Zlámal - Pauschek (69. Hašek), Škerle (64. Gajič), Šmíd, Šírl - Bartek (58. Mosquera), Jindřišek, Jirásek, Acosta (80. Mikuš) - Čížek (82. Havel) - Schick (61. Akulinin).
Ptáček - Pospíšil, Kopřiva, Vencl (69. Kovář), Pánek D. (46. Řezníček) - Fousek (69. Pánek F.), Jeřábek, Kudrna (46. Kim), Kakrda - Klátil (46. Kayamba), Petráň (63. Valenta).
Ďolíček

90.
Rozhodčí nenastavil ani minutu, utkání končí. Bohemians vítězí 1:0 po brance Schicka.
89.
Brankář Ptáček si nerozuměl s obráncem Kopřivou, z čehož málem resultovala velká šance pro Akulinina. Brankář Pardubic ale stihl svou chybu napravit.
86.
Šance Akulinina zastavena praporkem postranního rozhodčího.
85.
Rozehrána byla na druhou stranu, kde pálil Hašek mimo.
85.
Mikuš nasadil jesle obránci a následně byl faulován, Klokani mají standardní situaci z poměrně ostrého úhlu.
84.
Kim nejdříve napálil dělovkou Mikuše, následně znovu poslal na bránu odražený míč, který už ale vážnější ohrožení neznamenal.
82.
Čížek odchází ze hřiště, na jeho místo jde Havel.
82.
Řezníček našel na zadní tyči volného Kopřivu, který trestuhodně přestřelil.
81.
Čížek jej rozehrál po zemi přímo na branku, noha obránce ale zmařila jistý gól.
81.
Mikuš se hned dostal do hry a vybojoval přímý kop na hranici velkého vápna.
80.
Acostu vystřídal Mikuš.
78.
Čížek se hnal na zteč pardubické branky, obehrál tři hráče, na čtvrtého si už ale nepřišel.
75.
Kovář výborně vysunul Valentu, ten si v pokutovém území pohrál s obránci, výsledným centrem už ale nikoho nenašel.
72.
Mosquera se hnal po levé straně vpřed, bohužel však pokazil centr.
71.
Jeřábek se dostal k zakončení v pokutovém území, ztroskotal ale na vynikajícím Zlámalovi.
69.
Střídání na obou stranách.
V dresu Pardubic si už dnes nezahrají Vencl a Fousek, na jejich místo přišli Pánek F. a Kovář.
V dresu Bohemians Pauscheka nahradil Hašek.
68.
Rozhodčí zavelel k občerstvovací pauze.
68.
Mosquera technickými finesami obehrál dva soupeře na levé straně a vysloužil si potlesk tribun.
66.
Akulinin obral o míč váhajícího stopera a ve sprintu na bránu soupeře vyslal střelu, jež šla pár centimetrů vedle pravé tyče.
64.
Odstupuje Škerle, nahrazuje ho Gajič.
64.
Čížek vyslal z pravé strany střelu, která těsně minula tyč.
63.
Střídají i Pardubice. Petráně nahradil Valenta.
61.
Odchází střelec jediné branky Schick, nahrazuje ho Akulinin.
59.
Na střed hřiště se protlačil Jeřábek a vyslal velmi nepovedenou střelu.
58.
Bartka střídá Mosquera.
58.
Na levé straně agilní Acosta opět v šanci a opět přestřeluje.
55.
Schick se dostal do úniku na levé straně a tváří v tvář brankáři ho obloučkem přehodil.
54.
Neshoda mezi Jiráskem a Šmídem nabídla únik Kayambovi, ten se prosmýkl na pravé straně a přihrával na střed, kde už vrátivší se obránci nebezpečí zažehnali.
53.
Jirásek odcentroval na penaltový puntík, kde byl připraven Schick. Útočník ale hlavičkoval v dobré pozici mimo.
50.
Odehráno pět minut druhé půle a zatím nic zajímavého se na hřišti nestalo. Míč si střídají obě strany, žádná ho ale nedrží příliš dlouho.
46.
Poločasová střídání. Na straně Pardubic odešli ze hřiště: D.Pánek, Kudrna a Klátil, na hřiště přišli: Řezníček, Kim a Kayamba. Bohemka nestřídala.
46.
Druhý poločas zahájen.
Během první půle zápas mnoho fotbalovosti nenabídl. Děj se odehrával především na středu hřiště a žádná vážnější šance k vidění nebyla, hráči obou týmů kazí i jednoduché balóny. Uvidíme, co přinese poločas druhý.
45.
Míč ze vzduchu stáhl Zlámal, tím první poločas skončil.
45.
Na závěr prvního hracího dějství ještě rohový kop hostů.
44.
Pauschek centrem hledal Bartka, míč se však otřel o záda hostujícího obránce a skončil v náručí brankáře Ptáčka.
42.
Acosta po levé straně dostal míč na polovinu soupeře, našel na středu Bartka, jenž v dobré střelecké pozici na hranici velkého vápna minul.
41.
Pohledná kombinace Fouska s Kakrdou nakonec skončila na kopačkách zelenobílých.
38.
Do slibné pozice se dostal Schick, špatné zpracování balónu mu ale vystavilo stopku.
37.
Acosta centroval do vápna na Jiráska, ten se k míči nedostal.
34.
Acosta se dostal k míči na levé straně a z ostrého úhlu se snažil propálit brankáře Ptáčka, střela však mířila pouze do boční sítě.
33.
Bartek centrem hledal nabíhajícího Acostu, ten byl na jeho balón krátký.
29.
Kakrda vyslal dalekonosný projektil na bližší tyč, Zlámal s námahou vytěsnil.
28.
Čížek dlouhým nákopem hledal Schicka, který si dokázal, ač tísněn dvěma hráči, balón zpracovat a rozehrát dál. K míči se už ale do vápna nabíhající Čížek nedostal.
26.
Pardubice znovu v jedenácti na hřišti.
25.
Kakrda poslal nebezpečný centr do vápna domácích. Zlámal s námahou vyboxoval ven, při souboji s brankářem se ale zranil hráč hostí a je ošetřován.
23.
Hráči jsou již napojeni a znovu se hraje, u balónu hosté.
22.
Vlna veder je znát i ve Vršovicích. Sudí odpískal pauzu na občerstvení.
22.
Schick hrudí sklepl na hranici velkého vápna Jindřiškovi, který pravačkou poslal střelu skoro až na tramvajovou zastávku.
21.
Čížek na středu přešel přes dva hráče, přihrál Jiráskovi, a ten vysunul Schicka. Nová útočná akvizice Bohemky se zasekávačkou zbavila obránce a vyslala v dobré pozici míč vysoko nad bránu.
18.
Presink ve vápně hostí předvedl Čížek a vybojoval balón. Chvíli poté mu byl ale hned odebrán dobrým skluzem obránce.
18.
Centr ze standardní situace skončil na hlavě Klátila, ten ale nezamířil zády k bráně přesně.
17.
Faul na pardubického hráče, hosté rozehrávají standardku zhruba ze třiceti metrů od brány Zlámala.
16.
Škerle rozehrál přesně na kopačku soupeřova hráče Pánka, jenž se snažil založit útok, který skončil centrem Kakrdy. Obrana míč odvrátila.
14.
Rychlá rozehrávka do strany přinesla závar na hranici velkého pokutového území, ten nakonec neskončil ale ani střelou na branku.
13.
Pauschek zkosen na středovém kruhu, Klokani rozehrávají.
10.
Bartek se na středu hřiště prodral přes čtyři hráče, když už se řítil jen proti stoperům, byl zastaven faulem. Pohledná akce domácího záložníka.
7.
Pardubičtí obléhali branku domácích, jejich kombinace skončila neúspěšně, míč je v autu a vhazují Klokani.
5.
Po levé straně se hnal do přečíslení pardubický křídelník Fousek. Nezdařil se mu ale centr a míč skončil v zámezí.
3.
Bartek sbíhal na přetažený míč na hranici vápna, těsně před ním zažehnal situaci hostující brankář a balón odkopl.
2.
Zdeněk Zlámal si dovolil kličku před dotírajícím útočníkem a za potlesku fanoušků rozehrál k pravé straně Pauschekovi.
1.
Utkání bylo zahájeno. Klokani budou v první půli útočit vstříc bráně u tramvaje a nastoupí v tradiční zelenobílé kombinaci. Hosté útočí na domácí kotel a mají červené dresy.
Sestava Bohemians Praha 1905: Zlámal - Pauschek, Škerle, Šmíd, Šírl - Bartek, Jindřišek, Jirásek, Acosta - Čížek - Schick.
Na střídání: Dočekal - Hubínek, Jarolím, Akulinin, Mikuš, Blecha, Gajič, Mosquera, Havel, Hašek.
Sestava FK Pardubice: Ptáček - Pospíšil, Kopřiva, Vencl, Pánek D. - Fousek, Jeřábek, Kudrna, Kakrda - Klátil, Petráň.
Na střídání: Knobloch - Řezníček, Kovář, Pánek F., Valenta, Kim, Kayamba.
Vážení čtenáři online zápisu posledního přípravného utkání Bohemians Praha 1905, dnes do Ďolíčku zavítali hosté z Pardubic.