Detail uživatele diskuzního fóra - doublefish

Datum prvního příspěvku
21.1.2005
Celkový počet příspěvků
1415
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1086
Ptejte se vedení Bohemky 109
Družstvo fanoušků Bohemians 53
Fotbal - ČR a zahraničí 2
Tlachy a kecy 12
Jiná komunita 6
Bug Reporting 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
g9GLOcKU 50
55D9mvTH 43 user.loser
g7sXXKBn 23 emil.kristek, Zbyněk.Busta
yqGQFyMF 8 user.loser
1HH9KWDV 1
c9GdM0Q3 1
sGBK0Ova 1
zvqRTGbz 1
WvcEiXbi 1
uxHb5lkA 1
JwkoVAQi 1
GSTbp2HW 1 bonano30
C+eWDApt 1

S blížícím se koncem podzimní části fanoušci čím dál více řeší obměnu kádru. Podělte se o svůj názor v dvou anketách. V každé naleznete soupisku našeho A-týmu. V první anketě se můžete vyjádřit k tomu, koho byste z kádru vyřadili a v druhé naopak, koho byste určitě chtěli v týmu vidět i na jaře. Ankety jsou na http://www.doublefish.cz/bohemka/

V diskusním fóru se objevují různé reakce na to, kam má Bohemka směřovat. Fórum Bohemky je velmi sledované, ale ne malá část čtenářů do něho z různých důvodů nepřispívá. Spektrum názorů těch, kteří se zde vyjadřují, je široké: někdo je názoru, že než zklouznout do korupčního prostředí FAČR, raději hrát fér nižší ligu nebo divizi, jiní by rádi viděli Bohemku tam, kde je nyní Slavia, i za cenu komunistických peněz ze země, která by násnejraději viděla jako svoji gubernii a vyčítají klubu, že nezaměstnává Chřestýše s Horníkem a Rogozem. Fórum bohužel neumožňuje hodnotit příspěvky. Kdyby ano, hned bychom viděli, který názor má značnou podporu nebo je naopak razantně odmítán. Dokud tomu tak nebude, převahu budou mít opakované názory přispěvovatelů, které spočítáš na prstech rukou, ale při běžném čtení to vypadá, jako když jde o většinový názor příznivců klubu.

Proto jsem vytvořil anketu s názvem "Co očekáváte od Bohemky v letech 2020-2025?" a za týden v ní hlasovalo 250 těch, které Bohemka zajímá. To je docela slušný vzorek a dovolím si z něj leccos vyvodit. A třeba se nad výsledky zamyslí i představenstvo klubu. Otázky jsou položeny tak, aby postihly co nejširší okruh možných názorů, od jednoho extrému ("budu rád, když Bohemka bude, v Ďolíčku, a bude hrát 3., 2. nebo 1. ligu - což je mimochodem cíl, který jsme si vytyčili v únoru 2005 pro záchranu Bohemky) k druhému extrému ("jestli se nedostaneme do jarní fáze Ligy mistrů, tak mě teda pěkně štvete"). Anketa neřeší stav stadionu. Že Ďolíček potřebuje významnou rekonstrukci, o tom snad není pochyb, nicméně sportovní úspěchy klubu by tím neměly být negativně dotčeny.

Prozatímní výsledky ukazují, že klokaní obec NENÍ EXTREMISTICKÁ. Na obou koncích otázkového spektra je ne víc než 10% hlasujících.

90% bohemáckého národa střízlivě očekává pravidelné působení v nejvyšší lize a více jak polovina z této skupiny očekáváv, že do pěti let si zkusíme nějakou evropskou soutěž, což - jak jsme se dozvěděli z videorozhovoru s ředitelem klubu - je o chlup více, než je cílem managementu klubu, který by byl spokojen s pravidelným umístěním v půlce ligové tabulky. Pokud k tomu přibude moderní Ďolíček, tak to zkousnu.
Výsledky ankety naleznete na http://www.doublefish.cz/bohemka/
---
S blížícím se koncem podzimní části fanoušci čím dál více řeší obměnu kádru. Připravil jsem proto dvě další ankety. V každé naleznete soupisku našeho A-týmu. V první anketě se můžete vyjádřit k tomu, koho byste z kádru vyřadili a v druhé naopak, koho byste určitě chtěli v týmu vidět i na jaře. Ankety jsou na stejném místě: http://www.doublefish.cz/bohemka/

Napadlo mě, že každý máme jinou představu o tom, co od klubu očekáváme. Obnovil jsem proto stránku http://www.doublefish.cz/bohemka/ a vytvořil zde anketu na téma "Co očekáváte od Bohemky v letech 2020-2025?". Možná i Vás bude zajímat většinový názor příznivců klubu. Prosím hlasujte a dovolte mi občas tuto stránku připomenout, až zapadne ve zdejším fóru, případně jí sdílejte, pokud to uznáte za vhodné.

Napadlo mě, že každý máme jinou představu o tom, co od klubu očekáváme. Obnovil jsem proto stránku http://www.doublefish.cz/bohemka a vytvořil zde anketu na téma "Co očekáváte od Bohemky v letech 2020-2025?". Možná i Vás bude zajímat většinový názor příznivců klubu. Prosím hlasujte a dovolte mi občas tuto stránku připomenout, až zapadne ve zdejším fóru, případně jí sdílejte, pokud to uznáte za vhodné.

ad článek p. Mádla a 91 (54/37 mio.) Kč:

díky za typický příklad, jak se z jednoho blbě napsaného článku davovou psychózou stane téma, které si žije vlastním životem, nikdo neřeší prapříčinu (hrubou zkreslenost informací v článku), ale všichni se okamžitě navážejí do vedení klubu. Téma žije, rozvíjí se do neuvěřitelně absurdních konotací a majitel se dozví, že si z ze svých investic dává malou domů a že rekonstruuje hajzlíky tak, aby na klubu vydělal. A nabalují se další jízlivé zlé poznámky.

Klub si za to ale může sám. Já si ale stále myslím, že by bylo lepší ihned po zveřejnění článku, aby někdo z vedení klubu reagoval a uvedl věci na pravou míru, než na základě těchto případů dospět k názoru "tak zavřeme fórum, ať nepíšou proti nám".

Ach jo...

bullet napsal:

Strašná holomajzna. Měli jsme štěstí. Le Giang výbornej. Ještě zlepší odkopy a super. Co to furt zkoušíme hrát bez nějakýho tvořivýho záložníka? To jako měl být Hronek? Co Vacek, ten může jen na závěr? Co je s Kubou ...

Kuba Rada má "nespecifikované zranění v dolní části těla", Petr Hronek hrál po dvou trénincích, jiná z opor nastoupila s kotníkem jako pomeranč jenom díky utišujícím injekcím. Máme smůlu na zranění, ale o potížích nechce tým vůbec mluvit. Proč taky dávat soupeřům takovéto informace, že? Na výkon v utkání se historie ptát nebude. Obdiv celému týmu.

re076 napsal:

Milane, zřejmě máš na mysli předmět mailu a úvodní text tady na fóru a FB, kde je formulace "většina představenstva". Rozeslání a publikaci jsem pro Ludvu zařizoval já. Vycházel jsem z textu v druhém odstavci, ...

Díky :-)

re076 napsal:

Vyjádření většiny představenstva DFB ke zrušení diskusí na VĎ. Klokani bojují, kopanou milují… Asi každý Bohemák si v minulosti musel nejednou postesknout, proč u nás v Ďolíčku nemůže být vše jen o fotbale a neustále musíme řešit ...

Proč ta obezlička v názvu dokumentu?

Z kontextu se jedná samozřejmě o Vyjádření DFB jako celku, viz § 708 odst. (3) Zákona o obchodních korporacích č. 90/2012 Sb. > ČÁST PRVNÍ OBCHODNÍ KORPORACE > Hlava VI Družstvo > Díl 1 Obecná ustanovení o družstvu > Oddíl 6 Orgány družstva

"Představenstvo rozhoduje většinou hlasů všech svých členů, ledaže stanovy určí vyšší počet potřebných hlasů."

Jinak samozřejmě toto vyjádření má i moji plnou podporu.

dvo napsal:

Dobry vecer, precetl jsem si ted nekolikrat vas prispevek a premyslim jak na nej odpovedet. Cokoliv napisi bude ostatnimi ted nepochopeno a pouzito proti me. Pokud mate zajem, tak mi zitra zavolejte na telefonni cislo ...

Pane Vodehnale, Vy už raději neodpovídejte vůbec na nic. Vaše názory jsou obtížně přijatelné. Zvažte, zda stále ještě reprezentujete členskou základnu DFB. Já bych řekl, že ne.

dvo napsal:

Vse co je v textu napsano a uvedeno bylo pred jeho zverejnenim schvaleno ctyrclenym vedenim DFB a upravy textu navrzene Ludvou a Jozkou byly do naseho sdeleni zapracovany.

"Mnoho prohlášení anonymů bylo velmi negativních a doslova škodily Bohemce, sponzorům klubu nebo hráčům. Z tohoto důvodu nemůže být do budoucna fórum na oficiálních stránkách bohemians.cz"

je teda oficiální názor DFB z vlastní dílny nebo citujete, co Vám bylo někým sděleno? Kým?