Detail uživatele diskuzního fóra - jeník

Datum prvního příspěvku
25.01.2004
Celkový počet příspěvků
280
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 231
Ptejte se vedení Bohemky 21
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 21
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
V3zQ6Jid 3
50OqMlyj 3
JQpnegYQ 2
9318r9Oa 2
LDkf5Q6O 2
s3PlnIeq 1
weoztDHe 1
muBKZ/jL 1
U0Mn0kuJ 1
WRez8Edl 1
mMWB/jti 1
EqkEzg5c 1
4jbQNVXf 1
FRn2teWA 1
Ja2eDckk 1
0mU3bK0/ 1
28/T2uWD 1
fyg0kRAz 1
BUB8Ls55 1

Výsledku škoda, škoda už zápasu v Norsku, po fanouškovské stránce jsem hrdý, že jsem Bohemák a hlavy vzhůru, po 36 letech to za to stálo a to je mi 35, tak snad ještě jednou za život zažiju něco podobného! Ať žije Bohemka!

Dr.Brutalergin napsal:

Jo jo, tak to asi bude. Mmchdm na zapase s Olomouci jsem videl na tribune jednoho opravdu prominentniho ceskeho byznysmena, ktereho jsem tam dosud nevidel, mel novou salu a tasku s vecmi Bohemians a poskakovalo okolo ...

Snad to nebude Mišák Vejsada? Velký byznysmen se smaženým kuřecím masem :-)

tobro napsal:

Přátelé, kamarádi, sluší se pogratulovat k dobrému umístění(!),  nicméně mi to ale nedá, ergo, co chtějí Barvy-laky-drogerie Hostivař vystupující pod značkou "BOHEMIANS PRAHA 1905" (IČ: 27232140) v tý fotbalový Evropě jako dělat? Ne, budu hodnej a už (tady) nebudu ...

Výborný pokus kuře! Dnes je Velký den Bohemky a jestli Vás to pane Vejsada tak s..e,  tak se podívejte do minulosti sám na sebe!!! Bohemka Forever a dnes v mých skoro 35 letech jsem se konečně dočkal, dnes vidím, že peníze vložené do DFB nebyly vyhozené zbytečně!!! Ať žije Bohemka naše …!!!!