Detail uživatele diskuzního fóra - afk11

Datum prvního příspěvku
13.04.2005
Celkový počet příspěvků
925
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 844
Ptejte se vedení Bohemky 72
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 6
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IxjnMmig 105 VojtaM
AAJJTkXx 54
Xc5W5dE+ 51 rum74
gFhphOWv 37
4i6s5sHc 14
neQMdm7I 13
w0hZhs2C 11
dfvtMhBb 7
S0nvEzpZ 7
UYufqHwF 6
w7vmkxJ+ 6
VAVXYhb+ 4
2Gy1MeNo 4
yL/Zc2xt 4
6YfTz7QR 4
pksDf0xO 4
gRi1lqxe 3
bCJmPScb 3
mq95P/5J 3
57Z/g+3M 3 TomBP
TG0aUN4O 3
Ys3yeuiP 2
kh5jyiso 2
Kh6Xf7Tj 2
O3OsP4SH 2
wjgquoxP 2
XZhKtluK 2
5yMF6YKo 2
Hw5KP8C6 2
fgm2R7br 2
uDyE1R+X 2
c69x6kZh 2
zskEjs+C 2
tFdk0Xob 2
iVoWU7VF 2
NYaLf7Nz 2
LHR1rmxR 2
wOCMRAnW 1
/nqtYtg4 1
hU9aEbTL 1
YaxLbWzR 1
KfP6Uuin 1
r/TFRKaH 1
3Sggt4Lj 1
D1PvNVef 1
ptUpWhNM 1
SHbj+vfy 1
zp3M/XXd 1
qEBAVt91 1
FIKTs9Ss 1
dIGpG5cN 1
Aem6/ZOp 1
SVxOY5xV 1
Gb4paELl 1
qrbyM4aq 1
meKPcvkX 1
XS/cN1Ed 1
EowWFOi6 1
GORjziKX 1
JUenZPBX 1
L/RiNOVZ 1
dMx84Kp1 1
xkYMtJpT 1
O0o3qkFs 1 Klokanekst
EhLp2Ap6 1
26ExJ+X2 1
Htt1R2VE 1
lZOMwEMq 1
XbXtUDmg 1
G6iaG8yQ 1
V1XQIu+T 1
E09nDQRh 1
+e1lTN1g 1
6XLwrnyy 1
O5r82x8u 1
Ae4z9rco 1
HK8Td+kN 1
B5ddBLYS 1
nlFoaPD+ 1
qfBDM/vA 1
49P3hBP0 1
OZp1HyuG 1
1uF61SpV 1
yMFDFMVy 1
8ogPKDbR 1
SNMLlcxE 1
Ug3mE2i2 1
TqTgWJIZ 1
ylus2Vla 1
B1p2gyfe 1
XKWkoHUz 1
WCJxSboG 1
liUR7iWY 1
Uzh6VMUy 1
UXH5FFAo 1
v12sB2sy 1
cuBPgY0p 1
+DxpztKE 1
U+ozS8lo 1
jhqCaqSl 1
fdcg/l+K 1
lvfetqsf 1
oLV5rU7N 1
L/G7RG4B 1
zrfn4wxn 1
4xXXFJpU 1
vc/PIk28 1
eKXcs2BX 1
RQo5CncN 1
atYF+dmt 1
hYvc621z 1
bW0SAJCO 1
rTc1S8OX 1
MKngmhDR 1
vXZIUT4V 1
WGsOmnnJ 1
38UzaVns 1
MHhN221S 1
DS4yXWFO 1
5SN0d2hq 1
Dlw5hAlo 1
9LIBRFLD 1
123py7Ms 1
TYFpjoN5 1
wrYETvJj 1
Wzsnjwj5 1
b3btM1VJ 1
D0umFmqX 1

hrdin napsal:

Loni to chtělo okysličit, letos kostru :)) To bude zase plzní... Btw Chramosta tu je na hostování. Obměna kádru se nedá udělat zadarmo, vždycky to něco bude stát. A tam budou vždy končit debaty, protože ...

Moc to tvoje opakování termitů nechápu. Asi nějakej tvůj foklór... :) Děláme samozřejmě levný hráče, ale není to tak, že jsou to všichni ludry. A dá se to dělat i za levno, tak jako v tom roce 2012, kdy Weber přivedl Radu nebo Šmída. I za Pivarníka (osmej a devátej flek, pamatuješ?) a za Haška (sedmej) jsme měli éru s nadstandartním kádrem. Letos nás kromě zranění podle mě doběhlo, že naše opory typu Pepy a Dostyho zestárly. Možná hraje roli ten covid, víme prd. Ale po takovýhle sezoně se prostě ta kostra vybudovat musí odznova. Tak to prostě je.

Fousic napsal:

Souhlasím s tebou,Bylo by to řešení, ale za co? Zadara nikdo nepřijde! A pak mě rozveselí takové příspěvky ,co řekl Vondra:to jsem měl dát.  To by ale nesměl být takový nemehlo a kopyto.ale může ho těšit,že ...

Ona se dá obměna kádru udělat i v našich podmínkách, děláme to ostatně opakovaně. Já chápu, že je to v omezených podmínkách těžký skládat, ale teď se to bohužel i kvůli zraněním sešlo tak, že máme hodně hráčů pod normální úroveň, nebo borce, co navíc nemají. Navíc opory bohužel stárnou... Chce to novou kostru. Ale možná to nebude chtít moc. Jen uzdravení Hůlis s Chramem to zvednou o třídu. Chce to hráče na kraje, nějakou desítku. A příště, až budeme mít v kabině někoho jako Kubu Radu, tak si ho trochu vážit...

cleo napsal:

Musím říci, že mne v posledních zápasech sledování bohemky spíše ubližuje. Jen se neustále rozčiluji. Naposledy jsem se u Bohemky bavil, když nás trénoval pan trenér Hašek. Hráči v té době měli velmi slušnou fyzičku ...

Všechno je to o přístupu. Já se od katastrofy s Hradcem snažím nenervovat, jsem smířený s baráží, kdyby jsme se jí vyhnuli, budu příjemně překvapený. U takové sezony jde o to jí nějak dohrát a hlavně nespadnout, k čemuž nám bod z Karviné hodně pomůže. Na koncepci bude čas v létě. A změny musí přijít, snad se někdo uzdraví, ale taky bude třeba udělat novou kostru týmu. Uvědomil jsem si, že vždycky po pěti letech (2012, 2017) u nás proběhla zásadní obměna kádru. V obou případech se začínalo úplně na dně, ale přivedlo se pár nových hráčů a šlo to rychle nahoru. Myslím, že teď je zase čas do toho říznout a kádr výrazně oživit.

Děkuju panu Klusáčkovi za práci a hodně štěstí dál! Moc to rozhodnutí nechápu, jestli změna měla být, tak už v zimě...

rocknroll napsal:

Vcera me zaujala spousta prazdnych mist na nejlepsich mistech na tribune (kolem pulici cary).  Vzdyt na tyhle mista se museli fanouskove casem "propracovat".  Lidi ani nenadavali po prvnim golu, ani na konci zapasu (Klokan z ...

My jsme třeba včera nebyli kvůli drobný rýmičce. Bohužel všechny, kdo teď nepřijdou, chápu. Myslím, že za současný situace se baráži dost těžko vyhneme, v Karviný se uvidí, jestli vůbec nebudou starosti o pád na poslední flek. Za takový situace je každej zápas fakt za trest. Osobně jsem si to vyřešil smířením se s baráží. Neříkám, že to jde snadno, ale snažím se nenervovat. Na Bohemku chodím 40 let a tohle už jsem viděl kolikrát. Letos to bohužel bude boj o život do poslední sekundy. Zatím je to daleko horší než před třemi lety, kdy se mančaft koncem jara chytil. Takže si šetřím síly na ten závěr. Ale dál chodit budu, protože podpora je třeba, a i když hrajeme špatně, tak se kluci snaží a věřím, že nějaký zápasy urvou. Základ je neprohrát v Karviný, pak bude šance. Jinak hrozí, že tam spadneme z šestnáctýho fleku.

tomiisek napsal:

Vcera hrali oba 16-leti bratri, mj. kvuli zvyseni prodejni hodnoty. Kazdopadne je pro mladiky mnohem snazsi hrat v tymu, co slape, nez co je na sestup. Nehodlam Klusacka obhajovat, ale je dlohodobe prokazane, ze juniori zvladaji sestupovy ...

Já na to vzpomínám teda trochu jinak. Nehráli jsme zase tak zoufale, s Teplicema jsme otočili zápas a dali tři góly, tehdy to byl asi životní Neradův zápas. S Duklou to bylo 3:0 do půle. Jablonec byl prostě zázrak. A ty remízy byly samozřejmě podstatný, ty nakonec dělají v tabulce rozdíl mezi záchranou a žumpou. Klusáčkovým nástupem se to tehdy celý srovnalo, přišlo mi, že hráči začali hrát opravdu naplno, že se přestali bát a začali hrát. Kvalita kádru byla samozřejmě omezená, ale přesto to tehdy zvládli. Tohle podle mě potřebujeme i dneska. Hráči mají strach, což je pochopitelný. Musí ae začít hrát s nadšením a neřešit, že se zase prohraje. Takovej Tonda to minule podělal, ale je jeden z mála hráčů, který aspoň něco zkusí. Když to občas nezkusíme, góly nedáme. Taky nám tehdy pomohl Radič přesně tím, že si pořád chodil dozadu pro balony a neúnavně to zkoušel pořád znova, snažil se hrát fotbal, nekopal jenom balon po lajně, jak to děláme teď. Takovej hráč nám dneska chybí.

hrdin napsal:

V zimě vybraná Sparta B rupla doma s Vanďákem 3:0. Začínám mít strach...

Hm, to bude těžký... Já už jsem s baráží smířenej. Pořád je tu ještě šance v losu Pardubic a Teplic. Ale budeme muset taky párkrát vyhrát my, což pude těžko, když dáváme jeden gól za pět zápasů. Ale aspoň ať bojujeme až do konce...

Na ten náš fotbal se opravdu nedá koukat. Včera jsem to před penaltou vypnul a už se dál netrápil. Zaráží mě ale náš dlouhodobý přístup k tvůrcům hry. Kuba Rada před třemi lety nedostal čuchnout, tehdy to možná bylo pochopitelný, protože jsme měli kádr jinde než teď, ale i tak. Blecha? Jsem laik, ale už před lety bylo vidět, že je to fotbalista, pamatuju si jeho trestňák do vinglu v zimě na Vyšehradě. Nechápu, že takovýho hráče necháme utéct, aniž by dostal jedinou šanci. Vacek? Ve chvíli, kdy v záloze nemáme jedinýho hráče, který by tvořil hru, hlava mi to nebere. Nevím, jestli za to může Držímšek nebo Klusáček, ale je to jeden ze zásadních důvodů týhle hrůzy. Další případ Novák. Jak jsem pochopil, tak mu snad něco stouplo do hlavy nebo co, šanci každopádně zase nedostal. A pokud se tihle hráči nelíbí, tak kde jsou nějaký lepší, kteří by je podle představ sportovního vedení měli zastat? V záloze máme tři štíty, Květa, kterýmu se nedaří, ale nikoho, kdo by opravdu hrál fotbal.

hrdin napsal:

Nechápu opětovné nasazení Petráka do základu a ještě místo Pepy. Věřím že by ho pan Hruška vyhodil i z Béčka. Bohužel, Baník si za tím šel víc a to je pro hráče Bohemky v Ďolíčku ...

Pavliku... Petrak byl nas nejlepsi hrac! Jedinej fotbalista v nasem dresu na hristi. Dokonce se vracel. Problem fakt neni v nem. Ani bych to nevycital Tondovi, to se stane. My ale na to nemame fyzicky, dynamikou. A to se dneska kluci fakt snazili. Jsou ale predevsim fyzicky o tridu niz. Hrajem druhou ligu uprostred prvni. Tohle uz jsem parkrat zazil. Jedem do baraze a to si jeste budem piskat.