Detail uživatele diskuzního fóra - doublefish

Datum prvního příspěvku
21.01.2005
Celkový počet příspěvků
1491
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1155
Ptejte se vedení Bohemky 109
Družstvo fanoušků Bohemians 58
Fotbal - ČR a zahraničí 2
Tlachy a kecy 13
Jiná komunita 6
Bug Reporting 13
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
55D9mvTH 82 user.loser
g9GLOcKU 50
yqGQFyMF 42 user.loser
g7sXXKBn 23 emil.kristek, Zbyněk.Busta
1HH9KWDV 1
c9GdM0Q3 1
sGBK0Ova 1
zvqRTGbz 1
WvcEiXbi 1
uxHb5lkA 1
JwkoVAQi 1
GSTbp2HW 1 bonano30
C+eWDApt 1
TTmCw78E 1
pIt1X3Vm 1
CiunFu7R 1
iIOZU8qc 1
1TDPzAXT 1
Gua3ACGD 1

skrob napsal:

Tak to ten čas teda rychle letí, na výročí jsem si nevzpomněl, ale pokud diskutujeme o Znovuzrození, a je to celkem často, vždycky na Mr.BoFoR vzpomenu. Byl jsem několikrát u něj v kanclu a vozil ...

Jedna z mých nejintenzivnějších vzpomínek na Jirku se váže k ostudnému utkání v Čáslavi v září 2008.
Sledovali jsme zápas s Jirkou z tribuny za brankou, se mnou byl kamarád z Jižních Čech, zanícený fanoušek hokeje - fotbalovým pravidlům rozuměl jakž takž. Utkání bylo stále 0:0, ubožák "rozhodčí" Býma nás čím dál víc řezal způsobem, který jsem nikdy před tím, ani nikdy potom nezažil (Čáslav trénoval Koubek, vedle něj seděl Chřestýš...), ale náš tým statečně vzdoroval.
V jednu chvíli asi 15 minut před koncem jsem poznamenal: "Tvl, to snad není možný, von snad bude muset písknout Radkovi Sňozíkovi ruku ve vápně, aby jim dal pentli..."
Můj kamarád chvíli přemýšel a pak se zeptal: "Ale to snad penalta bejt nemůže, ne?"
Jirka Steinbroch labužnicky potáhl z cigarety, vyfoukl kouř k nebi a odvětil:
"Může, ale byla by HODNĚ přísná!"

vcera Manchester United v pratelaku s Aston Villa vystridal v 67. minute 10 hracu. Z vedeni 2:0 byla remiza 2:2. Pro trenera je to urcite informace a pro 20 hracu kadru moznost. Hejtovat to neni potreba, myslim.

ad příspěvek Wenca https://www.bohemians.cz/forum/post/510284

Václave,
co je sdělením Tvého příspěvku? Nepoznal jsem. Ptáš se, proč bylo logo z dresu odstraněno, ale není to poněkud pozdě? A vy to nevíte - proč? Kritizuješ za to ředitele, že "neřekl proč" ale vy jste se snad na důvod ptali, tak proč jej nesdělíte?

Nediv se útokům na DFB, když komunikujete tak, jak komunikujete. Například Ty se bezelstně přiznáš, že nesleduješ dostatečně fanouškovské diskusní fórum... To je zvláštní sdělení. "Svým úhlem pohledu" určitě můžeš reagovat na cokoli, ale to je druhotné. Není lepší
a, než až reagovat na něco - raději psát stanoviska, na které nechat reagovat fanoušky?
b, než "svůj úhel pohledu"  - raději předkládat stanoviska představenstva, která mají hlavu a patu?

Vždyť nikdo z nás netuší, jestli vůbec něco děláte - žádné zápisy za schůzí, žádné vize, návrhy, nic.

Pardik napsal:

To snad neni pravda,v A mužstvu je na fotce ještě i Giang!Proč tam prosím neni nová fotka???

Oficiální týmové fotky se dělají až těsně před zahájením ligy, aby na nich někdo nechyběl a někdo zase nepřebýval. Na to byste přišel i sám... Ale můžete klubu navrhnout, že produkci focení vč. infrastruktury pokaždé zasponzorujete, aby oficiální team photo bylo nové každý měsíc. Ale to byste si pak musel najít jiné téma pro kritiku za každou cenu.

DFB představenstvo napsal:

Vyjádření představenstva DFB k nové sérii hráčských dresů Od úterní tiskové konference jsme se interně zabývali absencí loga DFB na nové sérii dresů.  Ve středu pak představenstvo jednomyslně přijalo následující usnesení a informovalo o něm vedení ...

Jestliže DFB je hnacím motorem rekonstrukce Ďolíčku na úřadech, pak absence jeho loga na dresech by bylo krokem zpátky. Přestože je donebevolající, že DFB absenci loga zjistilo až po tiskovce a přestože asi jsou nějaké důvody vyměnit jeho logo za nadační (aniž ten důvod dokážu domyslet), mělo by klubové představenstvo ještě zvážit, zda to nezměnit.

Pakliže důvodem proč to už nejde změnit je to, že dresy už jsou vyrobeny, tak nechť je DFB, které zaspalo, odkoupí a prodá členům.

slavek78 napsal:

Špatně sis to přečetl, stojí tam: Hledáme posilu do útoku, zálohy, obrany a brány týmu BOHEMKY. Taktéž sportovního ředitele se zkušeností a praxí minimálně v kategorii divizní fotbalové soutěže:-). Hrozně rád bych vyzdvihl práci Petra Koukala a jeho ...

DFB jsem spoluzakládal a byl jsem u jeho vstupu do a.s. Je to už 17 let, od té doby se leccos změnilo, ale selským rozumem to vidím takto:

Je nutné si uvědomit, že DFB nejsou nějaké "odbory fanoušků", které budou kdykoli cokoli konjunkturálně pranýřovat, ale družstvo je především (minoritní) akcionář společnosti, která klub provozuje.
V a.s. bývá obvyklá nějaká dohoda akcionářů ve smyslu, že oficiální stanoviska k činnosti společnosti jsou vyhrazena ke schválení například představenstvu nebo valné hromadě a jednotliví akcionáři nemohou svoje komentáře k činnosti - s výjimkami při podezření na trestnou činnost například - veřejně publikovat.
Každopádně není obvyklé, aby minoritní akcionáři publikovali kritická stanoviska, se kterými předem neseznámili orgány společnosti.
V tom nevidím nic divného.

Co naopak očekávám je, že DFB následně zveřejní, jaké náměty a poznatky k proběhlé sezóne od svých členů obdrželo a jak s nimi naložilo. (Za takové poznatky ovšem nelze považovat názory z anonymních diskusích fór nebo fejsbuků, nýbrž např. podepsané zprávy,  odeslané z registrovaných e-mailů, které si člen zaregistroval v databázi členství.)

To po čem voláte, by podle mého řešil (od června 2005!! uvažovaný) oficiální FANKLUB na platformě DFB, sjednocující lokální fankluby, jehož "mluvčí" by mohl prezentovat stanoviska fanoušků vč. nečlenů DFB.

Angus napsal:

Přeju trenéru Veselému hodně štěstí a zdaru v jeho práci, snad zase začneme chodit na fotbal a né na kopanou. Dneska jsem se zasmál v jedné větě hned dvakrát: Jiřímu Bederkovi byla nabídnuta smlouva a ...

Já bych u takových výroků četl mezi řádky... Jestli agentovi toho hráče pomůže při hledání jiného angažmá, že hráč "odmítl smlouvu v Bohemce", místo toho že "novou smlouvu mu nenabídli", tak proč to tak neformulovat. Může to bejt stejně farizejský jako třeba "děkujeme za odvedené služby a přejeme mnoho úspěchů v dalším angažmá" nebo podobný zdvořilostní fráze, které se běžně používají namísto skutečnejch pocitů na všech stranách.

Bederka s Vondrou se od zimy netajili, že chtějí u Botiče skončit. Tak jim popřejme hodně úspěchů v dalším angažmá ;-).

Škoda, že není možnost hodnotit hráče za celou sezónu klokánky, jako při zápasech. Podle výkonů na hřišti bych hodntoil takto:

99 Hugo Jan Bačkovský (B) XX (potenciál tam je)
26 Marek Kouba (B) ? (nemůžu hodnotit)
1 Roman Valeš (B) XXX (lepšící se nadprůměrný ligový brankář)
5 David Bartek (O) XXX (univerzální bojovník k pohledání)
27 Jiří Bederka (O) X (stejně za Bohemku hrát nechce)
16 Martin Dostál (O) XXX (ale musí přidat!)
21 Dominik Hašek (O) X (na ligu to zatím moc není)
28 Lukáš Hůlka (O) ? (makej a dostaň se do fazóny před zraněním!)
14 Adam Kadlec (O) ? (nemůžu hodnotit)
23 Daniel Köstl (O) XX (když dře, tak i XXX)
15 Daniel Krch (O) XX (držák, ale…)
34 Antonín Křapka (O) XXX (lepší se, kluk)
32 Martin Nový (O) 0 (nepochopil jsem příchod)
20 Jan Vondra (O) X (stejně za Bohemku hrát nechce)
6 Michal Beran (Z) XX (potenciál tam je, musí ale moc makat)
22 Jakub Fulnek (Z) X (ten příchod jsem nepochopil)
7 Petr Hronek (Z) XXXX (zraje pro repre)
4 Josef Jindřišek (Z) XXXX (dejte mu smlouvu, jakou chce)
12 Jan Kovařík (Z) XXX (nedoceněný, bude se lepšit)
19 Roman Květ (Z) XX (asi ho neumím docenit)
17 Daniel Mareček (Z) ? (skoro jsem ho neviděl)
31 Ondřej Petrák (Z) XX (čekal jsem víc)
98 Antonín Vaníček (Z) X (potřebuje sodu jako Kuchta)
77 Jan Chramosta (Ú) XXX (snad si ho Pelta nestáhne zpátky)
9 Ibrahim Keita (Ú) 0 (to je TAK velkejj omyl…)
10 Matěj Koubek (Ú) XXX (hrát, hrát, hrát, makat, makat, makat!)
37 Tomáš Necid (Ú) XX (asi)
24 David Puškáč (Ú) XXX (ach ta hlava…)
29 Michael Junior Ugwu (Ú) 0 (taky už stačilo)

JohnZ napsal:

Vážený pane, s Bohemkou už jsem během života zažil hodně.Můj názor jsem tady opakovaně vyjádřil.Nikdy nikoho neurážím a snažím se být objektivní.Od roku 2005 toto vedení neposunulo klub téměř nikam,s výjimkou vybudování akademie ve Velvarech a ...

Dobré odpoledne,

milerád Vám odpovím, i když o můj názor nejde, nejsem akcionář. Pošlete mi svůj e-mail na milan@doublefish.cz, je to na delší povídání ;-).

Zde Vás jen doplním: kromě uvedených úspěchů jste opomněl tréninkový areál v Uhříněvsi, vypořádání bordelu po minulých majitelích a návrat stadionu od pochybných vlastníků k silnému a veřejně kontrolovatelnému majiteli. A i kdyby zůstalo jen u Vámi zmiňovaného stabilního působení v 1. lize, tak v dnešní době, kdy každá nová koruna do fotbalu je bomba, by mi to ke spokojenosti stačilo, protože mám kam chodit.

Zdravím Vás.