.46´ Švestka, 60´ Kadlec
Sestava
dt>: .Matějka - Coňk, Krajinský, Huleš / 55´ Blažek/, Borkovec / 36´Šmejkal/, Koutský, Gábor, Švestka, Kankara, Novák, /36´ Kadlec /, Knap /36´ Vacek/
Šeberov UMT

V zápase jsme byli lepším týmem než Tempo, ale jak již bývá bohužel tradicí letošní sezóny, doplatili jsme na nedůslednost před oběma brankami. V poločase prvním jsme si vytvořili několik hezkých akcí z křídelního prostoru, bez gólového efektu, následně soupeř trestal po našich chybách a do kabiny se šlo za stavu 0:2. V druhé půli jsme soupeře jasně přehráli, ale zápas se nám již nepodařilo otočit v náš prospěch. Bohužel neustále opakujeme stejné chyby, kdy se snažíme o aktivitu v úvodu, která je následně vystřídána ospalým a ustrašeným výkonem, kde nás soupeř potrestá a my pak s vypětím všech sil doháníme ztracená utkání.