Příspěvek Diskuzního fóra

jura napsal:

Jestli je tohle přehnaná reakce ve fotbalovém světě ultras, tak jsem za posledních cca 20 let nic nepochopil. :) Čteš v tom jejich prohlášení něco, co tam já teda nevidím a pouze o pyru to ...

Trochu mě mrzí to "zbylých cca  4tisice diváků, co aktivně nefandili". Major Terazky by se zeptal "A čo vy si predstavujetě pod tým aktivně nefandili?", já mám za to, že fandí i ti, co nenatahují transparenty (mimochodem super) a nepálí římské svíce, nebo dýmovnice. Prostě to k tomu nepotřebují. 

K utkání předkola na Letné jen to, že ten exot, co tam cosi zapálil, by měl být popotahován za cokoliv. Ostatní nehodnotím, ze svého místa jsem slyšel spíš nadávky jednoho jedince na (některé) naše hráče. Bohužel asi za pořadatelskou službu odpovídají "domácí", ne ten, kdo stadion pronajímá. Předměty na ploše jsem viděl (pohárky), no ale nebylo myslím zmíněno, že tam spadly poté, co dal jeden z Norů gól, dělal jakési gesto - buď chtěl slyšet jásot našich fanoušků, nebo vytahat za uši, podle toho, co dělal.

A ještě k těm dýmovnicím, vyvolávají ve mně vzpomínky na parní vlaky (podobný smrad), ale nevyžaduji to :-)