Detail uživatele diskuzního fóra - doublefish

Datum prvního příspěvku
21.01.2005
Celkový počet příspěvků
1450
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1118
Ptejte se vedení Bohemky 109
Družstvo fanoušků Bohemians 54
Fotbal - ČR a zahraničí 2
Tlachy a kecy 13
Jiná komunita 6
Bug Reporting 13
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
55D9mvTH 65 user.loser
g9GLOcKU 50
g7sXXKBn 23 emil.kristek, Zbyněk.Busta
yqGQFyMF 18 user.loser
1HH9KWDV 1
c9GdM0Q3 1
sGBK0Ova 1
zvqRTGbz 1
WvcEiXbi 1
uxHb5lkA 1
JwkoVAQi 1
GSTbp2HW 1 bonano30
C+eWDApt 1
TTmCw78E 1
pIt1X3Vm 1
CiunFu7R 1
iIOZU8qc 1

SIJOZ napsal:

...za čo klobouček? Za to, že bol ticho keď mu v Čáslavi Chrestýš robil rozhodcov? A čo Plzeň? Teraz sa ozýva a kritizuje...kde bol vtedy? Vtedy mu to asi vyhovovalo...

Asi tak. Tenkrát v tý Čáslavi (=Chřestýšovo; trenér Kobuek) rozhodčí Býma (viz např. https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/fotbalovy-rozhodci-byma-je-vazbe.A121023_114354_fot_dsouteze_rou, třetí odst. od zdola) písknul proti nám všechno možný i nemožný s jedinou výjimkou: neodpískal proti nám penaltu za ruku Radka Sňozíka ve vápně.

Dnes je to přesně 50 let, co byla otevřena nová hlavní tribuna v Ďolíčku. Vědí to na MHMP :-)?

Karel Jarůšek pro dnešní Brněnský deník: "Další duel odehraje Zbrojovka v neděli proti pražským Bohemians. „S nimi pro Brno teprve začíná liga. Soustřeďme se na zápasy s týmy, se kterými zabojujeme ve druhé polovině tabulky.“

Doufám, že nejen jemu ukážeme, že to s tou druhou polovinou tabulky přepísk'.

Pokud Vás zajímá, jak je to se vstupenkami na domácí utkání Pardubic v Ďolíčku, zkopírujte si toto:

Držitelé permanentek mají jistotu vstupu na utkání, ovšem v případě, že se bezpečnostní opatření nebudou zpřísňovat.
Jednorázové vstupenky bude možné zakoupit vždy v týdnu před domácím zápasem. Tento týden tedy bude zahájen předprodej na utkání proti FK Teplice, které má termín v neděli 30. srpna od 16:30 hodin.
Ve 3. kole se Pardubice utkají „doma“ se Slávií. Zápas se bude hrát o víkendu 12.-13. září. V případě souboje proti sešívaným se ale počítá s odlišným systémem distribuce vstupenek. Jednak z bezpečnostních důvodů a pak také proto, že snahou bude upřednostnit pardubické fanoušky. "O tom, jak bude předprodej probíhat, vás budeme včas informovat,“ píše klubový web FK Pardubice.

Permanentky:
Sezení A2, A3 / 2 999,00 Kč - Zlevněná / 1 500,00 Kč
Sezení A1, A4, A5 / 1 800,00 Kč / Zlevněná / 1 500,00 Kč
Stání B, C  / 1 800,00 Kč - Zlevněná / 1 500,00 Kč

Ceny jednorázových vstupenek:
Hlavní tribuna – 220 Kč v den zápasu (200,- v předprodeji)
Ostatní sektory – 120 Kč v den zápasu (100,- v předprodeji).
Zlevněné vstupné: Hlavní tribuna – děti do 150 cm, důchodci nad 70 let a ZTP – 120 Kč (ostatní sektory 100,-).

Riziková utkání (Slavia, Sparta, Baník, Opava, Plzeň, Brno):
Hlavní tribuna – 280 Kč v den zápasu (250,- v předprodeji).
Ostatní sektory 200 Kč (180,- v předprodeji).

Předprodej permanentek je online přes fkpardubice.cz, předprodej jednorázových vstupenek je (zatím - moje pozn.) předpokládán pouze v kamenné prodejně v Pardubicích. Pokladny před utkáním jsou otevřené vždy min. 60 min. před časem výkopu.
Více informací: pan Daniel Palaščák: palascak@fotbalpardubice.cz, tel. 739 630 580.

---
P.S.: Osobní poznámka: lze předpokládat, že na "riziková" utkání (rozuměj: zápasy, na které by mohl přijet takový počet hostujících fans, že by nestačila kapacita "D") budou Pardubice prodávat vstupenky hostů i do "našeho" kotle.
V tom jim asi nejde zabránit. Obávám se, že nejschůdnější z možností, jak zabránit znehodnocení kotle cizáckými symboly, je vykoupení dostatečné kapacity kotle našimi fanoušky tak, aby z bezpečnostních důvodů P ČR Pardubicím zakázala prodávat sem vstupenky pro hosty.

P.S.2: Náš klub bude s Pardubicemi o vstupenkách pro naše zájemce ještě jednat a o výsledku bude fanoušky oficiálně informovat.

KAUZA MOSQUERA

Především doporučuji přečíst si stanovisko ředitele na FB (www.facebook.com/darekjakubowicz/posts/10224264892199867), které je téměř všeříkající.
Dopňuji o informace z mého dnešního rozhovoru s Mírou Držmíškem:

"Jhon vždy deklaroval, že v ČR nebude hrát jinde než za Bohemku, ale že jeho cílem je jít do zahraničí (rozuměno: španělsky mluvící Evropy, rozuměno ještě lépe: nejspíš 2. španělská liga). Jeho smlouva u nás byla do 30.6. s tím, že ji kvůli dohrání ročníku prodloužil do 31.7. Chtěl novou, stejnou smlouvu co měl na jaro, ta byla vytvořena na 1,5 roku a předložena jemu a poslána jeho agentovi do Argentiny. U jednání byla kromě Darka i Jhonova přítelkyně, aby to měl španělsky z první ruky a nedošlo k nedorozumění v překladu. Jhonovi ale zemřel otec a on nebyl cca 10 dní k mání, nezvedal telefon, což jsme chápali. První den nástupu na přípravu (17.7.) Jhon chtěl, aby dostal 10 dní na jednání o zahraničním angažmá a zopakoval, že v ČR jinde než v Bohemce hrát nebude. Já jsem chtěl podepsat smlouvu hned nebo vůbec, ale vzhledem k velmi nadstandardním vztahům Darka s Jhonem (Jhon jej navštěvoval i v době před druhým angažmá v Bohemce, Darek jej vlastně do Bohemky napodruhé přivedl) jsme brali jeho slovo za dané. Mezitím přišly od agenta první požadavky na navýšení smlouvy - ty byly splněny. Po dalších několika dnech přišel Jhon s tím, že chce do smlouvy klauzuli, že může kdykoli přestoupit. S tím jsem samozřejmě nesouhlasil a domluvili jsme se, že může zdarma odejít vždy po půl roce. Ty požadavky hráče jsou normální, každý chce pro sebe to nejlepší. Řada jednání s jinými hráči je podobných. Mimochodem, podpisový bonus smlouva samozřejmě obsahovala. V Bohemce měl podepsat smlouvu, kdy by byl jejím nejdražším hráčem, ale ne nijak ustřeleně. Koneckonců někdo nejdražším hráčem vždycky je...
Dohodnuté znění smlouvy bylo připraveno toto pondělí (zejména z důvodu zpožděných reakcí agenta z Argentiny) a Jhon se s Darkem domluvil, že smlouvu podepíší v sobotu před utkáním. V pondělí odpoledne na tréninku se mi ale Jhon nelíbil, něco mi nesedělo. Volal jsem to raději Darkovi, ten obratem mluvil (španělsky) s Jhonem, což bylo lepší, než abych s ním mluvil anglicky já, protože Jhonova angličtina není ... stoprocentní. Darka Jhon ujistil, že je vše domluveno tak, jak bylo.
V úterý ráno Jhon přišel na předzápasový trénink, samý smích a pohoda, odjel s týmem na oběd a odpočinek. Před zápasem s Chrudimí, když byl tým na odpočinku, jsem s Luďkem Klusáčkem seděl v mém kanclu a přišla mi od Darka Jhonova SMSka (pozn. její obsah je na FB, viz výše). Čekali jsme, že nám k tomu Jhon po návratu něco řekne, jenže on zašel jen do kabiny, s hráči se rozloučil, za mnou ani za trenérem vůbec nezašel."

Mirku, a kde jsi udělal chybu?

"Měl jsem se s ním rozloučit už hned 17.7., ale dovedeš si to představit, co by bylo? Jak by bohemáci reagovali na "vyhazov miláčka tribun"? Nikdo by to nepochopil, když navíc Jhon vehementně ujišťoval, že jinam v ČR nikdy nepůjde. Na jeho post jsme měli ještě Kubu Podaného. Ten sice kvůli zranění na jaře moc nehrál, přesto jsme mu smlouvu prodloužli od 30.6. o měsíc, kdy jsme jej platili i s vědomím, že hrát nemůže. Ale po ujištění Jhona, že v Bohemce pokračuje nemělo smysl Kubu dál držet a tak jsme s Duklou o dalším Kubově angažmá po 31.7. nejednali. Protože platit dva takové hráče by byl moc velký luxus. Proto je moje chyba, že jsem Jhonovi hned 17. neřekl buď podepiš a nebo jdi. Byl bych měsíc za kreténa, ale zůstal by Podaný a dneska už by to možná nikdo neřešil."

Jak je to s Honzou Vodhánělem?

"Řeknu to obecněji. Hráč má smlouvu na určitou dobu. Když cítí, že je o něj zájem, tak nemá ambici ji prodloužit. Jednak ví, že po jejím vypršení může odejít zadarmo a získat tak podpisový bonus od nového zaměstnavatele. Kluby toto vědí a proto se snaží buďto hráče si zavázat vylepšeným prodloužením smlouvy dlouho před jejím vypršením, ale když hráč skutečně o prodloužení "zatím" jednat nechce (čeká na lepší nabídku, o které může začít jednat půl roku před vypršením smlouvy - ale víš jak to chodí), tak klub hledá možnost jak jej zobchodovat, aby po skončení smlouvy hráč neodešel zadarmo. Takže - pokud přijde nabídka v řádech milionů euro, tak hráče nejspíš pustíme."

Budete kádr doplňovat?

"Na každý post máme minimálně dva hráče, na některé posty zatím i víc. Máme v hledáčku dva ofenzivní hráče, ale stávající kádr je dost široký, někdo ještě nejspíš půjde na hostování. Po prvních dvou kolech je repre pauza, přestupní termín je do 10. října, takže není třeba panikařit."

Kdy Ty vlastně máš dovolenou?

(smích) "Tu jsem neměl ani nepamatuju. Pokud nebude žádný zádrhel, tak si ji možná vezmu v reprepauze. A s Darkem jsme v denním kontaktu."

P.S.
Ahoj Pepo, co jako kapitán říkáš na Jhona?
"No... nevím podrobnosti, ale moc to nechápu. Ráno normálně trénoval, pak v kabině před zápasem nám řekl, že nebude hrát a jde do Liberce. Rozloučil se s námi a odešel."

P.S.2
z druhé ruky: V Liberci má Jhon smlouvu na 5 měsíců, cca o 1.000 € měsíčně vyšší, než chtěl v Bohemce.

bonano30 napsal:

...ve stejné logice toho rozpisu by ale Slavia nemohla být vyhlášena mistrem. Jenže je shoda na tom, že když se skupina o titul dokončí, tak mistrem Slavia oficiálně bude. A pokud ukončená skupina o titul zakládá právo pohlížet na soutěž - alespoň tuto část soutěže - jako na kompletní, stejně tak by se mělo pohlížet na ukončenou část prostřední skupiny + play off mezi 4. a 7.

A co fakt nechápu, je to, že v kauze nezodpovědnosti a šlendriánského chování v Karviné by místo jejího potrestání měly být trestány jiné 3 kluby (Brno, Dukla nebo Viktorka, Bohemka nebo Mladá Boleslav).

Snad vyhraje zdravej rozum...

kíša napsal:

Rozhovor s Pepou v dnešním Sport magazínu je moc pěkný, jeho prostě nejde nemít rád - dokonalý protipól zažitého obrazu fotbalisty :) Bohužel mě pak ve Sportu trochu vyděsil článek o Karviné v karanténě a možných následcích, ...

Tu informaci o nedohrání prostřední skupiny převzalo víc médií. To musí být novinářská kachna, situace Karviné má na prostřední skupinu stejný vliv jako na skupinu o titul, tedy žádný a skupinu o titul nikdo nezpochybňuje. Nehledě na to, že Karviná velmi hrubě nedodržela doporučení LFA z manuálu k dohrání soutěží, když umožnila kondičnímu trenérovi mládeže, který pracuje v OKD, styk s prvním týmem. Pokud to má pro Karvinou důsledek v tom, že není schopna odehrát utkání, měla by to posoudit disciplinární komise, kterou také řídí LFA a dospět ke kontumaci jejich utkání. Jakékoli jiné řešení případných nenastoupení k utkání z důvodu, za který mohou dle vlastní ho přiznání činovníci karvinského klubu a nikoli vyšší moc, je vůči fotbalové komunitě, zejména od Srbské na Žižkov totálně nefér. Aspoň podle mě teda.

Vítěz play-off ze skupiny 7-10 bude o UEFA Cup hrát:
- v případě vítězství Sparty v poháru - se 4. v konečné tabulce (zatím Jablonec)
- v případě vítězství Liberce v poháru a neskončí-li Liberec do 4. místa - se 4. v konečné tabulce (zatím Jablonec)
- v případě vítězství Liberce v poháru a skončí-li Liberec do 4. místa - s 5. v konečné tabulce
---
Vítěz play-off o UEFA Cup:
- bude nasazen do 2. předkola (stejně jako 3. tým konečné tabulky, zatím Sparta)
- bude hrát jeden zápas, o místě konání rozhodne los
- nebude určitě hrát proti týmu z Anglie, Itálie, Španělska, Německa, Francie, Ruska, Portugalska, Belgie, Ukrajiny, Turecka, Holandska,  Skotska, Chorvatska, Švýcarska, FC Kodaň, BATE Borisov, Partizan Bělehrad.
- teoreticky může narazit na Bohemians Dublin (pokud ten postoupí z 1. předkola) a na dalších asi 60 možných soupeřů.

zdroj: http://www.coen.wz.cz/evropskaliga20-21.htm

Chceme, aby nás to zajímalo i příští týden! "Vyprodejme" v sobotu Ďolíček!!!

klokan13 napsal:

Aniz bych chtel obhajovat zkraty Ritchieho a poradatelske sluzby, tak titulek te zpravy je zavadejici. Spravne ma byt: “jeden z nejvetsich ligovych skandalu zpusobil pomezni rozhoodci Talpa”, protoze to, co to zkorumpovany prase predvadelo, bylo skandalni az na pudu...

batoh napsal:

Zcela souhlasím a věřím, že klub to vidí stejně. Ostatně já beru permanentkare Gold, ale nakonec i Silver, jako menší sponzory. A klub asi také, když jim dal možnost rezervovat místa v sektoru A4. Osobně ...

Martine, pri teto logice by meli teda byt na forhondu obchodni partneri. Ti davaji “za vstupne” deseti-, spise statisice.

Pravdu ma ale zejmena mimikry: at uz se dostane na utkani kdokoli, nesmi jen cumet, ale vytvaret domaci prostredi, zejmena fandenim!

Budete to kazdopadne orisek a nevdecna prace, jak zvolit optimalni reseni. Urcite to ale nebude Kolinovo “radeji nikdo”, snad je vic takovejch Klokanku, kteri prijmou fakt, ze je vhodna shovivavost ke zvolenemu reseni. Protoze fakt zadne nebude dost dobre. Ale at uz bude jakekoli, nehledejme v nem zadne podrazy, vychcanost nebo cokoli podobneho. Nic nebude Komfortni pro vsechny.

Jaky je nazor ostatnich?