Detail uživatele diskuzního fóra - afk11

Datum prvního příspěvku
13.04.2005
Celkový počet příspěvků
811
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 732
Ptejte se vedení Bohemky 72
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 4
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IxjnMmig 87 VojtaM
Xc5W5dE+ 51 rum74
AAJJTkXx 47
gFhphOWv 37
4i6s5sHc 14
neQMdm7I 13
w0hZhs2C 11
dfvtMhBb 7
S0nvEzpZ 7
UYufqHwF 6
VAVXYhb+ 4
2Gy1MeNo 4
yL/Zc2xt 4
6YfTz7QR 4
pksDf0xO 4
gRi1lqxe 3
bCJmPScb 3
mq95P/5J 3
Ys3yeuiP 2
Kh6Xf7Tj 2
O3OsP4SH 2
wjgquoxP 2
XZhKtluK 2
5yMF6YKo 2
wOCMRAnW 1
/nqtYtg4 1
hU9aEbTL 1
YaxLbWzR 1
KfP6Uuin 1
r/TFRKaH 1
3Sggt4Lj 1
D1PvNVef 1
ptUpWhNM 1
SHbj+vfy 1
kh5jyiso 1
zp3M/XXd 1
qEBAVt91 1
FIKTs9Ss 1
dIGpG5cN 1
Aem6/ZOp 1
SVxOY5xV 1
Gb4paELl 1
qrbyM4aq 1
meKPcvkX 1
XS/cN1Ed 1
EowWFOi6 1
GORjziKX 1
JUenZPBX 1
L/RiNOVZ 1
dMx84Kp1 1
xkYMtJpT 1
O0o3qkFs 1 Klokanekst
EhLp2Ap6 1
26ExJ+X2 1
Htt1R2VE 1
lZOMwEMq 1
XbXtUDmg 1
G6iaG8yQ 1

Dneska to bylo od nás supr! Z Pardubic jsem fakt mèl respekt, ale nedali jsme jim čuchnout. Osma se ukázal jako ligovej hráč. Trenér opět ukázal třídu!

Nakonec, třeba si to Erich oblíknul kvůli barvám Arsenalu! Doby, kdy byli rudý až tak, že inspirovali trumpety z ACS jsou pryč, teď se se spíš podobají sešívkám. Je to rebel! Vivat!

Ta kravata mě sice taky nepotěšila, na druhou stranu trenéři nejsou bláznivý fanoušci jako my. Prostě to musíme brát tak, že většina fotbalistů a trenérů jsou profíci, který v kariéře pracují pro různé kluby a většina to bere tak, že SKS (i když s krvavýma prachama z Číny) hraje za českej fotbal. Nedělal bych z toho vědu. Osobně si znechucení ze slávistickýho gólu vždycky kompenzuju tím, že si představuju rostoucí koeficient, kterej nám třeba jednou pomůže do konfederační ligy.

kíša napsal:

No jo, na Schumiho jsem nějak zapomněl :) Tak aspoň ty kraje máme porychtovaný. Zápas PCE:BOL jsem neviděl, říkáš, že to bylo slušný tóčo - ale bylo to kvůli rychlým náběhům Pardubičáků, nebo kvůli rychlé ...

Prostě strašně rychle běhali. Ale hlavně úplně pořád. Celej zápas ve sprintu, nahoru - dolů. Trochu mi to připomínalo zápas pod Haškem myslím s Libercem před pár lety, kdy se taky hodně běhalo. Jsem zvědavej, jak se tomu vyrovnáme.

Proti Pardubicím by nám pomohli Haškem vzývaní běžci. Jestli jste viděli jejich zápas s Boleslaví, to bylo slušný tóčo. Podle mě musí hrát Schumacher, ten by jim jako jeden z mála měl sprintersky stačit. A klidně bych dal větší prostor Osmančíkovi. Lepší zápas na to využít nejrychlejšího hráče z týmu nebude.

Zkusil bych z Dukly přetáhnout mladýho Šebrleho, v osmnácti letech už dal gól ve druhý lize, rychlost má v genech, navíc je fakt šikovnej. Věřím, že z něho bude ligovej hráč.

Myslet si, že ligu můžeme kopat jen s našimi odchovanci je bláhovost. Chaluš z Bohemky utekl za Vavruškou, pokud si dobře pamatuju. Köstl je podle mě o třídu lepší. Nechápu, proč se tady do něj pouštíte. Minulou sezonu patřil k našim nejlepším hráčům. Na podzim byl dlouho zraněnej, musí se taky trochu rozehrát. V dorostu hrával ve Spartě záloze, takže asi kopat umí... Jsem rád za každýho hráče z mládeže, ale nesmíme si to zase idealizovat. Kolik těch hráčů pro ligu z mládeže vyroste? V průměru jeden za rok. Líto je mi Budínskýho. Ale každý hráč má svůj příběh. Potočnýho tady taky Požár zkoušel několikrát udržet a prostě to nešlo. Má hrát Osmančík a necháte sedět Necida, Puškáče, Pulkraba??? Nováka bych rád viděl hrát víc, na podzim byl super. Nevím, proč pak vypadnul. Teď je asi zraněnenej, ne? Ve Zlíně si udělal kotník.

Další příklad, jak se rozdílně používá VAR. Zatímco Puškáčovi gól s Karvinou neuznali, protože stál Necid v "ofsajdu", Plzni dnes vítězný gól uznali, přičemž Beaugel stál jednoznačně v ofsajdovém postavení, maximálně bychom se mohli bavit o nějakém půl metru, v němž nebyl vyloženě v ose gólmana, ale podstata mi přijde stejná.

Vendelin napsal:

Prijde mi ze v soucasnosti je hodnoceni fanousku dano jen tim jak malo/hodne komu staci. Fanousci srdcari hledajici cokoliv pozitivniho si vzdy najdou nejakou malinkou radost jako je neprohra nebo to ze nejsme posledni nebo ...

Podle mě máme na naše poměry posledních třiceti let rozhodně nadprůměrný kádr. Mrzí mě, že jsme letos horší, než bychom být měli. Bylo málo zápasů, který se nám vyloženě povedly, herně to není žádná sláva. Věřím, že potenciál týmu je daleko výš a třeba nám to kluci ještě do konce ligy ukážou. Klíčové budou Pardubice, když jsem viděl jejich zápas s Boleslaví, nevím, jestli jim v tom sprintování budeme stačit. Ale když vyhrajeme, může se to konečně zlomit. Jinak hráči teď moc neodchází, typy jako Mosquera a Vodháněl prostě neudržíš. Ale posílení, oživení kádru, by to v létě určitě chtělo.