Příspěvek Diskuzního fóra

spyder napsal:

Já ti to jako pražský fanoušek zkusím vysvětlit. Praha je sice krásná, ale vždy jsem rád, když ji alespoň na víkend můžu opustit. Obětoval jsem x víkendů, které jsem mohl strávit s rodinou či kamarády ...

Kecy, výmluvy... domnívám se, že je snad úplně jedno, zda jsem fanoušek pražský či mimopražský. Bohemka není mou jedinou náplní života, nicméně s Bohemkou jedu do nejvzdálenější prde... i kdyby čert na koze jezdil. O Ďolíčku nemluvím, to považuji za povinnost. Přijde mi úplně scestná výmluva typu držíme míč jen z 23% nebo z 60%, zda nám hra jde či nejde, zda je hra pohledná, zoufalá, zda se daří nebo ne. Jsem-li  fanoušek Bohemky, jedu za ní kamkoliv, kdykoliv, ať se daří či ne. O to víc, když se nedaří a kluci na hřišti potřebují podporu. Sama mám tři děti, dvě práce, další 3 koníčky. Vše je o organizaci času a chtít, umožňuje-li to zdraví. Takže se vážení přestaňte vymlouvat a koukejte zvednout zadky z pohodlného gaučíku a naší milovanou Bohemku přijeďte podpořit ať jste z Prahy, Brna, Zaječic, Ostravy, Slovenska, nebo z Nového Zélandu.