Kubásek - Krajčík, Brabec, Šourek, Hubáček - Kalivoda, Suchý, Tavares, Černý - Toleski, Střihavka.
Sestava Slavia Praha (2. poločas)
Kubásek - Dřížďal, Suchý, Hubáček, Vulin - Krajčík, Švec, Jarolím, Pudil - Volešák - Šenkeřík.
Sňozík - Marek, Nikl, Rada, Šmarda - Kotyza, Slezák (56. Morávek), Vágner, Hašek P. - Škoda, Bartek (78. Formáček).
UMT Eden

Bohemce patřily úvodní minuty utkání, již ve druhé minutě předvedli hráči po ose Vágner - Slezák - Škoda rychlou kombinační akci, která bohužel skončila ofsajdem posledně jmenovaného. Už o minutu později si Milan Škoda spravil chuť, Bartek rychle pronikl po pravém křídle, nacentroval a nabíhající Škoda z malého vápna usměrnil míč za Kubáskova záda, 1:0. Zápas měl od prvních minut vysoké tempo a nezáživnost prvního zápasu proti Příbrami byla zapomenuta, v 5. minutě se ze standardní situace z 25 metrů opřela do střely nová posila Slavie, Jaroslav Černý, a táhlá střela mířila těsně vedle. V 7. minutě odpískal sudí Jech, který po zbytek zápasu zadul do píšťalky prakticky pokaždé když slavističtí hráči doplnili souboj hlasitým výkřikem, v této činnosti vynikal především exbudějovický Černý, faul Slezákovi, Slavia rychle rozehrála a rozhozená obrana pustila do brejku Kalivodu, Sňozík musel ven z branky až na hranici vápna, ale ze souboje se záložníkem Slavie nevyšel vítězně a Toleski již měl jednoduchou úlohu a uklidil míč do prázdné branky, 1:1.

Zbytek prvního poločasu patřil Bohemce, v 15. minutě hlavičkoval po rohu Slezák na přední tyči vedle horního růžku, v 18. a 19. minutě to zkusili střelou z hranice vápna nejdříve Slezák, a pak pavel Hašek, Kubásek musel v obou případech na zem. Hlavička Škody ve 28. minutě po centru Šmardy měla gólové parametry, ale mladý univerzál, v posledních měsících vyprofilován na útočníka, neusměrnil míč mezi tři tyče. O dvě minuty později se po přetaženém rohu Kotyzy dostal míč k Pavlu Haškovi, jehož zblokovaná střela se dostala zpět k exekutorovi standardní situace, který z úhlu pohotově tvrdě vypálil a Kubásek musel na přední tyči předvést další výborný zákrok. Ve 35. minutě to byl opět novic ve slavistické brance, který zabránil skórování aktivnímu Slezákovi, jenž se pohotově položil do centru Kotyze, tentokrát nezvykle z levé strany. Tím se výčet šancí prvního poločasu uzavřel, Slavia prakticky kromě branky neměla slibnější šanci a sešívaní mohli děkovat gólmanovi Kubáskovi.

Jako noc a den, tak by se dala srovnat první půle s úvodem té druhé. Bohemians neprovedli žádnou změnu v sestavě, Slavia obměnila většinu sestavy a hlavně změna rozestavení činila v úvodních minutách druhého poločasu "Klokanům" problémy. Slavia si vytvořila tlak, ze kterého vzešlo i několik vyložených šancí sešívaných. Skórovat mohli v úvodní čtvrthodince postupně Suchý, Šenkeřík a Pudil. Bohemka se osmělila v 58. minutě, centr Marka z pravé strany našel Pavla Haška, který ale hlavičkoval jen do připraveného gólmana. Další vzruch před oběma brankami začal přibližně od 75. minuty, nejdříve nedůrazně hlavičkoval Morávek, aby vzápětí vystrašil fanoušky v zelenobílém nebezpečnou střelou Marek Jarolím. V 80. minutě se mohl hlavou opět prosadit Milan Škoda, Pavel Hašek prošel rychle po levé straně a nacentroval přesně na Škodu, ale slabá hlavička byla lehkým soustem pro Kubáska. V 84. minutě to na druhé straně zkusil technicky z rohu vápna Šenkeřík, ale mířil vedle horního rohu branky. A protože sudí Jech ukončil utkání ještě před vypršením celých devadesáti minut na skóre se nic nezměnilo a oba vršovické týmy se rozešly smírně 1:1. Zajímavostí zápasu je rekordní návštěva v celé historii turnaje, vršovickému derby přihlíželo 1100 diváků. Oba týmy mají shodně po 4 bodech a živí naději na postup, naději uspět má ještě Příbram, ze hry o postup jsou již Budějovice, se kterými se Bohemka utká v neděli a poslední zápas skupiny A sehraje Slavia s Příbramí ve středu.