Příspěvek Diskuzního fóra

Tak se nám Darek vyjádřil a nastolil pravidla....

Malá poznámka k jeho prohlášení...

Zaujalo mě info o vstupu zdarma pro řádově desítky osob z řad ultras....

Jako dlouholetému držiteli několika permic mě tato informace trochu zvedla tepovku....hrajeme si na bohemaky ale kačku nepustíme?

Ještě asi před pěti lety jsem měl permice na hlavní,kterou jsem s nárůstem ceny a počtem permic z jednoho rozpočtu vyměnil za permice do kotle ...už tehdy mě zaujal počet lidí na hlavní s lístkem na kterém byla cena 0.....ano...0....

Teď se dozvídáme že čtvrtka kotle taky neplatí.... trošku mě napadá myšlenka....kolik teda je na stadionu lidí co ty prachy za lupen opravdu reálně dala....

Další věc co je k zamyšlení...kontroly u stadionu....

Necháme se osahavat a kontrolovat dámské kabelky od podivných členů sekurity  u vchodu a při tom to co nemá být na stadionu už je tam dávno přineseno bez kontroly....????

Vzpomínám když jsem měl ještě dítě v kojeneckém věku a přemlouval jsem členku ochranky že plastová  kojenecká láhev plná čaje pro dítě opravdu neskončí na hrací ploše.....

Přijde mi trochu že normální člověk je tak trochu ojebáván.....

Nemáš známosti,tak si v klidu jezdí 100 km daleko,plať vstupný ,fanšopik navštěvuj a klub vyvolených si bude hrát na bohemaky zdarma....

Pro mě všechny  ty permice za roky zpětně v šuplíku ....řádově přes sto kulí mají teda osobní hodnotu.....a jsem na to hrdej.....

Až zase někdo bude chtít majiteli co to platí že svého bude chtít určovat pravidla....měl by se nad sebou zamyslet....

Fandi...ale zůstaň člověkem!!!!