Příspěvek Diskuzního fóra

Mohu poprosit, abyste panu Haškovi důrazně řekli, že takový depresivní proslov před zápasem ničemu nepomůže? I kdybychom opravdu měli takové nekopy, tak tím, že jim budu dokolečka říkat, že jsou to kopyta, tak je naopak zadupu do země. Jejich energie, chuť něco ukázat bude potlačena. Safra copak to nevidí? Copak takhle vychovával svoje děti? Jste polena, nikdy z vás nic nebude, tenhle zápas prohrajete, soupeř je na galaxie vzdálen svou kvalitou... šmarjájosef, tady se psalo, že je výtečný psycholog...OPRAVDU? Pokud ano, pak pracuje pro někoho jiného, než pro Bohemku. A dotaz, spíš pro fanshop: Už rok čekám na růžovou dětskou šálu, měla být do dvou měsíců, pak do dalšího čtvrtroku, Vánoce se taky nestihly, je červenec a slečna mi při koupi permice (jo, nakonec jsem permici koupil, nevyplatí se mi a chtěl jsem koupit až po nákupu posil, ale to už letos nebude) řekla, že v nejbližší době růžová šála nebude. Nebylo tedy fér říct rovnou před rokem, že vůbec nebude, abych koupil něco jiného? Nebo fakt jednou, za krásného slunného dne, růžová šála společně s růžovými zítřky dorazí?