Detail uživatele diskuzního fóra - havel

Datum prvního příspěvku
18.10.2006
Celkový počet příspěvků
42
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 23
Ptejte se vedení Bohemky 17
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
zsgEcNqW 9
eciarQlX 7
cWj9CGQi 3
F4bKOWHI 2
2CSDyzoP 1
Uxb9QmvC 1

Kamil napsal:

Měli jsme určitě trest při předchozím zápase, proto jsme hráli s RABOU na Slovanu Bratislava, a jestli pak byl trest zmírněn, že stačil už jen jiný stadion a ne myslím 150km jinde, to už si ...

Na zápas se již trest nevztahoval. Čekala se velká návštěva. Do toho se namotalo ČKD jako sponzor náš i letenských a jelo se na letnou. Tenkrát jsme se s několika kamarády z kotle naštvali a nešli.. Takových nakonec bylo víc - 6000 návštěva. Kapacita tam byla přes 30 000. Co bych dneska za to dal...

Kamil napsal:

To ano, ale Koln byl silný Littbarski, Allofs ... a nám ta utkání hrubě nevyšla...

Chyba byla že se hrálo na letné. Myslím že to zmiňovali později i hráči.

Šmída škoda, škoda že ho nešlo stejným způsobem využít u nás.

Škoda moc k bodu nechybělo. Připadá mě že jsme v lize jediný kdo s nima hraje zanďoura a s vítězstvím ani moc nepočítáme. Stejně je to k ničemu. Tak sned příště více sebevědomí. A klid, ještě je tam šest bodů.

1975. S tátou a strejdou, hlavní tribuna úplně nahoře. Světla,hukot nadávající fanoušci, párek všechno prima. Soupeř a výsledek??

Virtuální lístek jsem koupil. Jeden na své místo a jeden dražší. Cílový příjemci OK.

Ještě bych dodal.: Teplice 990, Slovácko 1150, ČB 1100, Zlín 900. Od vietnamcú si je nekoupím ale děkuji za zájem a pomoc. Rád bych si je koupil u nás. Když koupím tři sady, já a děti, tak už ta cena je poměrně "zajímavá". Asi tak. 

Mě by se líbilo povlečení. Chtěl bych se zeptat v čem je naše povlečení oproti ostatním ligovým týmům lepší. Naše je nejdražší z celé ligové tabulky. Rozdíl je až 400kč.