Detail uživatele diskuzního fóra - doublefish

Datum prvního příspěvku
21.1.2005
Celkový počet příspěvků
1433
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1101
Ptejte se vedení Bohemky 109
Družstvo fanoušků Bohemians 54
Fotbal - ČR a zahraničí 2
Tlachy a kecy 13
Jiná komunita 6
Bug Reporting 13
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
55D9mvTH 56 user.loser
g9GLOcKU 50
g7sXXKBn 23 emil.kristek, Zbyněk.Busta
yqGQFyMF 13 user.loser
1HH9KWDV 1
c9GdM0Q3 1
sGBK0Ova 1
zvqRTGbz 1
WvcEiXbi 1
uxHb5lkA 1
JwkoVAQi 1
GSTbp2HW 1 bonano30
C+eWDApt 1

Martak napsal:

V souvislosti s virtuálními zápasy (Brno, Olomouc atd.), kde prodávají vstupenky, mě napadlo jestli bychom třeba nemohli udělat onlinové vysílání historických pohárových zápasů Bohemky, prodávali bychom na ně virtuální lístky a peníze dávali třeba půl ...

Co já vím, tak jsme po záznamech utkání pátrali a Radek Bauer, šéfdramaturg redakce sportu,  mě už kdysi dávno říkal, že je ČT nemá, jenom šoty z B-B-V.

Ale myslím, že v klubu něco na způsob virtuálního zážitku na vstupenky připravuje. Stay tuned.

tomiisek napsal:

Omezit nadstavbu na 1.-4., 5.-8. a 13.-16. V souvislosti se zavaznosti situace by LFA tezko mohla pipnout...

Tomu nevěřím ani zbla. Spíš věřím tomu, že se v Příbrami objeví "případ", kvůli kterému půjde celý tým do karantény...

batoh napsal:

Popravde bych byl pro dohrani zakladni casti i treba bez divaku a zruseni nadstavby. Posledni pak dolu. Ale nevim, zda je mozne menit pravidla v rozehrane soutezi. Pak by byl dostatek casu na vyrovnani se ...

Zrušení nadstavby LFA neschválí. A nedělám si iluze o tom, že se vytvoří lobby, která bude chtít anulovat celý ročník a postupy do Evropy podle výsledků loňského ročníku. Pro: Tvrdík, Pelta, Křetínský, Starka, Červenka / proti: snad jen Plzeň a Baník.

PrasatkoPepina napsal:

Na transparentech ani vlajce, nikdy nebylo nic urážlivého, vše vedeno ve slušné formě...

DAREK VEN - to ještě teda beru, ale JAKUBOWITZI TÁHNI považuji za ne slušné a neslušné. Dokonce za sprosté. Můj názor. Jenom můj?

Rastamaniak napsal:

oukey, dam ti priklad ze Svycarska, protoze se tu vyznam velmi dobre, a treba to muj argument podpori... klub Young Boys Bern, hrajici minulou sezonu ligu mistru, se podle me da povazovat za velmi profesionalni ...

Kámo, máš pravdu, že Young Boys fans mají shopy v sektorech, 17.2.2019 jsem v Sektoru D ve Wankdorfu koupil šálu YB na kreditní kartu, s účtenkou. Identická šála, jako měli ve fanshopu u hlavního vchodu za 30 Fr. mě tam stála 35 Fr.

Z čehož usuzuji:

a, fanklub má artikel (nebo jeho část) od hlavního klubového fanshopu, asi z toho má od klubu provizi a svůj mark-up 5 Fr. na vlastní činnost.

b, fanshopy v sektorech vedou oficiální účetnictví a zřejmě zisk daní, soudě podle toho, že jde o registrovaný spolek "Verein nach Art. 60 ff. ZGB", jak stojí na účtence, ve výpisu strženo od Valiant Bank AG Bern.

Ovšem můžu se mýlit, byl jsem tam jen jednou.

ZPRÁVA Z TISKU
(Praha, duben 2020)
MY JSME BOHEMKA, VY NEJSTE NIC

Tradiční pokřik příznivců vršovických klokanů, který ve 23. kole ligy v Ďolíčku doprovodil v kotli vyvěšený transparent "DAREK VEN" byl poslední kapkou do poháru, který příznivci Klokanů také chtěli vyhrát.

Většinový majitel klubu Dariusz Jakubowicz, který ekonomicky stabilizoval klub po jeho znovuzrození, se na valné hromadě klubu rozhodl odevzdat své akcie zbylým akcionářům. "Neustále útoky na naši rodinu, vulgární rasistitické výpady vůči mě a synovi, při vědomí milionů, které jsme do klubu investovali, mě nestojí za to, abych se dalších pět let nervoval kvůli rekonstrukci stadionu", oznámil na valné hromadě Jakubowicz senior. Přislíbil podporu klubu do konce stávající sezóny s tím, že nejpozději po jejím skončení vyklidí kancelář v Ďolíčku on i všichni zaměstnanci klubu, kteří s nim jsou spojeni. Na novou sezónu si už musí finance sehnat zbylí nebo noví akcionáři.

"Nelituji svého vstupu do klubu, který jsem sponzorsky podporoval dávno před rokem 2005, podařilo se nám z nuly, vlastně z mínusu, obnovit klub, který má většinu vlastních hráčů, tréninkové středisko a je vypořádán se všemi lumpárnami z minulosti. Jestliže se to však většině fanoušků, kteří jsou ta opravdová Bohemka, nelíbí, nedává mi smysl dál pokračovat. Proč bych měl?", ptá se muž, který si za 15 let v Bohemce vybudoval mezi majiteli ostatních klubů nemalý respekt.

Zbylí akcionáři se usnesli, že bez další finanční podpory společnosti Barvy a laky nejsou schopni klub ve stávajícím formátu provozovat a je nutné akcionářskou strukturu okamžitě posílit. Žádný konkrétní zájemce o Bohemians však dlouhodobě není na obzoru. Magistrátem hlavního města kolují zprávy, že na lukrativním pozemku vnitřní Prahy, na kterém dosud stojí chátrající stadion Bohemians, bude vybudováno nové obchodně-komerční centrum, jelikož developerská lobby, která dlouhodobě o pozemek ve Vršovicích usiluje, vycítila náramnou příležitost k mastnému kšeftu. "Bohemka by musela doložit financování klubu na další období v podstatě ihned, jinak vážně hrozí, že nájemní smlouva na stadion bude vypovězena a stadion uzavřen", říká mnohoznačně zdroj z magistrátu.

Vedení Bohemians hledá nového investora, ale o klub se zchátralým stadionem na jedné straně a s kádrem plným vlastních hráčů s dlouhodobými smlouvami, z čehož vyplývají nemalé finanční závazky na straně druhé není zájem. Přihlásila se sice ukrajinská skupina podnikatelů vedená jedním z bývalých majitelů klubu, ale špatně skrývá svůj zájem, kterým je rozprodej kádru a účast na developerském využití pozemku. Klub rovněž odmítl nabídku investice 10 milionů liber anglické společnosti Montrock Limited, která nedokázala svoji finanční situaci jakkoli prokázat.

Klubu reálně hrozí sestup do 3 ligy, protože není schopen prokázat naplnění licenčních podmínek FAČR na účast v nejvyšších dvou soutěžích. Krizový scénář hovoří o tom, že Bohemka spadne až do nejnižší pražské soutěže, kterou bude moci hrát na pronajatém hřišti v Uhříněvsi.

Proto se sešla skupina fanoušků, vedená Košilí, Matesem87, Fans, vikem, za podpory dalších srdcařů dykovky, Pavla z Ďolíčku a dalších, která se rozhodla klub zachránit. "Víme, že nás čekají náročné měsíce, vedle našich zaměstnání i 12-14 hodin denně práce pro záchranu klubu, ale investora do pěti týdnů najdeme", tvrdí fanoušci, kteří si odchod Jakubowiczů vynutili.

"Víme, že za námi stojí 5.000 lidí, kteří mají stejný zájem jako my: nechceme ty polské židy, chceme poháry, přízeň rozhodčích, ohňostroje v kotli a třeba i čínské komunistické peníze, o které nás Poláci připravili. Český fotbal pro fanoušky!" plamenně vyjadřují své odhodlání.

"My už jsme si jednou Bohemku zachránili, tak víme, jak na to! Máme podporu na svazu i v podnikatelských kruzích, manažerskou zkušenost, právní zázemí i média na své straně", připomíná Fans. 

"Teď, když jsou Darkové pryč, se zájemci o klub jen pohrnou, já to vím, protože do toho vidím", podotýká dykovka. "Třikrát týdně snídám s panem Poorem, ten nás koupí a vybuduje moderní stadion jako v Trnavě", říká nejmenovaný další fanda Bohemky.

"Náš šéfporadce Paul van Kuiltje byl všude dvakrát a ví, co všechno je špatně, ten jasně definuje naši vizi a do pěti let máme titul!" zní hlas od drtivé většiny fanoušků Bohemky, kteří nyní, když fermežová hydra je konečně pryč, vidí zářnou budoucnost svého klubu.

rocknroll napsal:

Tak tohle je pro vetsinu lidi trochu soukroma korespondence. Ja si z tohoto fora pamatuju neco jineho, byla tu o tom docela rozsahla diskuze.  No nic, nechme to byt, ve foru se stejne uz vyhledavat ...

No, neni soukroma a chtel jsem rozseknout Tvuj spor s Tomasem. Ostatni nekomentuju, to je spousta propletenych temat, tezkose shodnout nebo neshodnout na vsech stejne. Kazdopadne, komu stoji za to tady diskutovat, tak to po svem mysli s Bohemkou dobre. Respektujme se proto navzajem i s ruznymi nazory. Bohuzel tu chybi moderator typu Jirky Steinbrocha, ktery by to sjednotil na nejvyssim spolecnem zajmu, ale zkusme to zvladnout i bez neho. Bofor.

kyselina napsal:

Rocknrole, rocknrolle, tak to najdi a nežvaň. Jen tě prosím, najdi celou diskuzi a ne jen vytržený kousek bez kontextu. Nebo tě zařadím do redakce rádia Hrdin.

Ze zprávy Kyseliny tehdejšímu vedení DFB
(21.7.2010 14:27 - pro oprášení paměti: krátce po přestěhování Bohemky do Edenu)

...Jinak malá poznámka k Milanovi. Jeho pohledu na věc rozumím a dokonce ho chápu *). Vidím to stejně, krásný příběh s fanouškovskou Bohemkou k naší smůle skončil a stává se z nás běžný fotbalový klub. Je mi z toho smutno, ale na rozdíl od ostatních kteří to nemohou skousnout zůstanu Bohemce věrný dál. Protože Bohemka se vrací do pro ní normálního stavu před konkurzem (nemyslím finančně, i když) a té jsem taky fandil.

*) reakce na moje oznámení na odstoupení z funkcí v DFB  a konec mých aktivit pro Bohemku, která mě odchodem do Edenu opustila ("Tohle je jiná Bohemka. Ta naše, kterou jsme resuscitovali, ta už není. Vzali si ji. Já a mě podobní jsme od Bohemky neodešli. Ona odešla od nás.")

---

Nepovažoval bych to za obhajování kroků majitelů, ale za vyjádření lásky k ní s tim, že ji Kyselina fandil i na tom Marsu v západních Strašnicích.

Bororo napsal:

Jardu Starku bych neřešil, k nám se zachoval v letech  2005-6  perfektně, byli jsme za ním s jirkou Steinbrochem, nechal nám  grátis  Diana, Horvátha a  později Radka Sňozíka, pomohl přesvědčit Pavla Haška, Lukáše Marka a některé další, aby šli ...

...co si vzpomínám, tak za nic to tak úplně nebylo, Váš pohled asi časem hodně zesvětlel, ale je pravda, že Starka nemusel bejt vstřícnej vůbec. Krom toho se v náš prospěch angažoval, aby nám Ligovým shromážděním byla odpuštěna pokuta 3.000.000 za nedohrání 2. ligy 2004-2005. Je to všelijakej člověk, ale svoje slovo drží.