Příspěvek Diskuzního fóra

ludvavestec napsal:

Máš to trošku popletený, ale nevadí. Na žádném jednání s Číňanem jsem nebyl, proto jsem o něm nemohl referovat. O tomhle totiž mluvil na schůzce vedení DFB Sucháček. Nejspíš ani on nebyl přítomen jednání s ...

Já jsem nikdy neřekl/nenapsal, že jsi byl na jednání s Číňanem. Nikdy jsem Tě neobviňoval z... vlastně ani nevím co TomBP myslí. Ty jsi s tim přišel, ne Sucháč. Toho bych do toho já vůbec nepletl. Na webu Slavie bylo 2,5h video z jakéhosi setkání ala ptejte se vedení, kde to Tvrdík sám řekl. Nebaví mě tady to nepodstatné slovíčkaření, není to o tom. Mělo by to být o tom, říct si co chceme. Ty jsi tu něco napsal, což se mi MOV líbilo, a teď bychom si měli říct, jak toho dosáhnout. Btw v následujícím létě byla pergola, kde pantáta nabízel, že Číňany není problém sehnat. (Tehdy byla jiná doba). Drtivá většina přítomných to odmítala. A jestli si tu někdo myslí, že autobusy německých fans budou jezdit na Hradec nebo Slovácko, tak nebudou. Možná 1x za 10 let přijedou z Litvy nebo Ázerbajdžánu... A za jakou cenu?  https://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/222452801240017/cast/912903/