Příspěvek Diskuzního fóra

karass napsal:

Já opakovaně tvrdím, a mnohé to tady sere, že sudí nám doma (o venkovních mačích vůbec nemluvě) nedají ani procento, myslím si že nám i trochu škodí. Přitom atmosféra dobrá, fanoušků dost, dalo by se ...

Taky jsem nechápal, proč nás sudí tak řeže. Se žiďákama nebo se Sraltou je to jasné, ale proč Zlín? Díval jsem se zpomaleně na zákrok na Matyho na konci první půle, kdy šel sám na brankáře a stoper ho sestřelil zezadu skluzem. Za mne 100% faul, stoper vůbec nezasáhl míč, jen Matyho. Dalo se to vytáhnout před vápno, ale faul to byl úplně jasný. VAR nezasáhl asi proto, že to bylo před vápnem, kdy ten zákrok započal. Z následného rohu se míč odrazil obránci na ruku, kterou měl před tělem. Takových penalt se pískalo mraky. Sudí by si ji v pohodě obhájil. O těch nafilmovaných pádech hostů, co jim to sudí pořád žral ani nemluvím. Ale to, že za to neustálé zdržování sudí za celý zápas ani jednou hráče nenapomene, natož žlutou, to jsem ještě neviděl. Stačilo by dát hned ze začátku 2 žluté karty za ty auty, co trvaly každý 2 minuty a bylo by po zdržování. Kdy už tréňa konečně posadí šíleného Hůlku? Za mne Vondra na stoperu lepší než Křapka a to jsem Vondrovi nemohl za celou dobu co tu je přijít na chuť. Kadlec musí kurňa už hrát.