Příspěvek Diskuzního fóra

Už jsem dlouho nic na fóru nepsal, raději se věnuji historii klokanů, ale po přečtení vyjádření Ing. DJ musím něco málo napsat! V neděli jsem na zápase s Karvinou byl a vše, co se dělo ohledně "vlajky" jsem viděl z kotle. Jedna věc je jistá, bylo to nešťastné řešení, o kterém se už tady napsalo dost a každý z nás na to má svůj pohled. Každý fanoušek má právo vyjádřit svůj názor, o tom žádná, ale přijde mi, že se tu strhla až hysterická a chvilkami až urážlivá a vulgární diskuze a to je špatně, špatně pro Bohemku!!! Je neoddiskutovatelné, co "pantáta" udělal pro náš milovaný klub, např. to, že náš klub je po dlouhých letech v "zelených číslech" a drtivá většina hráčů je pod smlouvou!!! Vzpomínáte na X let zpátky, jaká byla ohledně hráčů - hostovačky - situace???!!! Bohemka nikde nedluží, konkurz je vyřešen, máme jen jednu Bohemku, máme kvalitní tréninkové centrum, máme "Městský stadion Bohemians", atd... a to, že klokani byli nějaký čas v Edenu (věřte, či ne), to nebyla práce "pantáty!!!! Naopak "pantáta" vrátil klokany zpět do Ďolíčku a to byl jeden z hlavních kroků k záchraně Ďolíčku!!! Chystá se celková rekonstrukce Ďolíčku a bez ní se prostě nikam neposuneme!!! Nový stadion=větší návštěvy=větší příjmy=vetší ekonomická síla klubu=lepší hráči=lepší výsledky=nový sponzoři=více peněz do klubu, atd. atd, mezi vším jsou prostě =!!! K Darkovi se vyjadřovat nechci, neznám pozadí všeho, co se v klubu děje... I já bych si moc přál, aby Bohemka byla v tabulce mnohem víš a netrápila se každoročně bojem o záchranu ligy!!! Chtěl jsem jenom napsat, že každá mince má dvě strany a je třeba vše vidět bez krvavých očí a uvědomit si spoustu pozitivního, co v klubu "pantáta" dělá a co vše pro klokany udělal!!! To jestli by mohl "pouštět" do hráčského kádru ještě nějakou tu korunu na víc, je věc druhá... Tyhle "války" mezi klubem a fanoušky teď nejmíň potřebujeme!!! Musíme teď táhnout za jeden provaz, což vždy Bohemku zdobilo!!! Klokani musí zachránit ligu, pak postavíme nový stadion a věřím, že pak už bude jen líp a líp!!! BOFOR