Detail uživatele diskuzního fóra - Ziimakk

Datum prvního příspěvku
14.05.2006
Celkový počet příspěvků
668
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 513
Ptejte se vedení Bohemky 88
Online chat s vedením 4
Družstvo fanoušků Bohemians 43
Tlachy a kecy 5
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
y4bq2U+W 46 pete
TXORScnM 24
6tq4ZTBS 9
Zu34Jtfw 8
qhFtqGyh 6
ZY1HT2J3 4
aOm/Q6Ux 4
2UJN/Fak 4 eklokan
mN5bQjFI 3
XZrSf1pM 3 Vinohradian
Uf6/WDFO 3
pe+NHClz 3
LVWjQJNn 3
/6QpE5WD 3
h70PI0g1 2
HUIjMxkD 2
ahvV3Mbq 2
d2wLtb77 2
BaZcSaqa 2
hxa03zf4 1
XePXGpjW 1
S4Jgp2lW 1
bhr4t4BV 1
dTOggA4L 1
9Th7muIn 1
tfFBByQq 1
XxJrYecq 1
EEJQYbeZ 1 Rey
cVBJCZFE 1

Dr.Brutalergin napsal:

kyselina, hrdin -> Tlachy a kecy prosim

Já jsem proti. Je potřeba, aby co nejvíc fanoušků Bohemky si přečetlo, jaký pan Tomáš Veleba s příznačným nickem kyselina je charakter !! Pan "Kyselina" se stal členem DFB v roce 2010 pár měsíců před svou kandidaturou do vedeni DFB (v roce 2005 mu asi Bohemka nestála ani za pozdrav), který již zde nadával za jiný názor fanoušky který bojkotovali Eden, který tu obhajoval cestu s trenérem Haškem a který se teď snaží zde zase rozhádat fanoušky, který chtěli co nejrychlejší výměnu Haška, což se ukázalo jako správná cesta.A má radost že se s ním chce někdo hádat.

janak napsal:

Začátek osmdesátých. Dřevěná tribuna, hned u plotu, při pohledu na hřiště vedle levé tyče. S jasným pokynem nevystrkovat před plot ruce. Na tribuně poprvé při rozlučce Tondy Panenky s Rapidem, úžasný zážitek. Od 17.6.1987 (30. ...

K tomu plotu taky chodil takový týpek,  co vždy hrozně radil, komu mají hráči přihrát.  "Tondo, kopni to na zadní tyč " :-))))  Dřevěnka mi chybí,  vždy jsme tam přecházeli z kotle na druhý poločas.  

Jinak já v 78 s dědou na zápase  se Slavií. Jediné co si pamatuji, že tam bylo hrozně moc lidí a nic sem neviděl a při gólu mě málem ušlapali :-)

VojtaM napsal:

Pokud jsem to dobře pochopil, tak vršovická a budějcká Koh-i-noorka jsou dva různé podniky... Jeden na tužky, druhej na knoflíky.  Výhra ve Zlíně super, pomůže. Aspoň trošku zklidnit to, co se v posledních dnech vyplavilo za ...

Přesně tak. Ty z těch Vršovic jsou myslím horší než pantátovi "kluci z CTY" :-)

https://ceskapozice.lidovky.cz/tema/prazsky-koh-i-noor-skoncil-v-rukou-lidi-z-ery-ipb.A150617_112423_pozice-tema_kasa

Tábor napsal:

Jdu na zápas..bubák u vstupu chce abych mu ukázal vlajku..ok no problema.vlajka s kalichem tu už nějakej ten rok na plotě vlaje.Bubák huláká do vysílačky jestli je vlajka Tábor v pohodě.Po chvilce mlčení se ozve, ...

Velice smutné.  Bohužel to horší nás s nima asi ještě čeká :-((  Ale co by jsme čekali od lidí, kteří se nás snažili lží odsunout do Edenu aby si "s klukama z CTY" namastili na Ďolíčku kapsu, kteří dosadili za ředitelé STBáka, kteří vyprávějí na večirkách že většina fanoušků lezou na Bohemku přes plot !! 

cossacs napsal:

Tak pan trenér po začátku přípravy tvrdil, že by do konce minulého týdne měli přijít dva hráči. Tak kde je ten druhej?

Pan ředitel přivedl hráče, který "svět neviděl " :-))) Víc se neptej, jinak to bude kampaň a jen pořádně tleskej, nebo nám zase zrušej forum :-)) Bravo řediteli, bravo !! :-))