Detail uživatele diskuzního fóra - afk11

Datum prvního příspěvku
13.04.2005
Celkový počet příspěvků
765
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 686
Ptejte se vedení Bohemky 72
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 4
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IxjnMmig 87 VojtaM
Xc5W5dE+ 51 rum74
gFhphOWv 37
4i6s5sHc 14
neQMdm7I 13
w0hZhs2C 11
AAJJTkXx 9
dfvtMhBb 7
S0nvEzpZ 7
UYufqHwF 6
VAVXYhb+ 4
2Gy1MeNo 4
yL/Zc2xt 4
6YfTz7QR 4
pksDf0xO 4
gRi1lqxe 3
bCJmPScb 3
Ys3yeuiP 2
Kh6Xf7Tj 2
O3OsP4SH 2
wjgquoxP 2
XZhKtluK 2
5yMF6YKo 2
wOCMRAnW 1
/nqtYtg4 1
hU9aEbTL 1
YaxLbWzR 1
KfP6Uuin 1
r/TFRKaH 1
3Sggt4Lj 1
D1PvNVef 1
ptUpWhNM 1
SHbj+vfy 1
kh5jyiso 1
zp3M/XXd 1
qEBAVt91 1
FIKTs9Ss 1
dIGpG5cN 1
Aem6/ZOp 1
SVxOY5xV 1
Gb4paELl 1
qrbyM4aq 1
meKPcvkX 1
XS/cN1Ed 1
EowWFOi6 1
GORjziKX 1
JUenZPBX 1
L/RiNOVZ 1
dMx84Kp1 1
xkYMtJpT 1
O0o3qkFs 1 Klokanekst
EhLp2Ap6 1

kyselina napsal:

To s Vámi nemohu naprosto souhlasit, je to rasismus nejhrubšího zrna a doufám že tohle gesto na Bohemce neuvidím! Je přeci naprosto jedno jestli byl zmařen život černocha a nebo bělocha. Že mají černoši v ...

Co tvrdíte, je demagogie, nezlobte se na mě. Samozřejmě, že záleží na všech životech. I na těch modrých (policejních), které často končí kvůli kriminalitě černých. Gesto klekání zavedl v roce 2016 quarterback Colin Kaepernick, který tím chtěl upozornit na sociální a rasovou nerovnost v Americe. Čili to gesto není spojené s rabováním, jak tvrdíte. Ten problém, že tam bílí policajti často střílí černochy bez příčiny, je tam reálnej. Lidi, co si klekají, to nedělají z neúcty k životům bílých, žlutých, rudých či modrých. Znova říkám: Naši hráči mají plný právo si kleknout. Není to propaganda, ale normální lidský gesto. Howgh!

rocknroll napsal:

 Tak jen pro Tvoji informaci - nejvetsi nebezpeci nehrozi cernym od bilych nebo od policajtu, ale od cernych.  Jenom za jeden vikend bylo treba v Chicago zabito 12 cernochu, vsichni rukou nejakeho cerneho.  Ale o ...

Asi jsme se spíš nepochopili tématem. Ty asi o určitých věcech hodně víš a já ti je neberu. Jenom říkám, že na klekání na podporu BLM nevidím nic špatnýho a rozhodně nevyčítám našim hráčům, když  tomhle smyslu projeví svůj názor.

Na klekání za Black Lives Matter není nic špatnýho. Banky přepadávaj i bílí feťáci, ale v Americe i jinde je diskriminace černochů reálnej problém, ještě před pár destíkama let si tam ani nemohli sednout v autobuse. Osobně bych našim borcům nic nepřikazoval, ať se každý chová podle svýho svědomí. Fotbal by se sice s politikou míchat neměl, na druhou stranu se náš klub dlouhodobě prezentuje trochu jinak než třeba náckovský jádro Sparty. A u toho bych rád zůstal.

Takový hráč se vyplatí i na půl roku. Ale jinak je tohle přesně cesta, jakou bychom se mohli přiblížit špičce. Získat kvalitního mladýho hráče je teď těžký, protože Sparta, Slavia i Plzeň je skupují už od základky. Ale venku hraje dost dobých fotbalistů, na který při návratu už v top klubech teď není místo. A pro týmy jako my to můžou být super posily. Takové hráče dřív dělaly kluby jako Jablonec a Boleslav a byl to jeden z důvodů, proč i bez diváků byly vždycky o třídu před náma. Navíc, když tady takový hráč bude spokojenej, může nám to pomoct i dlouhodobě, ty hráči si to řeknou.

Bez Pulky(ho) jsme logicky byli poloviční. Takže budeme konečně komplet a snad to bude na hřišti znát... :) Doufám ale, že to bude motivovat i Puškyho a vytvoří spolu produktivní dvojku. Když budou oba fit, mohlo by to fungovat. Klepu na dřevo...

Je fakt vtipný, jak tady po Bolce byla nekritická euforie a teď zase nekritická panika. Hráli jsme daleko líp než v Olomouci. Zvlášť druhá půle byla fajn. Podle mě tomu pomohl Květ, super hrál Tonda Vaníček. Byla tam pasáž, kdy jsme měli blízko ke snížení na 1:2 a bylo by to jinak. Ale osobně jsem čekal, že dostaneme třetího, protože prostě nejsme produktivní jako na jaře. Herně to byl proti Olomouci jednoznačně posun. I Puškáč si uhrál svoje. Problém vidím ve hře nohou Patrika, Valeš v tom byl o třídu lepší, i to má bohužel vliv na hru. Liga bude ještě dlouhá, je dost času dát se zase do kupy. 

berjir napsal:

Hele tak uz si to rozmyslete... Po jednom vyhranym zapase s dobrym vykonem tu vsichni krotej emoce, ze je brzo hodnotit, ale po jednom projebanym a spatnym vykonu kazdej vi, ze to jde do kytek ...

Přesně... :) Včera to byla v hrůza a už v Brně to teda nebyla žádná paráda. Ale netřeba klesat na duchu. Kádr máme pořád dobrej, Mosquera by se hodil, ale Podaný na jaře nehrál a bez Pulkyho jsme to v konci jara taky zvládli. Zasáhla do toho taky korona, Hůlka hrál první zápas, Květ teprve na chvíli střídal. Bude to lepší. Za mě bych určitě vrátil do sestavy Köstlíka. A, jak se mi líbil s Boleslaví, včera byl Ljovin na vystřídání o půli.