Detail uživatele diskuzního fóra - afk11

Datum prvního příspěvku
13.4.2005
Celkový počet příspěvků
708
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 632
Ptejte se vedení Bohemky 72
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 1
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
IxjnMmig 74 VojtaM
gFhphOWv 37
Xc5W5dE+ 23 rum74
4i6s5sHc 14
neQMdm7I 13
w0hZhs2C 11
dfvtMhBb 7
S0nvEzpZ 7
UYufqHwF 6
VAVXYhb+ 4
2Gy1MeNo 4
6YfTz7QR 4
pksDf0xO 4
gRi1lqxe 3
bCJmPScb 3
Ys3yeuiP 2
yL/Zc2xt 2
Kh6Xf7Tj 2
O3OsP4SH 2
wjgquoxP 2
XZhKtluK 2
5yMF6YKo 2
wOCMRAnW 1
/nqtYtg4 1
hU9aEbTL 1
YaxLbWzR 1
KfP6Uuin 1
r/TFRKaH 1
3Sggt4Lj 1
D1PvNVef 1
ptUpWhNM 1
SHbj+vfy 1
kh5jyiso 1
zp3M/XXd 1
qEBAVt91 1
FIKTs9Ss 1
dIGpG5cN 1
Aem6/ZOp 1
SVxOY5xV 1
Gb4paELl 1
qrbyM4aq 1
meKPcvkX 1
XS/cN1Ed 1
EowWFOi6 1
GORjziKX 1
JUenZPBX 1

rocknroll napsal:

Na iDnes je clanek o jedinem titulu mistra ligy, ktery ziskal Hradec.  Jmenuje se "Hradecký titul slaví jubileum: cesta začala kontumační výhrou".  Bylo to v sezone 1959/1960 a mimo jine se tam pise: "Liga se blížila, ...

Tehdy bylo divný hlavně to, že Spartě a Pardubicím body neodečetli, ale první tři zápasy jim kontumovali. Takže některý kluby přišly zadarmo ke dvěma bodům, mimo jiné i my za zápas v Pardubicích. A Hradec (zadarmo dva body se Spartou) pak vyhrál ligu o dva body před Slovanem, který tuhle výhodu neměl... Spíš je škoda, že se podobná senzace jako Hradci nepovedla v té době třeba Bohemce. Kádr měla jako zvon, Hradec v mistrovské sezoně třeba tři kola před koncem třeba porazila 4:1...

Já bych klidně dal přednost permanentkářům Gold a Silver, protože platí výrazně víc. Pak už bych nerozlišoval, v základní části ligy má normální permanentkář stejný právo na zápas jako ten, co si zaplatil Premium. Myslím, že zase takový přetlak nebude, spoustu lidí to odradí. Snažil bych se, aby každý, kdo má permici, dostal do konce základní části šanci se na stadion dostat.

pišta napsal:

tak super...příští sezonu rozepiš na titul.-)) ale jinak souhlas, oba domácí zápasy by se měly vyhrát...

Tak tohle není nic nereálnýho, dvě třetiny z toho by vyjít klidně mohly. Hlavně ale budeme mít skoro v každým zápase komu fandit... :)

Udělal jsem si ideální rozpis příštích dvou kol: Tep-Lib 2 - Boh-Tep 1, Opa-Kar X, ČB-Lib 2, Slo-Olo 1, MB-SKS 2, Jab-Zln 1, ACS-Plz 2, Pří-Ost 2 - Boh-ČB 1, Kar-ACS X, Tep-Opa X, Zln-Ost 2, Plz-MB 1, Olo-Pří 2. Tabulka po 26. kole: 7. MB 37, 8. ACS 36, 9. ČB 36, 10. Bohemka 33, 11. Olo 32, 12. Kar 25, 13. Tep 24, 14. Zln 22, 15. Opa 19, 16. Pří 17. A bylo by o co hrát... :)

Já byl zřejmě poprvý na zápase s Ipswichem. Byly mi tři roky a byl jsem prý tak nabalanej, že jsem měl ručičky do pravýho úhlu... :)

Parádní zážitek. Líbili se mi naši kluci i "sluníčkáři".... :)))) Dostál i Pulrkrab prokázali kvalitu!

Myslím, že se bude hrát bez diváků. Pro nás smůla, že zrovna máme na plánu dva klíčový zápasy doma... Za sebe klidně pošlu DFB pár stovek, kterých bych v Ďolasu utratil za pivo a klobásu. Jinak je vtipný, že slávisti přijdou o půlku náskoku a virus, který sem jejich bratři zavlekli, málem zruší ligu... :)

hrdin napsal:

Nechci vám kazit vítězný víkend, ale všiml jste si, že tu Hašek už půl roku není? A po čtyřech "jarních" kolech máme stále pětibodovou ztrátu na 10. Olomouc, a pokud Karviná doma porazí Příbram, tak ...

Da se na to divat taky tak, ze na Olomouc jsme pred dvema koly meli 8 bodu, minule 7 a ted 5. Jsme porad ve hre o desitku. Chce to dvakrat vyhrat a budem mit na dosah i Bolku (ma ted Slavii a Plzen) a mozna i Spartu. Dobry je, ze ma trener kam sahnout, kdyz se nekdo zrani. Kadr je lepsi a pocetnejsi, nez byval. Jen doufam, ze bude po pauze fit Kamil.

Posledních šest zápasů v Baťově: Jaro 08 0:0, Podzim 12 (2. liga) 1:0, Jaro 16 1:1, Podzim 16 1:1, Jaro 18 1:1 , Jaro 19 2:0. Dneska to chce vyhrát!