nelíbilo.
43.
Bartek se dokázal prosadit po rohovém kopu, ale míč letěl pouze doprostřed branky.
42.
Do druhé půle vyrukujeme v této sestavě: Zlámal - Pauschek, Žaloudek, Šmíd, Šírl - Fotr, Hubínek, Jarolím, Bartek - Čížek - Moravec.
41.
Druhý poločas zača, rozehrávali příbramští.
40.
Konec prvního poločasu. Stav je 1:1. Hra je vyrovnaná, více příležitostí si ale vytvořil zelenobílý celek.
40.
Jan Suchan se prosazuje z penalty a stav je vyrovnaný 1:1.
40.
Štípek si do vápna Klokanů došel krásným sólem pro penaltu.
31.
Dino Kluk to zkoušel z velké dálky. Neměl ale seřízená mířidla.
29.
Vukadinovičova střele z otočky nebyla moc přesná, míč letěl vysoko nad...
27.
Bednář se po dlouhém nákopu dostal k zakončení. Zlámal byl ale pozorný!
21.
Mosquera našel přízemním centrem ve vápně nabíhajícího Schicka, který se v souboji dokázal prosadit a zaměstnal Kočího v brance Příbrami. Ten měl plné ruce práce dostat míč do bezpečí.
18.
Bohemka zahrává rohový kop. Filip Blecha nachází na přední tyčce Aleše Škerleho, který prodlužuje na zadní, kde se v souboji prosazuje Vojtěch Brak. Ve své premiéře dokázal vstřelit branku! Bohemka vede 1:0.
15.
Košata si na levé straně našel místo a poslal ostrý centr do vápna soupeře. Nakonec míč ale nenašel nikoho v zelenobílém dresu.
14.
Bednářova tečovaná střela skončila v rukavicích Zlámala.
12.
Jiráskův centr si do rukavic stáhl Kočí.
9.
Hraje se převážně ve středu hřiště, žádný tým si nevypracoval vyloženou šanci.
3.
Do vápna Klokanů letěl nebezpečný centr, který odvrátil hlavičkou Košata.
1.
Rozhodčí zahájil první utkání II. ročníku fotbalového turnaje. Na míči jsou Klokani.
Zde přináším sestavy obou celků.
Bohemians Praha 1905: Zlámal - Kluk, Brak, Škerle, Košata - Vukadinovič, Jindřišek, Jirásek, Mosquera - Blecha - Schick.
1.FK Příbram: Kočí - Hájovský, Štípek, Končal, Rys, Suchan, Bednář, Divíšek, Pilík, Hnaníček, Tregler.
Dobrý den, vítám Vás z Benátek nad Jizerou, kde má Bohemka na programu zápas proti Příbrami na II. ročníku místního fotbalového turnaje. V 10 hodin odstartuje utkání hrané po domluvě týmů na dva 40 minutové poločasy.