Detail uživatele diskuzního fóra - doublefish

Datum prvního příspěvku
21.1.2005
Celkový počet příspěvků
1379
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1057
Ptejte se vedení Bohemky 109
Družstvo fanoušků Bohemians 46
Fotbal - ČR a zahraničí 2
Tlachy a kecy 12
Jiná komunita 6
Bug Reporting 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
g9GLOcKU 45
g7sXXKBn 23 emil.kristek, Zbyněk.Busta
55D9mvTH 18 user.loser
1HH9KWDV 1
c9GdM0Q3 1
sGBK0Ova 1
zvqRTGbz 1
WvcEiXbi 1
uxHb5lkA 1
JwkoVAQi 1

zeppelin napsal:

Neboj,cist umim,je to v dnesnim Sportu,vnitrni strana,vpravo dole,odstavec Co se (ne)stane

jj, expertovu úvahu jsem nakonec objevil, ale zrovna od něj Ti jeho rozumy žíly trhat nemusí... Nicméně ten mnou odkazovaný článek si přečti, je to takové Déjà vu.

zeppelin napsal:

Uvidime jak to bude mimoradny vykon,dnes nas v novinach nazvali "vydeseni Bohemians"

hledal jsem článek o "vyděšených Bohemians", díval jsem se i vlevo dole, ale našel jsem jen tohle:

https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/fanousci-po-prohre-kriceli-busta-ven.A080331_074605_fotbal_ot

edit2: našel jsem: "expert" Deníku Sport z Podkrkonoší Radek Špryňar a jeho úvaha, že "když Slezané doma sejmou vyděšené Bohemians, bude poslední kolo nadstavby zajímavé".  Ten Bohemku urazit nemůže...

Karbo napsal:

Výhry, prohry, postup, sestup …………. Včera 15. 5. zemřel jeden z nejvěrnějších fanoušku Bohemky (cca. 55 let) pan Bedřich Lindauer DFB č. 637. Čest jeho bohemácké památce!

BL mj. nevynechal snad jedinou svolanou akci na magistrátě či na ÚMČ P10... R.I.P. v klokaním nebi, kámo...

ludvavestec napsal:

DFB oceňuje gesto se vstupenkami, ale je to pro nás, jako akcionáře klubu jen slabá náplast za zpackané jaro!  Družstvo fanoušků proto iniciuje svolání mimořádného představenstva klubu na příští týden, bez ohledu na výsledek utkání v ...

až na příští týden?!?

Připomínám analogii se sezónou 2007-2008, kdy jsme trenéra Bustu odvolali také až o zápas později, než bylo záhodno, čili ne po Budějovicích, ale až po Kladně (1:1) a ani následné výhry v Mostě, s Brnem,  remíza se Spartou a ve Zlíně pod vedením Michala Zacha nepomohly a o bod jsme sestoupili (zachránilo se Kladno...).

Proč až po Karviné?

Hrubajz napsal:

Milane,pan Hašek už by v žádném jiném klubu dávno trenérem nebyl. Řekni mi jediné letošní domácí utkání které se ti líbilo? Připadá ti normální nastoupit proti třeba Dukle s pěti obránci a tím oslabit střed ...

Hra se třemi stopery se soupeři ve skupině o udržení přijde "normální" asi jen trenérovi a jeho nadřízeným.

Po podzimu si trenér stěžoval, že dva stopeři (Krch+Šmíd) neumí konstruktivně rozehrát míč, proto přišli Hůlka s Pokorným a na jaře konstruktivně rozehrávají stopeři tři...

Hrubajz napsal:

Po dnešním ponížení je mi to jedno.........nestravil jsem to a nestrávím. Jsou tři strašná utkání a všechny jsem viděl osobně. Sňozík a spol v Budějovicích za Busty,Weber se Střížkovem v Příbrami a dnes něco tak ...

V Budějovicích v zápase, kde hráči chtěli odstřelit trenéra Bustu, nechytal Sňozík.  To jen pro upřesnění, ale dnešní výkon byl tomu tehdejšímu v Budějovicích hodně podobný. Nemělo by ale zapadnout, že dnes k obratu v utkání zavelel rozhodčí Berka zkušeně volenými a správně načasovanými verdikty.  To by ovšem hráče s mraky ligových startů (Vacek, Pokorný, Hůlka) nemělo takhle determinovat. Tohle není normální.

Nabízí se Pepíku paralela s těmi Budějovicemi: Zbyněk Busta tehdy hned v pondělí ráno vyhlásil v kabině odstoupení, (které Příba váhal přijmout - stačilo trenéra vzít za slovo), odpoledne jej trenér stáhl a byl odvolán až po následující remíze na Kladně. Michal Zach v následujícím utkání dovedl jako trenér živou vodou politou Bohemku k vítězství v Mostě. Myslím, že trenér Hašek sice sám odstupovat nebude, ale představenstvo najde odvahu jej odvolat až po případném nevýrazném výkonu v Karviné...

Btw, čtyři góly doma nám dal jen Liberec za Pivarníka, někdy před pěti lety ještě se Šuralem a Viktorka ještě za Vejsady.

Tu dnešní čtyřku ale trenére nehodláme hodit za hlavu, jak sis na tiskovce přál. Ať je jako odstrašující příklad připomínána, aby se zase aspoň pět let neopakovala.

Doplněno: Jestli se nemýlím, Michal Zach pracuje v Bohemce u mládeže ;-).

ludvavestec napsal:

Měl jsem za to,  že už nic nemůže překonat šílenou blamáž se Střižkovem v Příbrami. Dnes jsem pochopil, hůř teprve bude - 1:4 doma, s touhle přibramskou tlupou!

Tak to nesouhlasím, 1:4 doma s Příbramí je dost velká potupa, ale 2:3 se Střížkovem v Příbrami + vysmátý Weber, který vůbec nepochopil, koho trénuje, to byla a zůstává potupa největší!!!

civic napsal:

Co k tomu říci.Snad jen to,že je mě líto, těch lidí co jeli na fotbal a viděli tohle.

Nezlob se, ale tohle je nejstupidnější názor dne. Netuším, jestli jsi z Kanady nebo dlouhodobě nemocný a nemáš prostě možnost na utkání chodit a proto to neumíš posoudit a v tom případě se omlouvám. 

Ale já jsem přesvědčen, že většina z nás, co "jezdí na fotbal", toho nelituje. Byla pro mě čest osobně podpořit Bohemku při nejočekávanějším utkání po znovuzrození. Atmosféra parádní. Oboustranně. A nemám pocit, že by to naši hráči vypustili. Prostě se jim nedařilo, ale bojovali.

Když budu parafrázovat Tvůj nešťastný výrok, tak je mi líto těch, kteří v době utkání krafají na VD a nemají možnost si užít atmosféry, ať v Ďolíčku či na výjezdu.