Detail uživatele diskuzního fóra - afk11

Datum prvního příspěvku
13.4.2005
Celkový počet příspěvků
684
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 608
Ptejte se vedení Bohemky 72
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 1
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IxjnMmig 70 VojtaM
gFhphOWv 37
4i6s5sHc 14
neQMdm7I 13
w0hZhs2C 11
dfvtMhBb 7
S0nvEzpZ 7
UYufqHwF 6
Xc5W5dE+ 6 rum74
VAVXYhb+ 4
2Gy1MeNo 4
6YfTz7QR 4
pksDf0xO 4
gRi1lqxe 3
bCJmPScb 3
Ys3yeuiP 2
yL/Zc2xt 2
Kh6Xf7Tj 2
O3OsP4SH 2
wjgquoxP 2
XZhKtluK 2
5yMF6YKo 2
wOCMRAnW 1
/nqtYtg4 1
hU9aEbTL 1
YaxLbWzR 1
KfP6Uuin 1
r/TFRKaH 1
3Sggt4Lj 1
D1PvNVef 1
ptUpWhNM 1
SHbj+vfy 1
kh5jyiso 1
zp3M/XXd 1
qEBAVt91 1
FIKTs9Ss 1
dIGpG5cN 1
Aem6/ZOp 1
SVxOY5xV 1
Gb4paELl 1
qrbyM4aq 1
meKPcvkX 1
XS/cN1Ed 1

rocknroll napsal:

A kdyz uz jsme u toho Vodhanela, docela by me zajimalo, co myslel Klusacek tim, ze Vodhanel na ten prestup do USA nema mentalne.  Musim predeslat, ze se mi Klusacek jako clovek a trener zamlouva, ...

Klusáček přece neřekl, že je hloupej. Jít do zahraničí do úplně jinýho prostředí a konkurence bude pro Vodháněla velký krok. Každej sportovec se vyvíjí a klíčový je, jak má nastavenou hlavu. Má za sebou dobrej rok, ale je pořád na začátku kariéry. Chápu, že chce pryč hned, ale jaro v Bohemce mu může pomoct.

JanProchazka napsal:

Máme ho v kádru protože si ho přivedl trenér Hašek, stejně jako Bederku, Vondru, Nečase a Kostla.

Jenomže třeba Nečas je dlouhodobě náš nejlepší útočník. Pokud hraje, tak občas dá gól, což se o ostatních útočnících říct nedá. Vzpomeň si na loňské jaro v Teplicích. Köstl už svoji užitečnost dokázal.

Když jsem ty kluky naše dneska zase viděl, tak dostávám záchvat tradičního optimismu. Třeba jednou zůstanou zdraví, brankáře máme, s Dostym půjde obrana o třídu nahoru, rozehraje se naše hvězdná záloha. Křídla už dobrý máme, Vodháněla bude škoda, ale nebránil bych mu. Jen toho hroťáka, co dá za patnáct kol aspoň sedm gólů... :)

Kolem Ďolíku právě prošla stovka rozparáděných hokejových hools ze Vsetína na cestě do garáže. Jsou hustý... :)

Mates87 napsal:

Dnesni zapas,to bylo zase pokoukanicko..první poločas ok ale ten druhy?totalne vypuštěny.a já se ptam proc?!jestli vás k...a nebavi hrat za Bohemku tak tahnete!loni jsme měli obrovské štěstí,letos už ho mít nemusime,protože baráž je jednak loterie ...

Trochu paranoia, ne? Já si naopak myslím, že nás v lize docela chtějí, Ďolíček a fanoušci jsou pro PR ligy pořád dobrý. Hašek by Patrika určitě postavil co nejdřív, chtěl ho dlouhodobě. On opravdu nemůže úplně za všechno... :)

Dneska jsme oficiálně začali hrát o záchranu. Vyhrát, tak ta střední skupina byla na dosah, takhle jsme zase dole. Bod proti Příbrami, Karviný a Opavě, to je naše třída soupeřů. Druhý poločas obrovský zklamání, naprosto jsme rezignovali na útok, taktika zalízt a dát druhej z protiútoku. Po gólu zalízt a nedostat. První poločas super, nechápu, proč jsme po přestávce úplně přestali hrát. Na jaře máme po těžkým startu s Číňany a v Liberci šest záchranných zápasů (doma Karviná, ve Zlíně Teplice, ČB, venku Opava). Tam je prostor si ty tři dole udržet na odstup. Jediná šance je mít před nadstavbou aspoň 7-8 bodů na ten spodek. Jinak to vidím černě.

Vinohradian napsal:

Za mě už naposled. Nemám jiné informace než ty, které jsou veřejně všem dostupné. Většinový akcionář a faktický zachránce a majitel klubu investuje tolik, kolik uzná za vhodné, takže tyto výlevy, ať do toho dá ...

Toto je kvalitní názor, ač se tady samozřejmě do atmosféry většině nehodí. Nelíbí se mi všechno, rád bych viděl ještě lepší hráče, nechápu, proč jsme v létě neudělali Řezníčka, když byla šance. Na druhou stranu máme normální ligové hráče. Nesmíme zapomínat, že je to hlavně na nich, oni musí na hřišti dokázat, že na to maj. A taky je to na trenérovi, aby to z nich dostal. Někdy mi přijde, že by nejvíc potřebovali psychologa, mám pocit, že jsou hráči ustrašený a naprosto si nevěří.

Co udělal Vaníček před druhým gólem mi hlava nebere. Volnej hráč běží do vápna a on se postaví k lajně, kde jsou tři na jednoho.

Viděl jsem jenom druhou půli, ale ten tým je absolutně mrtvej. Dneska tam nebylo nic. Možná na to prostě nemaj, ale dneska to bylo i bez výraznější snahy. Přijdou mi smířený, dneska šli na porážku.