Příspěvek Diskuzního fóra

Mosqueru už sem netahejte. Dokázal jsem pochopit jeho první odchod, že se mu stejskalo, pak byl zraněnej, vlastně se u nás rozehrál - a zdrhnul za lepším. Jasně, řeknete amatérský vedení, řeknete náš problém a že využil situace, ale přece. Klub do něj v podstatě dvakrát vložil důvěru, jednou mu umožnil odchod bez problému, když chtěl. Teď když byl u nás podruhý, tušim že měl dokonce taky nějakou klauzuli o odchodu do zahraničí - víceméně vstřícný podmínky. Takže tim že odešel takovýmhle způsobem do Liberce, kde se viděl v pohárech, tim u mě skončil. Kdyby řekl tři měsíce před koncem smlouvy, že jestli nedostane novou do XX, tak půjde pryč, OK jasný podmínky, ať jde. Ale takhle, ať to bylo jak to bylo - třetí šanci nedostává člověk jen tak. Nejmladší už neni a nevěřil bych mu, že se po půl roce zase nesebere a nezdrhne kamkoliv jinam. U Pokornýho je podle mě největší otazník zdraví - kdyby měl smlouvu dejme tomu na půl roku s následnou roční opcí s tím, že většinu platu by tvořila variabilní část za odehraný zápasy, vlastně bychom asi nic netratili - buď by hrál a kdyby dobře, prodloužili bychom ho a mohl by se ještě i vyplatit, nebo by nehrál, nic moc by nedostal a po půl roce to může zkusit o dům dál.