Detail uživatele diskuzního fóra - afk11

Datum prvního příspěvku
13.04.2005
Celkový počet příspěvků
782
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 703
Ptejte se vedení Bohemky 72
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 4
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IxjnMmig 87 VojtaM
Xc5W5dE+ 51 rum74
gFhphOWv 37
AAJJTkXx 23
4i6s5sHc 14
neQMdm7I 13
w0hZhs2C 11
dfvtMhBb 7
S0nvEzpZ 7
UYufqHwF 6
VAVXYhb+ 4
2Gy1MeNo 4
yL/Zc2xt 4
6YfTz7QR 4
pksDf0xO 4
gRi1lqxe 3
bCJmPScb 3
mq95P/5J 3
Ys3yeuiP 2
Kh6Xf7Tj 2
O3OsP4SH 2
wjgquoxP 2
XZhKtluK 2
5yMF6YKo 2
wOCMRAnW 1
/nqtYtg4 1
hU9aEbTL 1
YaxLbWzR 1
KfP6Uuin 1
r/TFRKaH 1
3Sggt4Lj 1
D1PvNVef 1
ptUpWhNM 1
SHbj+vfy 1
kh5jyiso 1
zp3M/XXd 1
qEBAVt91 1
FIKTs9Ss 1
dIGpG5cN 1
Aem6/ZOp 1
SVxOY5xV 1
Gb4paELl 1
qrbyM4aq 1
meKPcvkX 1
XS/cN1Ed 1
EowWFOi6 1
GORjziKX 1
JUenZPBX 1
L/RiNOVZ 1
dMx84Kp1 1
xkYMtJpT 1
O0o3qkFs 1 Klokanekst
EhLp2Ap6 1

CarlUweSteeb napsal:

Ale ty hraci az na Kuchtu meli jmeno.Kdezto tenhle nema a nezahrat si ani v teto dobe kdy hraje kazdej na soupisce mi prijde divny.Tak dobre budem rozehravat deti Slavii a Sparte.Kostl s Hulkou maji ...

Köstlovi na podzim pár zápasů nevyšlo, jenže hrál po zranění, nebyl v top formě. Zase bude dobrej, zrovna on je rozhodně hráč, který stojí za to.

CarlUweSteeb napsal:

Kolik se teda u nas chytlo mladych,ale opravdu mladych hracu ze Sparty ci Slavie.Mladi myslim pod 20let.Nejspis nula.Stacil Kuchta - neskutecnej provar.Tihle hraci se maj rozehravat ve druhy lize ci na Slovensku.A k siri naseho ...

Každý hráč má nějaký vývoj. Shick byl v prvních zápasech úplně k ničemu, Pivarník s ním několik měsíců pracoval a připravil si ho. Kuchta přišel asi moc mladej, ale nakonec se ukázalo, že z něho něco vyrostlo. Juliš byl u nás kvůli zdraví skoro na konec kariéry, a jak to dopadlo. Martin Hašek byl náš nejlepší hráč, Köstl, pokud je fit, tak je skvělej stoper. Je dobře dávat naší mládeži šanci. Ale naše áčko hraje ligu. Hráč jako Vojta Novák se objeví jednou za pár let. Je potřeba vyďobávat hráče, co propadnou Spartou a Slavií. Není to ostuda, Plzeň si díky tomu postavila mistrovskou éru.

Do Rajnyho bych se teda rozhodně nepouštěl, to si fakt nezaslouží. Trochu úcty! Je to borec, který u nás hrál jediný rok a pořád k nám má vztah, hodně pomohl při konkurzu. Při přenosu neřekl nic špatnýho. Včera velká škoda. Hůlka s Bederkou neměli prohrát ten souboj u lajny. Nedostat ten druhý gól, tak jsme bod odvezli...

kacrrr napsal:

Nevěřím tomu že nám někdo pomůže! Co to píšete? Bohemka se musí dát dohromady, vždycky ji zdobila bojovnost a důraz, soupeř nikdy nic zadarmo nedostal. Na jiné hráče než na bojovníky nemáme! Myslím že i ...

Dovolím si jen krátkou reakci. Rozhodčí to takhle prostě dělají. Vzpomeňte si, jak nás skrz ostravské peníze dostali dolů v roce 2012. A v druhý lize zase pískali pro nás, tak to prostě bylo (viz penalta ve Zlíně například). Neříkám, že se mi taková praxe líbí, naopak mě to štve. Aktuálně nehrajeme dobře, ale proti sudím se prostě hraje ještě hůř. A že jdou v posledních zápasech venku proti nám, o tom není sporu. Včerejšek byl vrchol.

kacrrr napsal:

Ne , tak to není! Bohemka si za vše může sama! Hra kterou předvádí k Bohemce napatří! Kde je důraz, bojovnost, nasazení? Nic z toho dneska Bohemka nemá! To není o rozhodčích! Vážně čekáte že ...

Zkuste to pripomenout. Ja Vam rikam, ze se mancaft zvedne. A ocekavam, ze proti slabsim nam sudi pomuzou. Nikdo nechce, abychom spadli. Ale Banik a dalsi jsou holt vys. Var, nevar.

kacrrr napsal:

Ahoj Klokani, za mě už dost! Moc jsem si přál aby odešel antitrenér Hašek a moc jsem fandil Klusáčkovi! On mě však v několika krocích zklamal. V přestupovém období nikoho nechtěl a nechal si fotbalisty které přivedl Hašek. ...

Se vsi uctou, nezapominejte, v jake situaci Ludek je. Mancaft je rozesranej zranenimi a koronou. Je zazrak, ze na podlym Baniku hrajem o deseti o bod do posledni minuty. Chce to klid, ne paniku. Trenet to zvladne. Spis je hrozivy, co si k nam dovoli sudi.

Uz fakt nemuzu. Gol z ofsajdu. Azevedo za skluz obema nohama na kotnik bez cerveny ( i zluty), hodne prisna cervena na Necida, v 87. neodpiskana pencle na Keitu. Fakt hnus.