Detail uživatele diskuzního fóra - afk11

Datum prvního příspěvku
13.4.2005
Celkový počet příspěvků
672
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 596
Ptejte se vedení Bohemky 72
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 1
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IxjnMmig 69 VojtaM
gFhphOWv 37
4i6s5sHc 14
neQMdm7I 13
w0hZhs2C 11
dfvtMhBb 7
S0nvEzpZ 7
UYufqHwF 6
VAVXYhb+ 4
2Gy1MeNo 4
6YfTz7QR 4
pksDf0xO 4
gRi1lqxe 3
bCJmPScb 3
Ys3yeuiP 2
yL/Zc2xt 2
Kh6Xf7Tj 2
O3OsP4SH 2
wjgquoxP 2
XZhKtluK 2
wOCMRAnW 1
/nqtYtg4 1
hU9aEbTL 1
YaxLbWzR 1
KfP6Uuin 1
r/TFRKaH 1
3Sggt4Lj 1
D1PvNVef 1
ptUpWhNM 1
SHbj+vfy 1
kh5jyiso 1
zp3M/XXd 1
qEBAVt91 1
FIKTs9Ss 1
dIGpG5cN 1
Aem6/ZOp 1
SVxOY5xV 1
Gb4paELl 1

Včera se jasně ukázal rozdíl v kvalitě hráčů, o čemž mimochodem opakovaně mluvil Hašek... :) Tři góly jsme dostali vlastně z ničeho, jenom kvůli tomu, že Sparta měla v těch situacích hráče, kteří si poradí. Samozřejmě taky oceňuju, že jsme hráli otevřeně a víc do útoku. Na druhou stranu si musíme přiznat, že to otvírala i Sparta. V druhé půli jsme měli takových brejkových situací, že z toho prostě musely padnout dva góly. Bylo tam asi trochu smůly, ale kvalita našich hráčů je prostě nižší. Na druhou stranu snad můžou jít nahoru. Tonda Vaníček má skvělé záblesky, ale třeba chyba před třetím gólem je na vystřídání. Druhý gól Sparty, kdy si to vyťukali během pár sekund, byl přesně ukázkou rozdílu mezi oběma mančafty. Z toho bychom my dali gól na dvacet pokusů. Souhlasím, že s Haškem bychom tak pěkně dopředu nezahráli, ale zase by to skončilo maximálně 0:1. Uvidíme se Slováckem, které bude na rozdíl od Sparty zalezlejší. Myslím, že to bude dopředu zase trápička, jak říkával Bohuš Víger... A obrana? Jenom doufám, že to Klusáček do konce podzimu ještě nějak slepí... Jinak nezatleskat Haškovi k padesátinám je chování řeznickýho psa. Hlavně, že se tady dodneška vzpomíná na Petrželu, který Bohemku rozkradl, málem jí převedl do Mladé Boleslavi a de facto jí poslal do konkurzu...

Chování zdejšího osazenstva vůči Michalu Holasovi mi přijde naprosto nedůstojný. Uvědomte si, co Michal pro Bohemku za ta léta udělal. Je to naše fanouškovská legenda a zaslouží si respekt. Své jste mu řekli, jak jsem pochopil, on zareagoval. Tak co dál řešite? Celá tahle diskuze je důkazem celkového úpadku tohohle fóra...

vik napsal:

Tady jde formu, jakou Hašek informace vypouštěl do médií. Pokud Bohemka je hrdý klub, měl letět už dávno. Bohužel ředitel byl na podobné vlně(např. Kazma atd.), takže se Haškovi mediální úlety dlouho neřešily. Nejsme spolek nýmandů a ...

No ale právě o to jde. Jsme hrdí Bohemians a co to znamená? Třicet let hrajeme tužku. Jsme chudý a bereme buď starý, zraněný, nerozehraný nebo naopak velmi mladý hráče (i když se to v poslední době už lepší, ale pořád to nejsou hvězdy ve formě). To jsou prostě fakta. Že o tom Hašek otevřeně mluvil? Já to jako alibismus nevidím. To jsou prostě reálný výchozí podmínky. Druhá věc je, že i s tím jsme měli hrát lepší fotbal a mít víc bodů. Ale zase celý fórum tady nadává Jakubowiczům, že dělá všechno za jen za levno, a když to samý řekl Hašek, je to špatně? Za mě je mimochodem taková strategie klubu víceméně v pořádku (líp než se zadlužit a jít zase do konkurzu), jenom to chce čas, výsledky nelze očekávat hned. U Haška byl za mě problém, že určitý čas měl a bohužel to nikam nevedlo.

rocknroll napsal:

Jestli rikas lidem kolem sebe "ty mas krivej frnak" nebo "ty smajdas", tak jsi bez ohledu na to, ze je to pravda, stejny inteligent jako Hasek.  On to navic rikal o svem zamestnavateli. Ja se ...

Ale příteli, proč tak příkře, vždyť já mám stejnej cíl jako ty... :))) Hele, jestli nadával hráčům, to nevím, u toho jsem nebyl. Jeho výroky do médií neberu jako dehonestaci Bohemky, nýbrž jako reálný hodnocení situace. Říkal v podstatě, že jsme chudej klub, který bere horší hráče, než Sparta a kvůli tomu má nižší možnosti. Není to snad pravda? Já myslím, že je. Dokonce tady kvůli tomu všichni nadávají Darkům.

Jde na me mraz z aktivit Opavy. Abychom se nedivili jako po CB. Klusacek to ma k rozhodcim jasny, to uz dokazal. Udelal bych z toho nasi prednost. Mel by se hned ozvat, at je na ty lumpy aspon videt.

hrdin napsal:

:)) Akorát jsme byli za ufňukánky... Jestli ti to vyhovuje...?

To jsou jen slovicka. Co jsou pak nalady tady na foru, kdyz ne fnukani. I tak samozrejme doufam, ze nasi mene kvalitni hraci za dva tydny konecne porazi letensky nadlidi... :)

Je to sice mlácení slámy, ale nemůžu si pomoct. Hašek škodil svými výroky Bohemce? Kdo tohle tvrdí, lže si do kapsy. Hašek říkal věci, jak jsou. To, že se nám realita nelíbí, je úplně jiná věc.

Já jsem Haškovi dlouhodobě věřil, i když teď už je má trpělivost na hraně. Náš herní styl se mi nelíbí, nesnáším obranu na tři stopery. Nelíbí se mi, že některý hráče nestaví, nevím, jak ho bere kabina. S tímhle vším se se zdejší převládající kritikou ztotožňuju. Ale co nechápu, je to, jak mu tady všichni dávají sežrat jeho sparťanství. Co byste jako chtěli? Hrál 10 let za Spartu, pak tam 10 let trénoval. To se má za to omlouvat? A že sem přivádí hráče ze Sparty, resp., bývalý hráče Sparty? A jako co? Podívejte se, co nám vyrůstá z mládeže. To byste s našimi odchovanci chtěli hrát divizi? Chcete vyčítat Držmovi jeho kontakty na Slavii? Podívejte na Rubášův tým v 60. letech, ten byl postavený na sparťanech a slávistech a jak hráli. Nevadí vám, že Pospíchal hrál za Baník a za Spartu? Podívejte, jak Plzeň postavila tým na sparťanech a Slavia ostatně teď hodně taky. Z Bohemáků nepostavíme nic, potřebujeme hráče odjinud, který za nás chtějí hrát. A trenéři? Vzpomeňte si, jak to vypadalo, když tady trénovali Zdeněk Hruška s Dobiašem. Nic proti Slezimu a Míšovi, ať šanci dostanou, když se na tom sportovní vedení shodne. Ale jenom proto, že jsou Bohemáci? To přece nemůže být hlavní kritérium. A že Hašek říká věci tak, jak jsou? Že máme horší kádr než Sparta? Chcete se o tom snad přít? Za tohle Hašek fakt nemůže. Přestaňte brečet a přijměte realitu.

Mates87 napsal:

Jako promin ale neprijde ti ze už pohár trpělivosti přetekl?!chces cekat až rupnem i v budejkach(který to budou mít osefovany minimálně rozhodcimi)..a ty tři body by nam mohli v konečném účtování dost chybět..za me už ...

Já tam dneska nebyl. Jenom říkám, že vím, jak takovýhle zápasy v Chlumci vypadaj. Taky jsem naštvanej, jen říkám, že to ukážou Budějovice. Pokud rupnem, rozhodčí - nerozhodčí, tak by jinde už asi bylo vymalováno.