Detail uživatele diskuzního fóra - doublefish

Datum prvního příspěvku
21.1.2005
Celkový počet příspěvků
1384
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1062
Ptejte se vedení Bohemky 109
Družstvo fanoušků Bohemians 46
Fotbal - ČR a zahraničí 2
Tlachy a kecy 12
Jiná komunita 6
Bug Reporting 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
g9GLOcKU 47
g7sXXKBn 23 emil.kristek, Zbyněk.Busta
55D9mvTH 21 user.loser
1HH9KWDV 1
c9GdM0Q3 1
sGBK0Ova 1
zvqRTGbz 1
WvcEiXbi 1
uxHb5lkA 1
JwkoVAQi 1

Nevadí nikomu, že na hlavní straně není datum a čas nedělního zápasu?

90% neregistrovaných návštěvníků stránky navštíví výhradně homepage.

Ten kdo neví, že má jít přes linky > A-tým > zápasy, tak se u nás termín nedozví...

V této souvislosti je zarážející, že oni otvírák "Kupujte vstupenky na první domácí zápas" datum a čas neuvádí (hovoří se v článku pouze o "neděli") a ani v nabízeném odkazu do Ticketportalu čas zápasu uveden není (doplněno: teda je, ale až v grafice vstupenky, nikoli v záhlaví u data).

Stojí ten, kdo stránky provozuje, o nové diváky? Dívá se na obsah jejich očima?

Twl já vím, že je horko, že je to jen příprava, ale on ten Slovan je v plné sezóně a má klimatizovaný dresy, že běhá rychleji, na rozdíl od zelenobílých i bez míče, umí trefit bránu a po ztrátě míče napadá?

To co vidím, to je strašný! Marně tápu, co mají naši hrát. Jediný co evidentní je, že představenstvo nejspíš vyjádřilo spokejnost s minulou sezónou resp. s koncepci předváděné hry, protože i v přípravě pokračujeme ve hře na tři stopery. Víc z té naší hry nejde vystopovat, kdybych nevěděl, že hraje Bohemka, tak bych si to spletl s průměrným divizním týmem. A to Slovan teď dohrává se svým Béčkem... Fakt chceme s výměnou trenéra čekat až do pátýho kola?

berjir napsal:

Troska googleni a... :) Takhle vypada spekulace, dik! Mas ho nakoukaneho, pro koho by to byla konkurence? Priznam se, ze zrovna Zlin az tak nesleduju...

Charakterově jako chlap v pořádku a typologicky - myslím, že pro diváka velmi přijatelný (což může být subjektivní názor). Ale - je to pořád jen spekulace ;-)

vytrznik napsal:

Tak hraci nam budou odjizdet na soustredeni a posileni kadru mame kde -))? Keita nebudu hodnotit dame mu cas Rada pokud bude zdravej urcite bude prinos a golman tam nas bota opravdu netlaci!!! Ted nam ...

Spekulace u nás v Chabrech: do Bohemky by chtěl, zatím asi na hostování, šikovný záložník ze Zlína, jinak Chaberák.

TomBP napsal:

Náš trenér neumí vybrat správnou sestavu, neumí určit správnou taktiku, neumí reagovat v průběhu hry na hru soupeře, neumí vytipovat správné posily. Na druhou stranu, kdyby to uměl, tak netrénuje Bohemku :-) 

Bingo.

Neustále platí, že jestli jsou trenérovy pozápasové výroky z článcích na HP a citace v denících autentické, tak leccos vyjasňují, viz nejnovější hodnocení:

"Měli jsme relativní klid na rozehrávku. Když jsme neměli dostatek nabídky, tak jsme se mohli opřít od brankáře."


- vysvětluje to, proč nám trvá 20 a více vteřin, než se dostaneme od svý brány na soupeřovu půlku. Hráči asi nejsou vedeni k rychlé překvapující akci, která donutí soupeře k chybám, nýbrž ke klidné rozehrávce?
- bádám však, proč jsme teda přes zimu usilovně posilovali na stoperských postech (dle zimních trenérových slov s cílem zrychlit rozehrávku), když rozehrávka se jednak vůbec nezrychlila a jednak důležitým prvkem zůstává opřít rozehrávku o brankáře...

"Věřili jsme, že se nám podrží dát gól nebo uhrajeme bezbrankovou remízu."


- Jak může trenér Bohemky naordinovat svému týmu hrát - doma(!); s týmem, který víc myslel na dokopnou, než na utkání (!!) - na 0:0?

citace trenéra z deníku Sport:  (po obdrženém gólu:) "

„Byl to blesk z čistého nebe. Byli jsme v žumpě.“

- potvrzuje to, že si vážně myslel, že to na 0:0 uhraje, že jej inkasovaný gól rozhodil, ale hlavně, že jeho taktika byla (opět) nesprávná.


A když už jsem v tom, tak další, starší citáty, z online diskuse s trenérem (9.10.2017 20:36):


"Na rozdíl od některých Bohemáků, kteří chtějí vidět na začátku zápasu samý skluz, nějakou kartu a soupeře na zemi, tak já chci hrát bez faulu, protože si myslím, že tam směřuje vývoj fotbalu."

- pak se divme, že Matouškové opakovaně utíkají s míčem od půlky až do vápna a rozhodují zápasy. To je ta  hra "moderně, bez faulů", asi...

"Houževnatého a nátlakového fotbalu se nevzdávám, ale ... náš kádr se teprve buduje...nyní tedy pro tento styl hry nemáme dobré kádrové možnosti."

- takže za 19 měsíců se to stále nepodařilo?, i když na posílení kádru měl sportovní úsek jen za poslední rok snad 20 miliónů nebo kolik?


Bonmoty o třetích světových válkách či o milenkách, co nedají jsou mediálně vděčné, ale nemá cenu se jimi zabývat. Stačí číst mezi řádky u výroků o koncepci, taktice, přípravě...

Stramačónysmus v žádných formách by u Botiče neměl mít místo.

zeppelin napsal:

Neboj,cist umim,je to v dnesnim Sportu,vnitrni strana,vpravo dole,odstavec Co se (ne)stane

jj, expertovu úvahu jsem nakonec objevil, ale zrovna od něj Ti jeho rozumy žíly trhat nemusí... Nicméně ten mnou odkazovaný článek si přečti, je to takové Déjà vu.

zeppelin napsal:

Uvidime jak to bude mimoradny vykon,dnes nas v novinach nazvali "vydeseni Bohemians"

hledal jsem článek o "vyděšených Bohemians", díval jsem se i vlevo dole, ale našel jsem jen tohle:

https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/fanousci-po-prohre-kriceli-busta-ven.A080331_074605_fotbal_ot

edit2: našel jsem: "expert" Deníku Sport z Podkrkonoší Radek Špryňar a jeho úvaha, že "když Slezané doma sejmou vyděšené Bohemians, bude poslední kolo nadstavby zajímavé".  Ten Bohemku urazit nemůže...

Karbo napsal:

Výhry, prohry, postup, sestup …………. Včera 15. 5. zemřel jeden z nejvěrnějších fanoušku Bohemky (cca. 55 let) pan Bedřich Lindauer DFB č. 637. Čest jeho bohemácké památce!

BL mj. nevynechal snad jedinou svolanou akci na magistrátě či na ÚMČ P10... R.I.P. v klokaním nebi, kámo...

ludvavestec napsal:

DFB oceňuje gesto se vstupenkami, ale je to pro nás, jako akcionáře klubu jen slabá náplast za zpackané jaro!  Družstvo fanoušků proto iniciuje svolání mimořádného představenstva klubu na příští týden, bez ohledu na výsledek utkání v ...

až na příští týden?!?

Připomínám analogii se sezónou 2007-2008, kdy jsme trenéra Bustu odvolali také až o zápas později, než bylo záhodno, čili ne po Budějovicích, ale až po Kladně (1:1) a ani následné výhry v Mostě, s Brnem,  remíza se Spartou a ve Zlíně pod vedením Michala Zacha nepomohly a o bod jsme sestoupili (zachránilo se Kladno...).

Proč až po Karviné?