Příspěvek Diskuzního fóra

Ahoj Klokani,

pročítám si vaše příspěvky a je vidět po dlouhé době zasloužená euforie a radost z výsledku u většiny pisatelů! Určitě si to zasloužíte a to je na fotbale to krásný když Bohemka vyhrává, hraje pěkný koukatelný fotbal a každý další víkend se fanoušek může těšit na to co Bohemka v novém utkání předvede. Byl zde dotaz jak dlouho se ve fotbale pohybuji, je mi 54 let a od 6 let jsem ho hrál, po skončení z důvodu zranění jsem dělal většinou asistenta u dorostu a pak začal u přípravek či žáků trénovat. Každý trenér nebo kdokoliv kdo ve fotbale pracuje vidí fotbal jinak než normální fanoušek. Proto mám na spoustu věcí jiný názor než pisatelé zde! Ale radost z vítězství mám stejnou jako každý fanoušek, pokaždé když dokáže Bohemka vyhrát mám spokojený víkend i přesto že výsledek je lepší než předváděná hra. A tady se to jmenuje diskuze, tak jsem rád že si zde můžeme vyměnit názory! Nyní mám na psaní na netu čas, jak se rozeběhnou tréninky a zápasy už ho bude velmi málo! Tak doufám že stejnou radost zde najdu i za týden po utkání s Baníkem Ostrava který dnes suverénně porazil Opavu! Ať žije Bohemka!